Booking.com /Тема 5/

  • 40 236
  • 740
# 600
И аз моля за код на лични. Два пъти получих този месец, когато не ми трябваха...
Виж целия пост
# 601
Здравейте, и аз бих помолила за код на лични. Много странно, до март месец получавах кодове доста често, от тогава насам мисля съм получила само един.
Явно трябваше да се оплача и получих код от Букинг и го ползвах Simple Smile Не търся вече, ако получа отново, ще го пусна тук.
Виж целия пост
# 602
Здравейте, и аз бих помолила за код на лични. Много странно, до март месец получавах кодове доста често, от тогава насам мисля съм получила само един.
Явно трябваше да се оплача и получих код от Букинг и го ползвах Simple Smile Не търся вече, ако получа отново, ще го пусна тук.

А къде ги получавате тези кодове - по мейл, в приложението...?
Виж целия пост
# 603
Да, на мейл.
Виж целия пост
# 604
Аз пък никога на мейл, само в приложението. И последният път кодът беше почти изтекъл, когато го видях.
Виж целия пост
# 605
Аз пък никога на мейл, само в приложението. И последният път кодът беше почти изтекъл, когато го видях.

Къде по-точно?
Виж целия пост
# 606
Аз пък никога на мейл, само в приложението. И последният път кодът беше почти изтекъл, когато го видях.

Къде по-точно?
В известията ми излиза, ето тук
Виж целия пост
# 607
Здравейтеее, прекрасни! Много моля, ако някой има код за намаление за букинг, да помогне като ги изпрати на лични! Ще бъдем много благодарни 🙏🙏🙏
Желая Ви вълшебен ден❤
Виж целия пост
# 608
Подарявам код за -10% валиден днес до края на деня.
NT6833HP77
Виж целия пост
# 609
10% за резервация над 50 евро, валиден до 29 август - TUEU14B7ST
Виж целия пост
# 610
10% за резервация над 50 евро, валиден до 29 август - 98XVQHFPNE
Виж целия пост
# 611
10 % /до 100 евро/ ,валиден до 29.08 --
4FPZ29YFDN
Виж целия пост
# 612
Здравейте, Моля за код ако някой има свободен. Последните публикувани са използвани.
Виж целия пост
# 613
Здравейте!
Имам код за 25% за Flixbus, който изтича днес и се сетих, че може би в тази тема на някой да му трябва. Даден

Аз търся за букинг. Дадените са използвани. Ако може на лични. Благодаря!
Виж целия пост
# 614
Привет на всички.
И аз на опашката за код. Когато не ми трябваше м.Април ми изпращаха всяка седмица по един, а сега нищо.
Та ако някой има излишен ще помоля да изпрати на лични.
Благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия