Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
-
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бременността?
-
Кои са някои от предложените ресторанти в района?

ритат ли бебоците аз вече сам по добре грипът почти ме напусна сега пък тръшна таткото тия вируси няма ли да се махат вече омръзнаха ми
не зная при вас как е но аз вече нямам търпение да си гушкам бебчето съшто и да разбера какво ще е момче или момиче миналият път докторката не можа да види много ми е любопитно даже започнах да мисля зя имена а вие мислите ли вече или само аз съм нетърпелива
много здраве желая на всички мами.
. Абе общо взето ще направим сватбата както нии си искаме защото нии си я плащаме
И да ви се похваля днес се видях с няколко колеги които не са ме виждали от 3 месеца и едната ми колежка каза, че съм станала огромна което малко ме притесни, а другата за капак на вечерта ми каза че хич не ми личала бременноста и че само малко съм качила на дупе.
да им се чудиш. Ади стига с мойте глупости.Добре дошли на новите мамита
4око25 с имената даже си изостнала
На мен пък ми казаха, че съм щяла да имам момиче, щото съм била погрозняла
С първата ми бременност съм била по-хубава и ей на - момче!
Пък баба ми вика, че съм щяла да имам момиче, щото съм се била "разширила". Кво да й обяснявам, че е от раждането... Пък и може и права да е, аи тя има навика да познава...

.Както и да е.Сега си имам вас и не ми трябват доктори...
Ние почваме сега да строим къ6та така че стискайте палци,да не се иzнервим много много
Таткото иска да е готова преди беба да се е родила...Дано всичко върви по план...
Другото,което исках да ви кажа е ,че май 6те съм майска мама,zа6тото вчера питах и док ми каzа=планирано секцио правят тук в 38мата седмица.А при мен това е м/у 22 и 27 май.....Пак 6те питам не може ли да чакат поне 3 дена,та да се роди поне на 1.06