Звездни Компромати - Юни'23

  • 267 320
  • 2 045
# 1 035
Еха, Джей Зиеви каква мега панелка имат. И оушънфронт. ГУедам и завиждам Joy

А пък Кевин Костнър останал бездомен, защото жена му - бивша вече - отказва да се изнесе. А имали предбрачно споразумение тя да си тръгне. Вместо това, тя останала и в същото време издумкала кредитните му карти за около 100K. Какво ли й е направил? Smile
Виж целия пост
# 1 036
Иначе са създатели на месечна кутия Bellebox.
От Бургас и морето.
Татко му е шеф в Лукойл, не е от случайните Grinning.

Стайлинга е на сестра му, завършила мода в Италия, а сега в Сингапур.
Аз не ги знам кои са. Но са точно в клишето: тя мода в Италия, той - телепазар, насочен към жените.
Междувременно друг ги е издържал.
И за "награда" корица на списание.
А пък Кевин Костнър останал бездомен, защото жена му - бивша вече - отказва да се изнесе. А имали предбрачно споразумение тя да си тръгне. Вместо това, тя останала и в същото време издумкала кредитните му карти за около 100K. Какво ли й е направил? Smile
Сигурно чавка й е изпила акъла и достойнството.
Виж целия пост
# 1 037
Е, като гледам щерката, Ким is stuck with Kanye for the rest of her life 😂
Виж целия пост
# 1 038
И аз това идвах да напиша... Тези могат само да дишат праха на Жасмина...
Виж целия пост
# 1 039
И аз това идвах да напиша... Тези могат само да дишат праха на Жасмина...
Не са се омъжили добре, затова!
Виж целия пост
# 1 040
Ее че тя жена му на Кевин Костнър нищо не е похарчила. 100к по кредит карти има почти всеки средно статистически американец вече. Да дойде в Бг той. Все ще го сбутаме някъде.
Виж целия пост
# 1 041
Ее че тя жена му на Кевин Костнър нищо не е похарчила. 100к по кредит карти има почти всеки средно статистически американец вече. Да дойде в Бг той. Все ще го сбутаме някъде.
Е тя жената какво да направи, толкова е имало Simple Smile
Виж целия пост
# 1 042
Тук нещата изглеждат изтървани. Дори и след обработка не изглежда добре.

Виж целия пост
# 1 043
Това кой е?
Виж целия пост
# 1 044
Аватарът на Галена, може би
Виж целия пост
# 1 045
Моника и Меди още ли са заедно? Тя вече не поства снимки от апартамента, в който живееха заедно, беше в чужбина до скоро, а той днес имал рожден ден... Ако съдим по социалните мрежи, ми се струва, че са се разделили
Виж целия пост
# 1 046
Като казахте майката на Мъск - жената има корица на списание с рокля на Десислава Тошева, собственик на Caviar Couture. Гледах наскоро интервю с нея в ютюб и много ми хареса - красива и умна, дано да има още успехи.
Виж целия пост
# 1 047
Меди тия дни на снимки с Азис ми излиза:) Бактериева май е аут
Виж целия пост
# 1 048
Атанас Колев и Лидия май и те са се разделили. Той обикновено й харесва всички снимки, но не й напоследък. И двамата бяха пускали намеци, че преминават през труден период.... Защо им давам храна на жълтурите, не знам
Виж целия пост
# 1 049
Петъчен привет от руската класика. Sunglasses GrinningДопълних с младото поколение.
Скрит текст:
, ,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия