Звездни Компромати - Юни'23

  • 267 325
  • 2 045
# 525
Мислих си, че Робърт Де Ниро има по добър вкус за жени Simple Smile
Виж целия пост
# 526
Андреа ще се съсипе така...
Виж целия пост
# 527
Ким Катрал е съща Лепа Брена на тези снимки 😁
Виж целия пост
# 528
Андреа ще се съсипе така...
За мен е съсипана от години. Жалко, че не успя да го преодолее тоя неандертал и да продължи живота си.
Виж целия пост
# 529
Тя не е слизала от тази вълна…
Виж целия пост
# 530
Джиджи, Лео, баща му и мащехата му - уж всички били заедно на вечеря.
Скрит текст:
Брадли
Скрит текст:

Серина Уилямс с дъщеря си
Скрит текст:
Шакира
Скрит текст:
Ирина Шейк
Скрит текст:
Джесика Симпсън
Скрит текст:
Рита Ора и Тайка Уайтити
Скрит текст:
Джена Дюън
Скрит текст:
Виж целия пост
# 531
Мислих си, че Робърт Де Ниро има по добър вкус за жени Simple Smile

Аз от жилетката на официално събитие се изумявам!?!?!? Уааат дъ ф....
Виж целия пост
# 532
Харесвам я Шакира, но тази чантичка Баленсиага дали имат къса памет за марката или им е все тая?
Виж целия пост
# 533
Мислих си, че Робърт Де Ниро има по добър вкус за жени Simple Smile

ДНК теста за бащинство дали излезе, Bowtie
Виж целия пост
# 534
И Де Hиро ли е искал ДНК тест?
Ал Пачино беше искал и чух, че бил потвърден, но не съм ровила за потвърждение.
Виж целия пост
# 535
Ааа, обърках ги, ама то много татковци напоследък!!!
Очаквам и Болдуин пак да избухнат.
Виж целия пост
# 536
Не бях гледала "Роди се звезда" , пуснаха го скоро по телевизията.
Брадли е някак секси с дълга коса Grinning Като се замисля , уж не харесвам мъже с дълги коси, но май не е съвсем така Grinning
Филмчето много ми хареса, също и видях Гага в друга светлина. Така да се каже я преоткрих.
За мен тя беше жена изгряла преди години с екцентричната си визия, но не ми допадаше. Изненада ме с певческите си възможности, песните във филма са много добри.
Виж целия пост
# 537
Щом искат ДНК тестове, това означава ли, че децата си ги създават по библейския начин?! Все си мислех, че мъжете над 80г ползват услугите на репродуктивната медицина, а там тестовете май предварително ги правят

Шакира е като каките от ма@лата. Отвратителен стайлинг и вид има
Виж целия пост
# 538
Аз пък харесвам гривата на Шакира и несресана Grinning, стига да е естествена, де Simple Smile
Виж целия пост
# 539
Аз пък харесвам гривата на Шакира и несресана Grinning, стига да е естествена, де Simple Smile
Не знам дали е естествена, но цветът е потресаващ. Аз имам лична непоносимост към такива червеникаво-оранжеви нюанси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия