Пазаруване от Amazon - тема № 104

  • 84 989
  • 807
# 525
Здравейте, да попитам дали някой е ползвал тази паста на Сенсодайн и наистина ли е с най -много флуорид. Внезапно започнаха да ме болят зъби, които се оказват с изтрит емайл и искам поне малко да ги укрепя.
https://www.amazon.co.uk/dp/B07V6HD21Y/ref=twister_B0CKJ5FNHZ?_encoding=UTF8&th=1
Както виждате, цената на 1 бр. е по-добра от пакет 4 броя, което ми е странно. Излиза около 6,15 лв. Бих взела от бг търговец, за да не чакам доставка от Англия, но не намирам точно този вид паста.
След махане на брекети, ортодонтът препоръча точно паста и гел на Apa care. Купувам от Ремедиум.
Виж целия пост
# 526
Здравейте, да попитам дали някой е ползвал тази паста на Сенсодайн и наистина ли е с най -много флуорид. Внезапно започнаха да ме болят зъби, които се оказват с изтрит емайл и искам поне малко да ги укрепя.
https://www.amazon.co.uk/dp/B07V6HD21Y/ref=twister_B0CKJ5FNHZ?_encoding=UTF8&th=1
Тази наистина действа за чувствителни зъби.
Виж целия пост
# 527
Здравейте! От 2 дни се опитвам да платя нещо в Amazon.com и не става , къде греша🤔? Моля, за помощ!!! Детето иска 1 кукла, добавям, пише че има доставка до БГ, въвеждам картата, билинг адрес , шипинг адрес ( съвпадат 2 та адреса) . И поръчката минава. След  известно време получавам мейл , че трябва да се актуализира плащането🤔
Виж целия пост
# 528
Виж лимита за онлайн плащане, има ли достатъчно пари.
Виж целия пост
# 529
Виж лимита за онлайн плащане, има ли достатъчно пари.

Има, сумата е 54$.
Виж целия пост
# 530
Здравейте! От 2 дни се опитвам да платя нещо в Amazon.com и не става , къде греша🤔? Моля, за помощ!!! Детето иска 1 кукла, добавям, пише че има доставка до БГ, въвеждам картата, билинг адрес , шипинг адрес ( съвпадат 2 та адреса) . И поръчката минава. След  известно време получавам мейл , че трябва да се актуализира плащането🤔
Обади се в банката. Може би те блокират трансакцията.
Виж целия пост
# 531
А минахте ли стъпките за актуализиране на данните на картата? И при мен се случи наскоро, макар че актуализирах и пак не стана. Накрая сложих друга карта (и двете бяха на Пощенска банка) и стана.
Виж целия пост
# 532
А минахте ли стъпките за актуализиране на данните на картата? И при мен се случи наскоро, макар че актуализирах и пак не стана. Накрая сложих друга карта (и двете бяха на Пощенска банка) и стана.


Точно това става и се чудя защо🤔 .Пиша билинг, шипинг адрес (съвпадат двата) , пиша данните на картата и плащам. Пише ordered placed! И след известно време  payment declined:update your information
Виж целия пост
# 533
Точно това става и се чудя защо🤔
Скрит текст:
.Пиша билинг, шипинг адрес (съвпадат двата) , пиша данните на картата и плащам. Пише ordered placed! И след известно време  payment declined:update your information
Ползвана ли е същата карта да си пазаруваш от чужди уебсайтове преди? С банката говори ли и каза ли им, че не минава това плащане за чужбина?
Виж целия пост
# 534
Добро намаление на четки за зъби Philips Sonicare HX6068/12
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07B38Z3S7/ref=ox_sc_act_image_1?s … WKAKR8XB7XF&psc=1
Виж целия пост
# 535
Линкът е само към глави за четки.
Бяхте препоръчвали прахосмукачка,  с кабел преди време,но не се сещам коя беше?!
Виж целия пост
# 536
Линкът е само към глави за четки.
Бяхте препоръчвали прахосмукачка,  с кабел преди време,но не се сещам коя беше?!
.
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B09R4PRL66?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_title
Виж целия пост
# 537
https://www.amazon.co.uk/dp/B074J5X1B7?ref_=cm_sw_r_apan_dp_CA1ASWK9PJJ63X46VNN4
Тази е на хубава цена 77 паунда,но не знам доставката колко би излязла и личен опит с марката нямам. Дали има турбо четка като изправените на Vax?
Виж целия пост
# 538
Добро утро! Поръчах столче за кола с директна доставка от немския амазон. Доставчикът е FAN Courier. За първи път ги чувам. Имат ли някой партньор в България или те си доставят, че искам да пренасочва към офис?
Виж целия пост
# 539
Добро утро! Поръчах столче за кола с директна доставка от немския амазон. Доставчикът е FAN Courier. За първи път ги чувам. Имат ли някой партньор в България или те си доставят, че искам да пренасочва към офис?
Румънци са, доставят чрез Еконт (миналата година поне).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия