Тема 7 - за любителите на корейски и китайски сериали

  • 35 265
  • 731
# 300
Така де, да има какво да обсъждат аджумите, докато хвърлят боклука Smile.
Или докато правят кимчито дружно, снабдени с ръкавици до лактите и дълбочки легени.Щото то е процес нелек и отнема доста време.
И вие тук голяма раздумка сте отворили,от вчера се смея,но не ми остава време да се включа.
Първо да успокоя МоарейнД (от книгата),че просто бижутата с перлите са моден тренд от известно време.А актьорите и к-поп певците са като ракети-носители на новите тенденции.Това не значи ,че са гей,а просто рекламират.Рекламни лица,които продават от евтини инстантни спагети ,през червила и кремчета,оризоварки ,та до скъпи бижута,парфюми и дрехи.Не са ми по вкуса и на мен тези бижута,още повече,че посегнаха и на саката от туид. Тези сака и перлите са си като сиамски близнаци,  на мъже - не ,трудно мога да го преглътна.Какво ли би казала Коко Шанел по въпроса?
Когато си избирам сериал,винаги гледам в коя година е произведен.За да знам какво да очаквам като стилистика, сценарий,развитие на героите.Нямам големи очаквания,ако ме изненада приятно е бонус.По-високи изисквания имам към филмите.
Виж целия пост
# 301
Рекламни лица,които продават от евтини инстантни спагети ,през червила и кремчета,оризоварки ,та до скъпи бижута,парфюми и дрехи.Не са ми по вкуса и на мен тези бижута,още повече,че посегнаха и на саката от туид. Тези сака и перлите са си като сиамски близнаци,  на мъже - не ,трудно мога да го преглътна.Какво ли би казала Коко Шанел по въпроса?
Коко Шанел би преразгледала знаменитата си фраза, че "една жена има нужда от нанизи и нанизи перли" Wink

В рекламния ход на мисли - още една смешка от серията "Роца разпознава лица". Последния път в корейско-японския супермаркет, купувам си водорасли и оглеждам пакетите по стелажа, понеже търсех един определен вид. И от пакет с водораслов чипс ми се усмихва един младеж, който ми се вижда аааааадски познат. Зверих се близо минута, докато се усетя, че е Пак Со Джун (на когото съм изгледала цялата сериалография от 2015та насам, все пак) Joy Рекламира водорасли човекът!

Индира, ще нагазя и при Янчо, ама нека първо да изпълзя изпод маршал Тан (от Fall In Love) и красивите му ръце (и други части Wink). Така съм потънала при него, че още даже не съм си избрала текущ корейски сериал, докато ми се понатрупат епизоди от King The Land. Чудя се за Under the Queen's Umbrella, който похвалихте в темата.

rududu, ако търсиш лукс, блясък и интриги, определено няма да ги намериш в Thirty-Nine. Сериалът на мен доста ми хареса, но сюжетът му е в съвсем различна посока.
Виж целия пост
# 302
Като балсам за душата ми сте. Hug
Дано са фалшиви сигнали и скоро да четем за успешни хетеро връзки.
Изгледах 4 епизода от Local Hero (2016).
Засега върви много добре, въпреки убийствата е лек и има и комедия.
Актьорите и героите им са много симпатични.
Виж целия пост
# 303
Ха, те и хетеро връзки не смеят да потвърдят. Не е лесно да си звезда, но е доходно предполагам. Иначе защо ще си го причиняват?
За парииии! За много парииии!
Пак Со Джун много здравословно рекламира.
Някой гледа ли King the Land и Heartbeat?
Виж целия пост
# 304
Аз гледах миналата седмица две серии на Heartbeat. Интересни и забавни. Опитах се да гледам няколко пъти Kingland, но го спирам в първите минути - някакво интервю и все спирам.
Аз гледам Missing: the other side. Вчера посред нощ гледах първа серия на 2 сезон. Много хубав сериал. Не мога да бъда многословна и да го опиша. Препоръчвам за гледане.
Виж целия пост
# 305
Много харесвам Go Soo. Huh Joon-ho също. Siwan с камео участие ли е?
Виж целия пост
# 306
Даа, трябваше ми време да проуча кой е Siwan Joy Появява се в края на последната серия, но ще има трети сезон, така че е възможно в трети сезон да има по съществена роля.
Виж целия пост
# 307
Аз изгледах първите 2 епизода на King The Land и реших, че искам Джуно в костюм в големи дози, вместо по чаена лъжичка седмично Joy. Та затова реших да изчакам до последната седмица на юли и да го подхвана, за да мога да го завърша в синхрон с излъчването на последните два епизода.
Heartbeat ми се гледа, ама го няма в моите платформи... засега.
Виж целия пост
# 308
Роца, права си, но аз не мога да чакам. Ще си взимам дозата Джуно седмично.
И, за да не се чудиш, ще ти подскажа, че бабата на г-ца Са Ранг в Копи принца беше баба на Гонг Ю:wink:
Виж целия пост
# 309
О, тя ми е от любимите баби! Май съм я гледала да бабее поне в 5-6 сериала досега Grinning
Другата ми любима бабо-майка (в зависимост от възрастта на героите) е Kim Hae Sook.
Виж целия пост
# 310
И майка на любим наш доктор. Господ здраве да и дава, че е родила такова съкровище Joy
Виж целия пост
# 311

Другата ми любима бабо-майка (в зависимост от възрастта на героите) е Kim Hae Sook.
Тя прави чудесна роля  и като вдовстващата кралица в ,,Under the Queen's Umbrella"(2022)
Виж целия пост
# 312
Аз! Аз! Гледам яко момчетата от 2РМ, на дневни дози, по-малко. И Кралския, и Вампирския ги следя. Искам Джуно в костюм и Текче по ушаци. Харесват ми, разтоварват ме в края на деня. Ей такива искам да са летните сериали - красота, любов, смях и камара корейски клишета.
Виж целия пост
# 313
Включвам се да ви препоръчам  See_You_in_My_19th_Life. Участва Син Хе Сон, която вече гледам в трети или четвърти филм. Със сигурност я помните от Mr Quin. Приятен филм и си има от всичко. Сега започвам 4 серия. Хубав ден!
Виж целия пост
# 314
Аз съм чела част от комикса, но сериалът сигурно не е точно по него. Искам да го гледам, но може би ще изчакам да излезе целият сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия