Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 21

  • 75 824
  • 738
# 375
В момента тече голямо намаление на обувки, аз поръчах този Camper на непостижима, иначе, цена.
https://www.aboutyou.bg/p/camper/niski-maratonki-peu-touring-7623425

Има и други интересни неща, особено при маратонките.
Виж целия пост
# 376
И аз поръчах обувки, но смених телефонния си номер. А сега се вижда старият ми номер. Звъня им да видя дали в поръчката не е новият, не вдигат... И не виждам къде да го сменя изначало.
Виж целия пост
# 377
Профил - Профил и сигурност - телефонен номер.
Виж целия пост
# 378
Converse отговорят ли си на размера?
Виж целия пост
# 379
Здравейте, когато връщате цялата поръчка кой етикет лепите: този, който идва с поръчката или този, който създавате през приложението?
Виж целия пост
# 380
Здравейте, когато връщате цялата поръчка кой етикет лепите: този, който идва с поръчката или този, който създавате през приложението?
Този,който идва поръчката.
Виж целия пост
# 381
Здравейте, когато връщате цялата поръчка кой етикет лепите: този, който идва с поръчката или този, който създавате през приложението?

 Може да ползвате този,  който е залепен на документа за връщане и е бил в плика. Генериране на нов документ през профила се налага, ако сте го загубили този, който е бил в плика. В 1ви пост на темата мисля, че е описано .

Converse отговорят ли си на размера?

Зависи от модела. Най-добре е да проверите в сайта на Convese. Ако е от високите, според мен са уголемени с половин номер. Няколко поста понапред писах.
Виж целия пост
# 382
Може ли кодче за онли? 🍀
Виж целия пост
# 383
ivak15
Виж целия пост
# 384
Благодаря, работи 😘
Виж целия пост
# 385
Пуснаха допълнителни 20%
Виж целия пост
# 386
Пак съм аз Sunglasses Взех си пак малка пратка и давам отзиви.

Тези кецове на Converse, които май повече ми допадат. Ще помисля кои да задържа, но вероятно ще са тези. По-тежки са в сравнение с тези с по-тънката подметка.Според мен отново са малко уголемени.
https://m.aboutyou.bg/p/converse/visoki-maratonki-9192979

Този панталон, не е лош, но ми е доста дълъг  и материята му е малко “боцкаща”.
https://m.aboutyou.bg/p/bershka/pantalon-s-rab-9249499

Тази блуза май някой я беше препоръчал. Допада ми, тъничка материя
https://m.aboutyou.bg/p/tom-tailor-denim/bluza-8547944

И чакам 2 шала на TH Grinning
Виж целия пост
# 387
Влизам да споделя отзиви от 2 роклички:
https://www.aboutyou.bg/p/vila/lyatna-roklya-ura-6819139
Много нежна и ефирна,леко уголемена ,но ще си я оставя.
https://www.aboutyou.bg/p/jdy/roklya-freja-8409102 Тази също е много нежна и лека,но този път уголемена поне с два размера и заминава обратно.
Виж целия пост
# 388
Здравейте, поръчах обувки, но сега виждам, че съм объркала номера. Пише, че поръчката се обработва, но никъде не виждам възможност за отказване или промяна. Може ли просто като пристигне да я откажа или трябва да я плащам и връщам...
Виж целия пост
# 389
Пробвайте да се обадите и анулирате
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия