Звездни Компромати - Юни'23

  • 267 320
  • 2 045
# 375
Ау това е сладко.
Знаменитости и как биха изглеждали техните семейства.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 376
На Джъстин и Селена десните две деца (момичето с плетената рокля и малкото) малко крийпи са се получили… не знам изкуственият интелект ли е виновен 😂
Виж целия пост
# 377
Джейда Пинкет-Смит и муж
Скрит текст:
Риана
Скрит текст:
Шарено,по-шарено, Салма Хайек
Скрит текст:
Мои любимци-следя им кариерите от началото
Александра Дандарио и Роб Лоу
Скрит текст:

Луна още през 1998 година пееше:
"Тръгвай си момче сега,казах неведнъж
Аз не съм жена-само за един муж"
Кобилкина си е била в родния Ростов на Дон на 15 години
Виж целия пост
# 378
Ау това е сладко.
Знаменитости и как биха изглеждали техните семейства.
Скрит текст:

Според мен всичките са в десетката без …Пит и Анистън. Тя ми е някак не на място.
Виж целия пост
# 379
Доста тъпичко, да.... жената разказа, че е минала през изключително много неуспешни процедури за ин витро, проява на лош вкус ми се струва да се правят такива снимки, дори с цел забава.
Виж целия пост
# 380
То това до Брад не е ясно коя е.
Също Раян Г и Р Макадамс май не са били гаджета, ами напротив, не са се харесвали по време на Тетрадката.
Виж целия пост
# 381
Наистина не са се понасяли по време на снимане на Тетрадката, но после пламва искрата и имат 2г връзка.
Виж целия пост
# 382
Мен като цяло ми е зловещо и хич не ми е забавно.
Представям си някой да прави такива с мои бивши да види какви са щяли да са ни децата, бррр. Аз ако исках да видя, щях да им родя деца.
Още повече, че някои от тези хора в момента имат деца и семейства:))) живи, родени, истински. А други не могат да имат или нямат деца
Но звездите предполагам са свикнали и хич не ги гледат такива неща, не четат жълти издания и не им пука (само предполагам).

Имам гадното усещане, че жените с Кание Уест са жертви на насилие. Все така почват да се обличат като ходят с него - грозно, със завити глави, почертаващи недостатъците, унизително. Имам усещането, че го правят да му угодят, а той се кефи, да им е гадно и неудобно, да са със скрита глава, се едно ги обезличава.
А може би просто си пасват по откаченост и няма нищо такова, кой знае:)
Виж целия пост
# 383
Една легенда с много емоционално сбогуване с футбола Heart Златан
https://youtu.be/C8Xy-l-ULTc
Виж целия пост
# 384
И на мен ми изглежда зловещо това с децата.
И не само на Джъстин. На Мила и Маколи най-вдясно е някакво уж дете с малка глава и ръце, късо тяло, а високи, дълги крака. Голямо ли е, малко ли е, нещо много несъразмерно.... плашещо е.
Виж целия пост
# 385
Зловещи са измислените децата на повечето снимки. Отделно идеята да се правят такива портрети ми е гадна.
Виж целия пост
# 386
Ами не е нарочно зловещо, просто толкова си може ИИ.
Виж целия пост
# 387
Хич не ги жалете жените на Кание. Те са точно там, където искат да бъдат.
Виж целия пост
# 388
Бай Злати… в лице е много … анти женствена:

Все едно са рода с биомета.

Виж целия пост
# 389
Николета си е татуирала името на Михайлов.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия