ДЕКЕМВРИйки избутахме първия триместър.Ура! Ала в банския си няма да се побера - ТЕМА 6 (2023)

  • 39 411
  • 737
# 255
Peanut почиваш ли, лежане и както си трябва ? Кафявата казват че е стара кръв, така че надяваме се да е всичко наред ♥
Виж целия пост
# 256
Ми почивам… колко да почивам. В смисъл, лежа си вкъщи, ама се и разхождам из къщата, седя на масата. Не лежа нон-стоп като първите 3-4 дни след болницата. Но и не вдигам тежко, не ходя дълго. Излизам с колата да взема детето от градина. Е такива неща.
Виж целия пост
# 257
Същото беше и при нас Таничка, не искаше изобщо да стои в коша за новородено, редувах го със столчето за кола, ама децата са различни, имам познати чийто деца са стояли до 8 месеца в коша за новородено. Моето на 3я месец го преместих в този за 6+. Виж дали не се продават кошовете за новородено отделно в ОЛКс. На Муци се намира за малко пари.
Да ти кажа нито една бройка няма от тази количка втора употреба никъде. Търсих, но не намерих.
Виж целия пост
# 258
Ми почивам… колко да почивам. В смисъл, лежа си вкъщи, ама се и разхождам из къщата, седя на масата. Не лежа нон-стоп като първите 3-4 дни след болницата. Но и не вдигам тежко, не ходя дълго. Излизам с колата да взема детето от градина. Е такива неща.

На мен във вита ми обясниха, че не е хубаво това с колата докато не залепне напълно, но при теб вече трябва да има плацента, най-вероятно е стара кръв, стискам палци 👌🏻
Виж целия пост
# 259
Фъстъче нещо старо е останало, помни,шийката е като носа все нещо изтича от нея. Лекарката на мацката до мен в стаята и държа лекция че ще изтича седмици кафяво и не е повод за притеснение, само ако е ярко червено.
Виж целия пост
# 260
Да, има вече образувана плацента, но си имаше отлепване преди 5-6 дни на феталната. Иначе от колата слизам и се качвам много внимателно. Силно се надявам да не стане ярка кръв, а да си е такава кафява стара. Просто пак ми е много притеснено.
Виж целия пост
# 261
Добро утро, Фъстъче как е положението днес ?
Виж целия пост
# 262
Добро. Струва ми се, че за сега няма нищо. Благодаря, че питаш Blush сега ще го изкоментирам с феталната лекарка. Дано всичко е наред.
Виж целия пост
# 263
Чета ви редовно, но не смогвам да пиша, че имам толкова работа и фокусът ми е на друго място Rolling Eyes
Получих резултатите от пренаталния Вижън и всичко е ок, няма установени отклонения. Но пък ме изненадаха с различен пол от прогнозния на АГ - женски. Мъжът ми е по-доволен сякаш, но аз май не толкова. Както и да е, лотария, какво да се прави.
След малко отивам да давам кръв за бхс и утре съм на фетална. Другата седмица пътуваме към Италия и вече нямам търпение да сменя малко средата и да се заредя със слънце и много пица.

Относно количката - след като ви четох, прегледах и другата тема, вече се чудя дали да не взема нещо втора употреба за зимните месеци и после направо нещо лятно и ново, което ще се ползва повече време. Може би защото нямам опит, ама 2К за количка ми се струват много особено ако по някое време трябва да я сменям с друг модел.
Виж целия пост
# 264
Момичета, от неделя имам една болка от лявата страна, при яйчника. Не е постоянна, не е много силна (но то това е малко субективно, аз съм имам доста болезнен цикъл и не знам дали просто не съм претръпнала) и като се въртя вечер в леглото си ме боли вече 2 дни. Вчера сякаш и отдясно почнах да усещам подобен дискомфор и не знам какво се случва, нормално ли е, матката ли расте, бебето ли нещо шава, друго ли е 🫣 За щастие не съм виждала никакво зацапване на този етап.
Да звъня ли на лекарката или да чакам още.. Какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост
# 265
Чета ви редовно, но не смогвам да пиша, че имам толкова работа и фокусът ми е на друго място Rolling Eyes
Получих резултатите от пренаталния Вижън и всичко е ок, няма установени отклонения. Но пък ме изненадаха с различен пол от прогнозния на АГ - женски. Мъжът ми е по-доволен сякаш, но аз май не толкова. Както и да е, лотария, какво да се прави.
След малко отивам да давам кръв за бхс и утре съм на фетална. Другата седмица пътуваме към Италия и вече нямам търпение да сменя малко средата и да се заредя със слънце и много пица.

Относно количката - след като ви четох, прегледах и другата тема, вече се чудя дали да не взема нещо втора употреба за зимните месеци и после направо нещо лятно и ново, което ще се ползва повече време. Може би защото нямам опит, ама 2К за количка ми се струват много особено ако по някое време трябва да я сменям с друг модел.

Не мога да ти намеря предните коментари, но са ти казали момче на ехографа, а сега е момиче или обратното ?
Питам, защото аз седя и си чакам да кажат, че е момиче и не са видели хубаво  Grinning
Виж целия пост
# 266
Момичета, от неделя имам една болка от лявата страна, при яйчника. Не е постоянна, не е много силна (но то това е малко субективно, аз съм имам доста болезнен цикъл и не знам дали просто не съм претръпнала) и като се въртя вечер в леглото си ме боли вече 2 дни. Вчера сякаш и отдясно почнах да усещам подобен дискомфор и не знам какво се случва, нормално ли е, матката ли расте, бебето ли нещо шава, друго ли е 🫣 За щастие не съм виждала никакво зацапване на този етап.
Да звъня ли на лекарката или да чакам още.. Какво ще ме посъветвате?
Аз имах същия проблем миналата седмица, 2 дена така се въртях през нощта. На третия получих и крампи в прасеца, както и започна да ми пулсира клепача. Последните два симптома ги имах понякога и преди бременноста, след по-тежка тренировка, магнезий винаги ме е оправял. Направих изследване за магнезий и беше на долната граница. На своя глава реших да пия няколко дена през ден магнезий и всичко отшумя. Не е добре на своя глава да взимате решения, все пак, може би е добре да го обсъдите с АГ.
Виж целия пост
# 267
Чета ви редовно, но не смогвам да пиша, че имам толкова работа и фокусът ми е на друго място Rolling Eyes
Получих резултатите от пренаталния Вижън и всичко е ок, няма установени отклонения. Но пък ме изненадаха с различен пол от прогнозния на АГ - женски. Мъжът ми е по-доволен сякаш, но аз май не толкова. Както и да е, лотария, какво да се прави.
След малко отивам да давам кръв за бхс и утре съм на фетална. Другата седмица пътуваме към Италия и вече нямам търпение да сменя малко средата и да се заредя със слънце и много пица.

Относно количката - след като ви четох, прегледах и другата тема, вече се чудя дали да не взема нещо втора употреба за зимните месеци и после направо нещо лятно и ново, което ще се ползва повече време. Може би защото нямам опит, ама 2К за количка ми се струват много особено ако по някое време трябва да я сменям с друг модел.

Не мога да ти намеря предните коментари, но са ти казали момче на ехографа, а сега е момиче или обратното ?
Питам, защото аз седя и си чакам да кажат, че е момиче и не са видели хубаво  Grinning
Да, на ехограф ми казаха 90 процента момче, което ме зарадва, определено. Но беше 10 седмица, та може и да е било доста рано. В пренаталния пише ХХ - момиче. Сега ще видим в сряда на феталната какво ще кажат Satisfied
Виж целия пост
# 268
Леле, количките и нещата вече сте избрали, браво момичета, по-нататък само конкретно купуванте и готово - чиста работа. Аз още не мога да се престраша да разгледам каквото и да е. Ама нищо. Може би към 6 месец ще поразгледам. Дотогава ще гледам да запомня от съветите ви.
Виж целия пост
# 269
Леле, количките и нещата вече сте избрали, браво момичета, по-нататък само конкретно купуванте и готово - чиста работа. Аз още не мога да се престраша да разгледам каквото и да е. Ама нищо. Може би към 6 месец ще поразгледам. Дотогава ще гледам да запомня от съветите ви.

Същата работа, само чета и попивам 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия