Пазаруване от Amazon - тема № 104

  • 84 990
  • 807
# 255
Кой амазон? Дайте линк да видим. Обикновено при амазон всички такси са начислени предварително и се плащат при поръчката.
Виж целия пост
# 256
Благодаря за включването, но се отказахме - намерихме я на български сайт / през деня нямало наличност, сега се появила/.
Иначе беше от Щатите...
Виж целия пост
# 257
Кръщенето на детето е след по-малко от 20 дни и за него бях поръчала разни неща. Имам един пакет от амазон, част от пратка с още 4 други пакета, който пише, че е доставен, но реално в Габиели нямат следа от него. Първите 4 ги получих.
Какво да правя?
Как да докажа, че не е доставена пратката?
За първи път от толкова години пазаруване ми се случва подобно нещо. А и е за повод и спешно ми трябва.
Виж целия пост
# 258
Провери първо снимките в изгубени пратки дали ще си я разпознаеш. На мен ми се е случвало, ако продавач не е Амазон и не напишат както трябва получателя.
Прати линк и снимки за получаването на пакета на Габиели тракинг, всичко за поръчката.
Щом е доставена ще излезе от някъде.
Виж целия пост
# 259
Преди време коментирахте куфари за пътуване.Да помоля да препоръчате марка ?Колко излиза като цена доставката на среден куфар горе долу ?
Виж целия пост
# 260
Говорих с Габиели, преровени са всички изгубени пратки. Такъв тракийски при тях не е пристигал.
Виж целия пост
# 261
Аз получих чужд кашон, за което разбрах чак след като го отворих. Нещо, което ми се случва за първи път. Мъжът ми утре ще го върне, но ако не съм добросъвестна, правилният получател на пратката ще пие една студена вода. Аз издирвам своя пратка, за която от Габиели ми казват, че е получена, но не е. Като отида в офиса, товаря каквото ми дадат и у нас реално виждам какво е получено. Много им е лош навикът на Амазон да делят поръчките на колкото си искат и така им губя края.
Виж целия пост
# 262
Брат ми веднъж беше отишъл да ми вземе пратката, защото не бях в София, след 2-3 дена се прибирам и вместо мечтаните ботуши кашона пълен с детски дрешки. Отидох в офиса и ми дадоха моя кашон, какво се е случило с другия нямам идея.
Виж целия пост
# 263
Преди време коментирахте куфари за пътуване.Да помоля да препоръчате марка ?Колко излиза като цена доставката на среден куфар горе долу ?

Не разбирам от марки на куфари, но последно поръчах този куфар, голям размер. Засега се държи много добре

https://www.amazon.es/dp/B0B83ZRK4D?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details
Виж целия пост
# 264
Тарталета ,благодаря💐
Виж целия пост
# 265
Преди време коментирахте куфари за пътуване.Да помоля да препоръчате марка ?Колко излиза като цена доставката на среден куфар горе долу ?

Не разбирам от марки на куфари, но последно поръчах този куфар, голям размер. Засега се държи много добре

https://www.amazon.es/dp/B0B83ZRK4D?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

Аз с много дебнене имам 4 от този вид за ръчен багаж - https://www.amazon.de/-/en/American-Tourister-Soundbox-Expandabl … 2C149&sr=8-5&th=1
Виж целия пост
# 266
На какви цени ги издебна (приблизително)?
Виж целия пост
# 267
Аз съм доволна от тази марка https://www.amazon.de/HAUPTSTADTKOFFER-suitcase-trolley-travel-d … hfbXRm&psc=1&th=1 Използвам го сериозно последните 4г. Обаче не е от Амазон и не мога да помогна с информация за доставка.
Виж целия пост
# 268
Бихте ли препоръчали хубава, голяма дамска раница, с две отделения, различна от черна?
Виж целия пост
# 269
Тази раница е на много добра цена - 27 евро. Не отговаря на изискването за две отделения, но може някой друг да си я хареса. Марката - Shalimar - е изключително качествена, чантите са от много хубава естествена кожа, много добра изработка. През годините съм купувала поне 3-4 различни модела от тях.
https://www.amazon.es/engrasada-extremadamente-resistente-desgas … d_rd_i=B001BS0PM8
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия