Какво ще купя отново - 7

  • 104 969
  • 737
# 630
Не беше содена, с мая и вода я правих. Втаса перфектно и се опече добре, но не беше бяла, а тъмна.
Виж целия пост
# 631
От кое брашно сте доволни? Преди ползвах София мел, но за Бъдни вечер го ползвах за питката и стана тъмна, а уж е бяло брашно. За Коледа взех на Житара - същата работа.

В момента, от българските брашна съм най-доволна от Бабината питка и Мливо 1937. Чудесни брашна. Но предупреждавам, че белите са силни брашна, което е хубаво, но не са подходящи за сладки печива, например. За солени питки и погачи са идеални.




На Мливо харесвам и останалите брашна.

Бабината питка имат и друго бяло, но не съм го пробвала.
Виж целия пост
# 632
Благодаря, Мики.
Виж целия пост
# 633
+1 за Бабината питка. Много хубаво се държи тестото, намирам разлика със сигурност спрямо масовите брашна.
Виж целия пост
# 634
Аз за първи път използвах брашно на Екосем и питката (с мая) стана тъмна. Добре се омеси, добре се надигна и изпече, вкусна беше, но - тъмна.
До сега ползвах само Родна страха за баници, но от месец-два Лидл не го зарежда.
Виж целия пост
# 635
Родна стряха е на София Мел. Същото, София Мел за баници... С допълнително добавен глутен (глутен = пшеничен протеин в случая)
Виж целия пост
# 636
По-тъмното бяло брашно просто не е избелено, или поне не достатъчно. Белотата не е признак за качество за мен.
Виж целия пост
# 637

 
Взехме си и Айвар на тази марка още не сме го пробвали , но вкусът на Пинджура е страхотен.Ние вкъщи сме големи ценители на лютеници и айвари.
Виж целия пост
# 638
Къде се продава?
Виж целия пост
# 639
Аз ги взех от малко магазинче в центъра на Банкя (до часовника) ,но се надявам да ги открия и на други магазини в София
Виж целия пост
# 640
И лютеницата Валентини е много хубава. Работил съм с тях преди години. Търсете по малки магазинчета тип домашно, еко, фермерско, също в млекарници - като допълнение към основния асортимент.
Виж целия пост
# 641
До нас откриха млекарница! Така се нарича самият магазин.
Цеденото им мляко ,,Добротица и сиренето Жълтуша са страхотни.
Виж целия пост
# 642
 "Добротица" отдавна я хвалим. Преди цедях мляко, но откакто опитахме тяхното, не се занимавам. И сега сме взели за Снежанка от него.
За да съм обективна, имаше и човек, който не го харесва, защото няма изразена кисела жилка.
Виж целия пост
# 643
Мезета Метика. Страхотни. Чудни. Вкусни.
Свински врат:



Нежен, вкусен, реже се тънко и се топи докато го режеш, без неприятен послевкус:
Филе "Елена", реже се тънко, с мека и крехка вътрешност, добре овкусена, без послевкус:

Пушена сланина, ненадмината, крехка до безобразие, с умерен пушен вкус, хапва се дори без хляб, топи се само с поглед, друга такава не съм яла:

Бански бут:
Страхотен, само месце, него утре ще резнем, и друг път съм го хвалила. Любим ми е:

В кратце: ако имате път към Русе, посетете фирмения магазин на Метика, Русе. Голям избор, всичко вкусно, на цени отговарящи на качеството.
Виж целия пост
# 644
Мезета Метика. Страхотни. Чудни. Вкусни.
Свински врат:



Нежен, вкусен, реже се тънко и се топи докато го режеш, без неприятен послевкус:
Филе "Елена", реже се тънко, с мека и крехка вътрешност, добре овкусена, без послевкус:

Пушена сланина, ненадмината, крехка до безобразие, с умерен пушен вкус, хапва се дори без хляб, топи се само с поглед, друга такава не съм яла:

Бански бут:
Страхотен, само месце, него утре ще резнем, и друг път съм го хвалила. Любим ми е:

В кратце: ако имате път към Русе, посетете фирмения магазин на Метика, Русе. Голям избор, всичко вкусно, на цени отговарящи на качеството.
Леле, още пътувам и не съм яла от вчера, снимките ме тръшнаха възнак в колата 😀
На всичко отгоре съм точно на пътя за Русе, но няма да стигна дотам. Последния път, когато го посетих, беше за една харесана от мен кола за ММ,  която обаче не взехме, само го изтормозих в крайно неподходящ момент да шофира стотици км. Сега ако му кажа да кара пак към Русе, ама за мезе, сигурно ще ме свали от колата  😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия