Пазаруване от Amazon - тема № 104

  • 84 990
  • 807
# 270
Нали в момента няма превозвач от испания, или аз съм назад с инфото?
Виж целия пост
# 271
Габиели доставят от Испания.
Виж целия пост
# 272
Момичета, дали можете да ми препоръчате детска раница, за момче, ще бъде в  7 клас. Бюджета е до 100лв. Харесах някакви, в коментарите само снимки на скъсани дръжки, плат. Предпочетох тук да ви попитам, преди време си спомням, че съм чела да сте споделяли.
Виж целия пост
# 273
Сина ми ползва  Дакине от доста години,  не е мръднала.
Виж целия пост
# 274
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B076M85W1K?psc=1&ref=ppx_pop_mo … b_asin_title&th=1
Не е съвсем детска,добро качество е. Събира много .
Виж целия пост
# 275
+1 за Dakine / Campus са много добър модел.
Сина ми ползва  Дакине от доста години,  не е мръднала.
Виж целия пост
# 276
100% за Dakine. Дъщеря ми ползва тяхна раница ежедневно в училищно време и при пътуване 4 години и освен че около машинките на циповете леко се е обелил цвета на водачите, друго няма. Пера я и е като нова. Хем иска нова, хем е грехота.
Виж целия пост
# 277
Аз също подкрепям положителното мнение за Dakine 😊
Виж целия пост
# 278
Проверете и в Спорт Депо, понякога правят добри отстъпки и може да си спестите чакането от Амазон.
Виж целия пост
# 279
Аз също дебна за Dakine...Сега виждам, че самово 22L е за около 60 евро в немски. Падат ли цените или да поръчвам?
Виж целия пост
# 280
Историята помни и покупки на 22литрови Dakine за 15 евро Simple Smile Преди 2 години беше. Че и 26л. бяха на подобни цени.
Виж целия пост
# 281
Моето постижение е Dakine 21 литрова за 11,76 лири Sunglasses

Според мен също в Sport Depot могат да се намерят намалени раници на Dakine на прилична цена
Виж целия пост
# 282
Е, как 60 евро? Аз виждам много по-ниски цени.
https://www.amazon.de/-/en/s?k=dakine+backpack&i=fashion&rh=n%3A … 2C144&ref=sr_pg_1
Тази е 25 евро - 5% ваучер https://www.amazon.de/-/en/Dakine-Evening-Backpack-limeade-backp … aps%2C144&sr=1-10
Виж целия пост
# 283
Аз имам ето такава Dakine, 33 l



Поради мързел не съм я качила в темата с размените още, излезе ми май към 40-45 лв. Ако някой я хареса, пишете и ще проверя точно за колко съм я взела, но чак началото на септември ще мога да я пратя.

Ето линк съм модела в друг цвят:
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B07HQB8JPC
Виж целия пост
# 284
Е, как 60 евро? Аз виждам много по-ниски цени.
[/spoiler]
Е тази е момичешка....Трябва ми за момче. Другите от линка са мини
Не виждам в по-неутрален цвят 22L за 25 евро.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия