Пазаруване от Amazon - тема № 104

  • 84 990
  • 807
# 495
Аз съм много доволна от този сайт. От него си поръчвам аксесоари, както и душ система на Grohe за предстоящия ремонт на банята ни. Само от душа ще си спестя около 1000 лв. Не съм имала проблем с доставката досега. Използвам превозвач. Simple Smile
Виж целия пост
# 496
Може ли да ми кажете защо цената е различна за един и същ продукт и двата продавани от Амазон?
https://www.amazon.com.be/gp/aw/d/B01DA53DAU/ref=ox_sc_act_image … 3FYJVX702M2&psc=1
https://www.amazon.com.be/gp/aw/d/B002XZLAWM/ref=ox_sc_act_image … 3FYJVX702M2&psc=1
Виж целия пост
# 497
Може ли да ми кажете защо цената е различна за един и същ продукт и двата продавани от Амазон?
https://www.amazon.com.be/gp/aw/d/B01DA53DAU/ref=ox_sc_act_image … 3FYJVX702M2&psc=1
https://www.amazon.com.be/gp/aw/d/B002XZLAWM/ref=ox_sc_act_image … 3FYJVX702M2&psc=1
Защото са сбъркали и са сложили една и съща снимка.
Двата продукта са различни:
Bioderma Sensibio H2O  /  Bioderma Crealine H2O
Виж целия пост
# 498
Аз освен това в заглавието виждам 250 мл и 500 мл на другия продукт.
Виж целия пост
# 499
Може ли да ми кажете защо цената е различна за един и същ продукт и двата продавани от Амазон?
https://www.amazon.com.be/gp/aw/d/B01DA53DAU/ref=ox_sc_act_image … 3FYJVX702M2&psc=1
https://www.amazon.com.be/gp/aw/d/B002XZLAWM/ref=ox_sc_act_image … 3FYJVX702M2&psc=1
Защото са сбъркали и са сложили една и съща снимка.
Двата продукта са различни:
Bioderma Sensibio H2O  /  Bioderma Crealine H2O
А каква е разликата в двата продукта? И двата виждам, че са за чувствителна кожа, но на тоя sensibio пише че е за кожа и очи, а на другия не се уточнява. Искам да си взема hydrabio, но в момента нямат на склад. Та се чудя каква да си взема са нормална кожа, но да има хидратиращ ефект. И незнайно защо в белгийския амазон много от цените са на -50%, а и имат безплатна доставка над 20€, което вече никъде го няма. Немците отдавна дигнаха на 40€.
Drago_2008, и двете са по 1/2л.
Виж целия пост
# 500
Белгийския до Германия доставя ли?Как пазарувате от него?Или директно до България без превозвач?Пак ли се логвате с потребител и парола една обща за всички амазони?
Виж целия пост
# 501
Белгийския доставя само до Белгия. До никакви съседни страни не доставя. Но ми стана странно защо цените са по-ниски от немския и холандския сайт и безплатната доставка е над 20€. Но има български превозвачи, които не знам дали се занимават на дребно или само големи пратки поемат, трябва да питате http://gr-moving.eu/index.php/kontakti-2
Виж целия пост
# 502
да помрънкам за моята тенджера Le Creuset, в петък имаше 17 бройки, а вчера - 0 ... Имам предвид оферта с Продавач и Доставчик Амазон.де (с други продавач и доставчик все още се предлага, и освен това на по-висока цена) ... Направо ме удиви как за 2 дни са изчерпани 17 бройки ...
Виж целия пост
# 503
да помрънкам за моята тенджера Le Creuset, в петък имаше 17 бройки, а вчера - 0 ... Имам предвид оферта с Продавач и Доставчик Амазон.де (с други продавач и доставчик все още се предлага, и освен това на по-висока цена) ... Направо ме удиви как за 2 дни са изчерпани 17 бройки ...
Съвсем нормално нещо, предвид, че цял свят пазарува, не само ние от БГ Wink
А и става въпрос за Немския Амазон, не за някой съвсем неизвестен .... примерно индийски или африкански (не знам дали има такива Grinning)
Виж целия пост
# 504
Всъщност индийския е доста голям пазар. Много по-голям от немския.
hope-h, само да споделя, че Le Creuset не са кой знае какво, просто са известно име. Членувам в една американска група за печива и там доста хора споделят, че евтините им тенджери купени от Алди и Лидъл са много по-добри от Le Creuset и в тях хляба например става много по-хубав. Яз съм на същото мнение. От Алди кухненската посуда наистина е много хубава. От Лидъл е на проба-грешка. Все пак е чугун, не е някоя иновативна технология. Така че не съжалявай.
Виж целия пост
# 505
Доста по-голям (пазар, нали, не Амазон... то има ли такъв), но по-неплатежоспособен. Wink
Сигурна съм, че разбра какво имах предвид.
Виж целия пост
# 506
Доста по-голям (пазар, нали, не Амазон... то има ли такъв), но по-неплатежоспособен. Wink
Сигурна съм, че разбра какво имах предвид.
С много грешно мнение сте за индийците. Имат много бедни райони, да, но имат градове с много богати хора. А поради факта, че образованите индийци знаят добре английски (макар и със силно изразен акцент), ходят да учат на запад в престижни например  английски университети и в областта на финансите, математиката, IT ни издухват много яко. Индийския амазон мисля е единствения, където можеш да си поръчаш с наложен платеж, поради факта, че малък процент от хората притежават кредитни карти. Но в Индия се намира най-голямата сграда на Амазон в техен кампус.

И за да не е спам само да споделя, че си взех този моп https://www.amazon.de/Swiffer-Wetjet-Mop-Starter-Floors/dp/B0788 … aps%2C206&sr=8-15 и го ползвам всекидневно за разлика от робота Брава. Не пера нищо, като се измърси хвърлям. Течността свършва бързо, но му разглобих капачката и си наливам сама препарат.
Виж целия пост
# 507
о мен не ме яд
сегашната ми чугунка е супер, просто се оказа, че малко голяма за домакинството Simple Smile) исках по-малка ... някой друг път
Виж целия пост
# 508
Привет!
Харесах си няколко неща от amazon.com, които се доставят от САЩ.
Според сайта цената за доставка е около 10$ и няма нужда да се предплащат данъци или такси.
Как стои въпросът с мито и ДДС при пристигане в България в този случай?
Конкретният артикул струва 50$.

Простете, ако вече е отговорно на този въпрос.
Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 509
Ако продавачът е Амазон и пише, че няма такси, би трябвало да няма такива. В случаите, когато има, те са обявени и ще ги платите в момента на поръчката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия