Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
-
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бременността?
-
Кои са някои от предложените ресторанти в района?


Да расте здраво и щастливо детето! 
Аз отлично, много ми е хубаво
Нищо, ако се прибирам в БГ до юни, непременно ще се включа и аз
и взеха да ме налитат разни тъжни мисли, че може би е толкова неспокойно, защото не му е удобно или де да знам... Ще бъда благодарна за отгвор и на мамчетата, коите вече имат дечица, т.е. повече опит...
. Часът - 19?
виждаше, другата седмица сам на фетална да видим там какво ще видят.Здрави сме имаме си всичко според док. развиваме се по план
на малкия Стефан, на mom_an
Скоро бистрихме тази тема в Майки, ето линк -
. една приятелка ми съобщи преди малко, че дъщеричката и вероятно е болна от рубеола (утре ще стане сигурно). ЗА съжаление имам 3 контакта с детето от нова година насам и сега се моля
нещата да се разминат
