Здраво ЮНЧЕ да расте в коремчето на мама, а лошото и тъжното да тънат в забрава

  • 14 540
  • 286
# 120
kiki29 - ако това е проблем, то природата отдавна да ни е елиминирала от лицето на планетата ЗЕМЯ  Flutter.


Уффф, ама колко съм загубена  #CrazyОтдъхнах си малко, че пак ме беше хванала параноята  Laughing

 Joy   Lioness трябва да накарам моя мъж да прочете темата, че преди повече от месец(около 11г.с. може би) си беше въобразил, че бебо го е ритнал по време на    luvbed  . естествено обяснението му беше че сме го притеснили и до раждането такива развлечения вече не ни се полагат. е успях да го убедя, че изобщо не му пречим, но за ритника си е сигурен и нищо не може да го разубеди. 
MKT хубаво име, виждам че синовете ни също носят едно и също име.

bosilek ние всяка вечер слушаме музика, когато легна, преди да заспя пускам една от тези меките музикални играчки, би трябвало след раждането тази песничка да действа успокояващо, понеже е позната на бебо.теорията не се потвърди със сина ми, но при него нишо не действаше  Laughing



Виж целия пост
# 121
Здравейте юнски мами. Отдавна не съм се отбелязвала, но сега имаме хубави новини и трябва да ги споделя. Бяхме на преглед и на фетална морфология - всичко ни е наред, доктора каза че есе развиваме отлично, което много ме успокои. Категорично ще сме момченце. Мъжът ми каза че е видял доказателството. Правихме си изследвания и при тях всичко е наред, така че за сега сме в отлично състояние. При последния видеозон свекърва ми идва с нас и беше много въодушевена , че ще види малкото бебче. Сега е по развълнувана и от нас.
Пазете се от грипа и другите болести момичета и много усмивки. Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning 
Виж целия пост
# 122
Как сте коремчета  Laughing Моето май ще стане много широко - такова ритане отсега още, не знам на какво ще заприличам, ама няма значение, важно е да е живо и здраво юначето.

И ние сме вече на тема име - мъжко засега. Вчера пратих на таткото един именник и реакцията беше "леле колко много имена, кога ще ги чета"  Mr. Green Дотук фаворитите са Симеон и Виктор, ама има много време, ще видим накрая ...
Сега умувам каква книжка за бебета да си купя и да чета. За бременността чета д-р Спок, не знам дали да продължа  Thinking Ще ми препоръчате ли нещо?
Виж целия пост
# 123
Ние ще се казваме Владимир ако сме момче.
А иначе за книгите д-р Спок е най- доброто, според мен. Пише всичко и е доста добре обяснено.
Аз също я имам и много ми харесва. Wink
Виж целия пост
# 124
Варненки, трампя книга на бойна американска мама на 4 деца, която е написана доста, хм, прямо за д-р Спок (за прочитане само, връщам бързо)  Simple Smile
Виж целия пост
# 125
kiki29 - ако това е проблем, то природата отдавна да ни е елиминирала от лицето на планетата ЗЕМЯ  Flutter.


Уффф, ама колко съм загубена  #CrazyОтдъхнах си малко, че пак ме беше хванала параноята  Laughing

 Joy   Lioness трябва да накарам моя мъж да прочете темата, че преди повече от месец(около 11г.с. може би) си беше въобразил, че бебо го е ритнал по време на    luvbed  . естествено обяснението му беше че сме го притеснили и до раждането такива развлечения вече не ни се полагат. е успях да го убедя, че изобщо не му пречим, но за ритника си е сигурен и нищо не може да го разубеди. 

В моята книжка пише че най-добре със секс се подържа доброто състояние на вагината и перитунеума. Което улеснява раждането и намалява разкъсванията ако бебока е по-едър  Grinning Така че...  Blush
Виж целия пост
# 126
Здравейте!
Отдавна не съм писала във форума, но пък редовно чета всичко. Сега съм много притеснена - от 4 дни съм с грип и се страхувам за бебо. Нямам температура, но останалите симптоми са отпадналост, хрема, потене. Толкова болна не съм се чувствала никога. Бях при личния си доктор. Изписа ми биопарокс, даде ми 7 дневен болничен и ме изпрати с думите "И зле да се чувстваш в края на болничния, толкова са дните по закон!" - тези JP-та са любезни само когато е време за смяната им...Пили ли сте витамин С разтворим вариант? Много недоверчиво съм настроена към всички лекарства, които се приемат по време на бременност. Преди да ме нападне грипа се изморявах много бързо и се задъхвах като вървя, а сега сега съм като стара баба. Докато отида до другата стая изплезвам език...
Момичета, пазете се! Останете си вкъщи. Аз си мислех, че ще ме размине грипчето, ама не познах...при условие, че не съм боледувала скоро и съм кален организъм....
Виж целия пост
# 127
Здравейте, мили мамчета!
Аз също сравнително редовно следя форумите, но не съм писала до сега. Живот и здраве и аз ще ставам мама за 1-и път през юни- терминът ми е 14.06. Миналата седмица бях на ФМ при Мазнейкова- тя каза 100% момче Grinning За мен лично няма значение полът, но като че ли всички "разбирачи" около мен ме бяха настроили за момиче и дори имам измислени женски имена, за мъжко име да му мисли таткото newsm78
Иначе бебчо го усещам всеки ден, а когато пропусне да ме изритка направо се притеснявам Cry Обожавам да го усещам, поне за сега, като порастне малко може да мисля и по друг начин.
Пазете се от коварния грип и лека бременност на всички!
 
Виж целия пост
# 128
Добре дошла Blues  Hug Ние с теб сме почти с еднакъв термин  Grinning Много се радвам като се включи някоя нова мама  Hug

Algara, миличка, много неприятно с този грип, но ако мога да те успокоя, не съм чувала до този момент за пострадало от това бебче. Със сина ми бременна 2 пъти се разболявах от инфекции и пих антибиотици, отделно и едно грипче изкарах, пък той да чукна на дърво вчера стана на 2г и 8м и дори температура не е вдигал. Само 2-3 пъти му е потичал носа и това е...С витамин С -то мисля, че няма проблем, но ако се притесяваш наблегни на лимоните и другите плодове.

Аз днес бях на преглед и при докторката ми беше някаква лудница, защото от утре е в отпуск за 10 дни. Имах час за 10.30, но влязох в 12ч. Важното е, че всичко е наред, даже бебчо доста е пораснал, с една седмица напред го даде ехографът.  Sunglasses До финансовата част на раждането не можахме да стигнем, но другия път вече ще го изкоментираме. Утре заминаваме на Боровец, така че до скоро! Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Привет и от мен на всички! Hug
Blues,колко ти струваше ФМ при д-р Мазнейкова и как се държа тя,ако не е тайна,че аз чувам доста противоречиви мнения,а в понеделник съм при нея,живи и здрави!
Иначе напоследък на мен хормоните ми се поразиграха нещо,добре че вече усещам бебчето как ритка,та да ме кара да се усмихвам по-често! Grinning
Виж целия пост
# 130
До Deni-k:
На Мазнейкова платих 70лв, като си поисках да ми запише и диск. Тя се държа много резервирано, нито една излишна дума, било към мен, било към таткото. Но ме успокои, тъй като отидох с резултатите от БХС и единият хомон беше по- нисък. Но почаках около час. Иначе клиниката е супер, но ми се струват надути, не знам... Thinking
Виж целия пост
# 131
Здравейте мамита, smile3503 и аз най-накрая да успея да седна и да напиша два реда. smile3523 Усилено се готвя за сватбата. Лека полека отмятам нещата които трябва да се купят и в главата ми е само това. Купих си чаши, а сега ще си майсторя поканите. Общо взето се занимавам с приятни и творчески неща. Бебето не забравя да ми напомня, че ще е почитен гост на сватбата  gydi едно малко дяволче! Имаме си и кръстници вече, а бе общо взето ще има сватба  married
Виж целия пост
# 132
Айде успех със приготовленията и сватбата! Аз тези вълнения не съм ги изпитала още, но живот и здраве и това ще стане. smile3503 И да качиш после снимки някъде да ти се порадваме!   bouquet
Виж целия пост
# 133
ycu, благородно ти завиждам за творческите и спокойни занимания, които имаш   bouquet. Прекрасно е , сигурна съм, да расте малкото човече в теб, вече да го усещаш, а любовта ви да получи израз освен в бебето и в този запомнящ се ден - сватбата   bouquet! Дано всичко бъде толкова хубаво и приказно, че щастието, феерията и красотата на деня, да останат като лайт-мотив през съвместния ви живот с мъжа на живота ти.  Hug


Пожелавам на болните мамита да оздравяват час по-скоро. И малко да ви поуспокоя, че "грипът", който карате без висока температура, всъщност не е грип, а грипоподобен вирус. В момента върлува щамът "Уисконсин" и това е най-опасният от всички вируси, които ни мъчат, защото дава тежки усложнения. Иначе в прекрасното време, което цареше до вчера  Praynig, във възудха витаеха в изобилие рино вируси, парагрипни вируси, ортовируси, миксувируси и т.н., но те не са толкова опасни като Цар-Грип, защото минават далеч по-леко и не дават усложнения.
Та, вземете "глътка" въздух, топъл чай с малко мед и лимони и се отдавайте на почивка  Hug.
Между другото, внимавайте с Витамин Ц, защото дневната доза при бременната е по-малка от тази, на останалите. Този витамин във високи дози не е подходящ за нашето състояние  Flutter.

Добре дошла на Blues  Hug! Пожелавам ти безпроблемна и хубава бременност и здраво бебче на термин  Flutter и много постове  Blush

 Algara, чуда ти се на джи-пито ...Все си мисля, че докторите са далеч по-наясно от нас, за това колко е застрашена бременната от какво ли не през бременността и да се правят на смотани, че не можели да дават отпуска...
Може, ама кой знае какъв им е проблема да ти измислят причина и да свикат лекарска комисия от още 2ма и да ти дадат по-дълъг болничен...Предишната си бременност я изкарах цялата в къщи по този начин. Опитай се да бъдеш по-настоятелна  Thinking

Радвам се за всички порастнали бебета и за хубавите резултати от прегледите  Flutter

Хубав и усмихнат ден и нека дъждът на вън измие всичката гадост от света  Mr. Green Mr. Green Mr. Green - като почнем с вирусите и стигнем до лошотията  Hug Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 134
Здравейте и от мен Simple Smile
От време на време успявам и аз да се включа... Гледам, че всички ни вълнува една и съща тема - грипа... Около мен почти всички минаха през този период... Чудя се аз как успявам да се запазя все още без нищо Peace
Тези дни малко се бях стреснала, защото мъникът един ден беше пропуснал да ме посрита, но днес определено ми напомни за себе си Wink Така хубаво ме порита сутринта, че направо му се изкефих... И му викам: "Ритай, маме, ритай'' и то като че ли ме чуваше и само рита ли рита  Mr. Green
ycu, с теб се печем на един и същ огън сега  Heart Eyes И аз приключих с основните проблеми около сватбата и сега остана най - приятната част.. Успяхме да намерим ресторант, резервирахме го. Онзи ден купихме и костюм на моя човек, а моята рокля виси на закачалка от 03.01.2007  Party Сега ни останаха едни халки и някоя друга дреболия.. И ние купихме чашите, а шампанското ще го купим ден - два преди това.  Поканите седят в нас и ме чакат да ги попълня   Blush и да ги изпратя... Другата седмица ще ходим за медицински, че да не ги забравим и мисля, че всичко най - важно ще е свършено..
Вие какъв ритуал ще правите? Нещо по - особено ще има ли? Аз се отказах дори от свирачи пред блока.. Няма да ми е особено приятно.. Мисля да запиша някой друг диск със сватбарска музика и да надуем уредбите в  колите  Joy

Ами това е от мен, майчета. Пазете се и се обличайте топло  Peace

Целувки от мен  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия