Въпроси за TBI Bank

  • 83 859
  • 1 149
# 195
Помислих, че е персонално, защото им писах в чата за конкретен проблем.
Сега разбирам, че на всички са изпратили.
Евровата сметка все още ми я няма. Ще изчакам малко и ако не се появи, пак ще си кореспондираме.
При мен евровата сметка е под левовата. Като я докосна и се сменят. Все още разучавам, но имам и 1,95 лихва върху сметката в лева. Това в ДСК го няма.
Виж целия пост
# 196
Да, знам къде беше, но сега като ги сменям не излиза евровата. Имам други 2 в лева и тази на Неон. А преди ми излизаха 4.
ДСК изобщо не я споменавай на тема лихви. Оксиморон. Sunglasses
Виж целия пост
# 197
Даа, и аз имам 20 ст. лихва, голям кеф Smile стоят в касичката. Мерси, ще се опитам да се свържа с тях по телефона. Иначе са ми супер с Блинк, прехвърлям от/до ЦКБ мигновено.
А, и да не забравяте да си ползвате кешбек-а, аз се сетих следварително за Фешън Дейс, но има и разни  други онлайн търговци.
Виж целия пост
# 198
Даа, и аз имам 20 ст. лихва, голям кеф Smile стоят в касичката. Мерси, ще се опитам да се свържа с тях по телефона. Иначе са ми супер с Блинк, прехвърлям от/до ЦКБ мигновено.
А, и да не забравяте да си ползвате кешбек-а, аз се сетих следварително за Фешън Дейс, но има и разни  други онлайн търговци.
Дори не знам какво означава думата кешбек, да не говорим за ползване... Ужас Cry
Виж целия пост
# 199
А, и да не забравяте да си ползвате кешбека, аз се сетих следварително за Фешън Дейс, но има и разни  други онлайн търговци.
Къде да видя списък с търговците? Досега рових в приложението, но не откривам нищо.
Виж целия пост
# 200
На долният ред, количката. Цъкаш и отворя списък
Виж целия пост
# 201
Не знаех за този кешбек, благодаря!
Виж целия пост
# 202
Даа, и аз имам 20 ст. лихва, голям кеф Smile стоят в касичката. Мерси, ще се опитам да се свържа с тях по телефона. Иначе са ми супер с Блинк, прехвърлям от/до ЦКБ мигновено.
А, и да не забравяте да си ползвате кешбек-а, аз се сетих следварително за Фешън Дейс, но има и разни  други онлайн търговци.

От ЦКБ (приложението, онлайн) към TBI, превода с BLINK има ли разлика в тарифара с обикновения превод. Обикновеният ми е 1 лв.

За КЕШ бека - къде е тази количка, в приложението ли? Това е ако пазаруваш онлайн и ти връщат някакъв процент от сумата по картата ли? (като КЕШбека на кредитните картни но за всички покупки).
Виж целия пост
# 203
На долният ред, количката. Цъкаш и отворя списък
Това ли имаш предвид?
Виж целия пост
# 204
Не, имам предвид това:
Това е на началната страница:

Цъкаш количката и излиза:


Важно е когато избереш магазина да влезеш от приложението: натискаш “към магазина”
Виж целия пост
# 205
Нямам никаква количка.

П.П. Имам. Но май само за кредити става дума?
Виж целия пост
# 206
Нямам такова аз. Нещо пак не е както трябва при TBI Bank.
Виж целия пост
# 207
Seiko7075, без пари е Блинк и става за секунди, двустранно пробвано.

Нищо чудно да бъгва при вас. Аз го имам и има списък с доста сайтове.Не е за кредити, има към всеки магазин колко процента е кешбек-а
Виж целия пост
# 208
Seiko7075, без пари е Блинк и става за секунди, двустранно пробвано.

Нищо чудно да бъгва при вас. Аз го имам и има списък с доста сайтове.Не е за кредити, има към всеки магазин колко процента е кешбек-а

А, надали при мен е без пари BLINK, но ми стига да си е на стандартната тарифа. Явно сте на някаква друга промо тарифа в ЦКБ.

Аз мисля, че КЕШ бека Ви се е активирал, след като сте пазарували (и то с разсрочване или кредит, който Ви е определил лимита)  вече от FASIONDAYS или други техни партньорски сайтове, и се появяват в приложението.
Виж целия пост
# 209
Аз лично не съм пазарувала нито на кредит нито с разсрочване, но го имам. Рядко ползвам неона на TBI
Аз пуснах скрийншотовете.
Явно поетапно го пускат ли и аз не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия