Въпроси за TBI Bank

  • 83 894
  • 1 149
# 300
Нещо странно в приложението тази сутрин. Влизам в началната страница не се вижда картата стандартно, а ми пише - само СТАРТ започни с НЕОН и няма нищо друго, дадох старт и ми искаше потвърждение че съм аз и адреса (този път правилния ни град (преди ми даваше някакво ПОПОВЦИ), и след това изписа - картата пътува към теб, създадени са сметките еврова и левова. И после си ми даде нормалния начален екран с картата и сумите, кото си имаме. Сега се чудя - нова ли карта пътува към нас?
Виж целия пост
# 301
Нали не  може 2 на един телефон...
Виж целия пост
# 302
Нали не  може 2 на един телефон...

Е да де. Подозирам, че ми искат препотвърждение на данните дали е това градът ни. Преди ми изписваше, че сме от някакъв град Поповци. А не сме оттам. Вече в данните ми е правилния град. Но явно нямат друг екран, след като потвърдих и ми изписва това, че пътува картата. Няма как да има друга карта.
Виж целия пост
# 303
Пари пътуват ли..към теб Grinning
Няма да е лошо...

Село е, Поповци..
Виж целия пост
# 304
Сейко, пиши им в чата, това не е нормално. Аз нали се разправях, че не ми пращат картата, а на тебе - две.
И аз проверих моето приложение. Двете сметки са си тук, салдото е точно, но ми е изчезнал кредитния лимит, който аз така или иначе не съм искала.
Данните за адреса са точно като от личната карта.
Бяха ми изченали транзакциите, само плащания от приложението бяха останали, сега ги листва всичките.
Виж целия пост
# 305
При мен няма нищо различно.
Липсва ми още евровата сметка.
Нямам време да се занимавам със съпорта сега.
Оправили са ми адреса, преди пишеше Петрич Joy
Но пак съм "безработна" Grinning
Виж целия пост
# 306
Той и един съпорт техният... не са успели да ми свършат някаква работа до сега.
Виж целия пост
# 307
Писах им, но не на чата а като мейл, пак през приложението. Ми да ми изпращат карта. Аз сега си имам една, другата няма да я активирам. Според мен искат само потвърждение, дали това ми е правилния град. Както на DEVA, щом са почнали да оправят ... но при мен явно са се съмнявали нещо.

П.П. Виждам, че е имало последна актуализация на 21.10.2023 г. Явно там някъде се е появил този проблем.
Виж целия пост
# 308
Има подобрение. Миналия месец битовите сметки се забавиха с почти седмица, сега са на датата.
Виж целия пост
# 309
Много съм разочарована от съпорта. Преди месец внесох по сметката 50лв за да пробвам касичката, дали всичко ще мине наред и парите ще влязат там. Ами не, седят pending вече месец и не получавам съпорт от тях нито по телефон, нито в чат. Много ме разочароваха...
Виж целия пост
# 310
При мен в касичката са само лихвите от Неон.
Виж целия пост
# 311
Много съм разочарована от съпорта. Преди месец внесох по сметката 50лв за да пробвам касичката, дали всичко ще мине наред и парите ще влязат там. Ами не, седят pending вече месец и не получавам съпорт от тях нито по телефон, нито в чат. Много ме разочароваха...
При мен веднага влизат в касичката. Не е имало никога проблем. Вече няколко месеца добавям.
Виж целия пост
# 312
С каква цел ги внасяте в тази касичка? Каква е лихвата? Аз мислех, че е просто сметка за лихвите по Неон.
Виж целия пост
# 313
Не мисля че има лихва по сумата в тая касичка, идеята е просто да стоят заделени парите там. Мисля че и от картата не са достъпни за теглене или плащане.
Има и вариант да зададеш сума и в какъв срок искаш да я заделиш, съответно периодично само си прехвърля там. Това на мен ми е смешно, но явно има хора на които помага да спестяват...
Скрит текст:
ДСК имаха в това отношение по-добра спестовна компонента, поне преди време като имах сметка при тях. Там спестовната си имаше лихва и то прилична като за такова нещо. Пак само онлайн се управляваше и пак прехвърлянето между нея и основната сметка ставаше на момента.
Виж целия пост
# 314
Благодаря ти, натка! Аз си имам спестовна сметка, с лихва 0.15, но пък са ми достъпни по всяко време парите. Като се събере голяма сума ги прехвърлям в депозит, там няма теглене. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия