Въпроси за TBI Bank

  • 83 839
  • 1 149
# 180
Супер! Ще пробвам и аз.
Виж целия пост
# 181
Супер сладури са тия TBI, разцъквам приложението и техният “шопинг лимит”. Имам малко пари в сметката и съответно съм одобрена за малка сума, давам натам .. за 600лв одобрение , ще върна …..( тук има барабани за съспенс и повече драма) …. 3466.88 BGN. Хехехе, симпатяги. За 60 месеца , вноска: 57,78 ии бам 3466.88 български лЪва. Честито на печелившите. Нищо не съм променяла, това беше стандартно зададено.


Внимание!! Нищо не държа да доказвам, никой не карам да тегли кредит. Пускам ви го да се посмеете малко.
Виж целия пост
# 182
То и на сайта им кредитния калкулатор показва същите цифри при кредит от 600. Тази застраховка за защита на кредита и сметките надува сумата - ако се изключи цифрите са съвсем различни.
Иначе при моя шопинг лимит преди 2 месеца за 4400 трябваше да върна 5200 при 24 месеца срок.
Или нещо са оплескали покрай тая профилактика, или не са добре. Няма нормален човек, който да се съгласи да вземе 600 и да върне 3500..
Виж целия пост
# 183
Аз вземам да се плаша вече, за депозита си. Тия невменяеми почват да ми изглеждат. Честно...
Виж целия пост
# 184
Имали ли сте проблем с превод към фирмена сметка? Днес имам отказ.
Виж целия пост
# 185
Успях най-после с Револют! Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Или нещо са оплескали покрай тая профилактика, или не са добре. Няма нормален човек, който да се съгласи да вземе 600 и да върне 3500..
Законово максималната лихва е 50%. Явно е грешка.
Виж целия пост
# 187
Аз пък исках да си купя винетка от сайта на bgtoll и ми иска някаква парола. Някой знае ли за какво става дума.
Виж целия пост
# 188
Аз пък исках да си купя винетка от сайта на bgtoll и ми иска някаква парола. Някой знае ли за какво става дума.

Да не става въпрос за прословутата статична парола, която изпращат още в началото за регистрацията на картата. Сега вече и от приложението може да се сменява. Виж няколко мнения нагоре ...

Чревеугодник, както е казал Айнщайн - сложната лихва е 8мото чудо на света. Даже си на далавера с ТБИ Simple Smile за този дълъг период, аз го смятам за около 43% при тях годишна лихва, далеч от ръба на закона. Други финансови институции за бързи кредити режат до 49,99% .  Както са разпределени равномерно вноските (анюитетни), плащаш първо повече от лихвите за целия очакван период (1500 лв. при 50%) и по-малко от  главницата, а нея започваш да я плащаш видимо след 2-3 година, като си се начислява пак лихва годишна върху остатъка от нея ... абе измислили са го - омагьосан кръг. Същото е и с дългогодишните ипотеки, ако ги вдигнат рязко лихвите например след 5-10 год. от кредита ти - си имаш доста сериозна главница.





П.П. Сега видях, то отдолу си е и написана годишната ставка от снимката от приложението. Горе долу - толкова е, колкото я сметнах, има и застраховка ...
Виж целия пост
# 189
Имам персонално извинение, в приложението, от ТБИ, за причиненото неудобство, във връзка с профилактиката! Жива са не бях! Joy
Виж целия пост
# 190
И аз се изненадах, а точно преди съобщението казвах на колегата че вече нищо не ме изненадва Grinning
Е, имало какво.
Виж целия пост
# 191
Е те на всички го пратиха това съобщение и като цъкнах да го прочета, пак не работеше приложението Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Колко пък да е персонално... Laughing
Успях да затрия някъде прословутата неоново оранжева карта, какво да правя? Питам първо тук, че не ми се занимава с чата им. Имам възможност да я блокирам от апп-а, ще се отрази ли по някакъв начин на плащанията, които имам да правя към тях? Нямам никаква възможност да стигна до офис в работно време. Предварително благодаря на всеки, който отдели от времето си да отговори. Simple Smile
Виж целия пост
# 193
Ако се блокира картата просто няма да може да се плаща с нея. Преводи от сметката следва да могат да се правят.
Иначе им звънкаш или пишеш да ти я преиздадат и да ти я пратят по куриер, даже няма и такса за преиздаване, за разлика от някои други банки..
Виж целия пост
# 194
Помислих, че е персонално, защото им писах в чата за конкретен проблем.
Сега разбирам, че на всички са изпратили.
Евровата сметка все още ми я няма. Ще изчакам малко и ако не се появи, пак ще си кореспондираме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия