Обсебена или влюбена

  • 3 571
  • 58
# 15
Социални мрежи, уважаеми.

Значи, ти се “влюбваш” и бягаш, като се надяваш старомодно той да те заговори при все, че може да не знае, че въобще съществуваш?!

Върви там, където се срещате и се представи или му пиши в СЦ, рицарите умряха, принцесо!
Виж целия пост
# 16
Ако бъдеш отхвърлена ли? Че ти какво ще предлагаш?
Пробвай с неангажиращ разговор като за начало...
Виж целия пост
# 17
T.e. да осъществиш зрителен контакт с лека усмивка и кимване за поздрав е предложение, което, ако е отхвърлено ще ти разбие егото и ще се наложи терапия до живот.Ох, майко!
За small talks не си ли чувала?!? На опашката в Кауфланд, на ескалатора в метрото, на това толкова специално място, където сте се виждали и гледали като котараци две години...
Виж целия пост
# 18

Аз пък нищо не разбрах.

Значи тя го знае кой е, така ли, щом го е намерила в социалните мрежи. Някой от тях женен ли е, какъв е проблема? Или пък той е известна личност и тя няма шанс да я забележи?
И какво е това място, сигурно е метрото.
Виж целия пост
# 19
T.e. да осъществиш зрителен контакт с лека усмивка и кимване за поздрав е предложение, което, ако е отхвърлено ще ти разбие егото и ще се наложи терапия до живот.Ох, майко!
За small talks не си ли чувала?!? На опашката в Кауфланд, на ескалатора в метрото, на това толкова специално място, където сте се виждали и гледали като котараци две години...
Така - ние установихме, зрителен контакт не веднъж, но усмивка нямаше от ничия страна. Били сме рамо до рамо часове наред, също не сме си казали нищо. Причината за това е комплексна - мястото не предполага многословни разговори, става дума за професионална обстановка.

Аз пък нищо не разбрах.

Значи тя го знае кой е, така ли, щом го е намерила в социалните мрежи. Някой от тях женен ли е, какъв е проблема? Или пък той е известна личност и тя няма шанс да я забележи?
И какво е това място, сигурно е метрото.
Никой не е женен, не съм го намерила специално, случайно попаднах на негова снимка днес. Не се следваме, не сме си писали никога. Забелязал ме беше със сигурност, но какво той е мислел относно ситуацията аз няма как да знам.
Виж целия пост
# 20
Прати му покана за приятелство.
Виж целия пост
# 21
Прати му покана за приятелство.
На снимката не беше сам, беше с други хора. Идеята ми е, че аз дори не знам дали не е обвързан, не искам нито да гоня някого, нито да се бутам, където не ми е мястото. Просто някак да го изтрия от паметта си..
Edit: нямаме нито един общ познат в СМ, на живо също. Единственото изключение е, че две познати са ми споделяли, че го намират за много атрактивен на външен вид. Но те също не го познават персонално.
Виж целия пост
# 22
А какво всъщност искаш?
Виж целия пост
# 23
Абе няма да се свърши света ако те отрежат. Баси, две години го мислиш... Grinning пробвай поне
Виж целия пост
# 24
А какво всъщност искаш?
Да знам каква беше целта му с начина, по който се държеше, когато се срещахме. Имам основание (обективно гледам тук) да мисля, че имаше някакви намерения (пак е спорно какви), които той не осъществи. Искам да знам дали аз съм го отблъснала, дали липсата, която чувствам е измамна или е нещо повече, такива неща ми се иска да знам.
Виж целия пост
# 25
А какво всъщност искаш?
Да знам каква беше целта му с начина, по който се държеше, когато се срещахме. Имам основание (обективно гледам тук) да мисля, че имаше някакви намерения (пак е спорно какви), които той не осъществи. Искам да знам дали аз съм го отблъснала, дали липсата, която чувствам е измамна или е нещо повече, такива неща ми се иска да знам.
И какво значение има, кат' не ти стиска да му кажеш дори едно Здравей?
Виж целия пост
# 26
В университетската библиотека ли сте чели рамо до рамо? Явно сте млади хора.
Можеше да го помолиш за листче, химикал или дори за телефона му да се обадиш на някого за две минути, защото батерията ти е паднала.
Виж целия пост
# 27
А можеше и просто да му кажеш "Здрасти"
Ти сериозно ли мислиш, че някой мъж 2 години ще стои само да си разменяте погледи? Че за толкова време хората се женят, правят дете и се развеждат. Като ти харесва толкова иди и се запознай, нито си на 13, нито сме 18 век да чакаш да те спасява от кулата.
Виж целия пост
# 28
Няма да стане тая работа. Заминала.
Иди на това професионално място и загледай по-втренчено някой друг. Ако не се усмихне го перваш с тигана зад врата.
Усмивката е част от възпитанието.
Виж целия пост
# 29
Какви намерения да е имал след като не сте говорили, контактували и не сте се запознали даже?
Аз започвам да преосмислям вече всички колеги, които съм гледала на оперативки и съм се усмихвала от любезност, дали не мислят, че имам скрити намерения към тях.
Момиче, две години са много време да мислиш за нещо, което всъщност е нищо и нищо не е имало и станало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия