RYANAIR - 23

  • 52 600
  • 736
# 105
Полетът е от 14, 40 утре. Сега ме отсвирва
Виж целия пост
# 106
Да, утре в 7.00ч обаче българско време май 9.00ч ще можеш да се свържеш с жив човек да помагат...
Имаше някъде български телефон...ще потърся и аз

Пробвай тук, не знам колко е актуално
Ryanair – Райънеър телефонен номер в кол център на отдел за обслужване на клиенти: 44-871-246-0002

Или този

Международен телефон за обслужване на клиенти: +44 871 500 5050
Виж целия пост
# 107
Влизаш в профила си - в раздела за твои придружители може да редактираш данните за момчето. Не е било нужно да запаметяваш данните за придружителите точно заради смяна на документи. Всеки път при чекиране  ги въвеждам ръчно, пипкаво, но сигурно е.
Виж целия пост
# 108
не би трябвало да има значение промяната, просто го остави така
няма проблем да пишеш паспорт, а на чекина да покажеш лична карта
виж да не е объркана възрастта на детето

отделно ли е купуван билета? казваш "вързан", но то никога не стават истински заедно, просто има някъде отметка, че не е сам, но по всичко си е като отделен билет.

Чат с човек, или по телефона (който е денонощен, не непременно българския)
Виж целия пост
# 109
Влизаш в профила си - в раздела за твои придружители може да редактираш данните за момчето. Не е било нужно да запаметяваш данните за придружителите точно заради смяна на документи. Всеки път при чекиране  ги въвеждам ръчно, пипкаво, но сигурно е.
Не съм ги запаметила аз, от съпорта ми поискаха данните на сина ми, защото от незнание обърках реда на купуване на билетите. За да го вържат за резервацията на ММ, се свързах с чата и го направиха. Но тогава беше само с паспорт и за съжаление ме попитаха за дата на валидност.
Така че или трабва да си карам с номера на вече невалидния паспорт, или при опит за смяна на номера ми дава, че не може без adult
Благодаря, че се занимавате с моите щуротии Green Heart
Виж целия пост
# 110
Влизаш в профила си - в раздела за твои придружители може да редактираш данните за момчето. Не е било нужно да запаметяваш данните за придружителите точно заради смяна на документи. Всеки път при чекиране  ги въвеждам ръчно, пипкаво, но сигурно е.
Не съм ги запаметила аз, от съпорта ми поискаха данните на сина ми, защото от незнание обърках реда на купуване на билетите. За да го вържат за резервацията на ММ, се свързах с чата и го направиха. Но тогава беше само с паспорт и за съжаление ме попитаха за дата на валидност.
Така че или трабва да си карам с номера на вече невалидния паспорт, или при опит за смяна на номера ми дава, че не може без adult
Благодаря, че се занимавате с моите щуротии Green Heart
Върна ли вече паспорта? Ако не си, вземи го за успокоение, а иначе минете на паспортната проверка с валидната карта. Сигурна съм, че никой няма да гледа данните на паспорта. Сравняват имената на бордната карта и документа за самоличност. Гледат валидността на документа, който подаваш.
Виж целия пост
# 111
Не е нужно да сменяш документа, ако минава така. Както казах, няма значение какъв документ си писала при чекиране, само носи валиден документ с вас и толкова. Даже няма нужда да съществува документа, който пишеш при чекиране, просто нещо да запълва полетата.
Виж целия пост
# 112
Здравейте, след два дни ми предстои полет. Загубих си личната карта, а съм чекирана с нея. Какво трябва да направя за да пътувам с паспорта си?
Нищо, можеш да пътуваш с паспорта.
Скрит текст:
Питай обслужващата летището фирма.
За Т 2 е Swissport.  
За да не стават такива проблеми винаги се чекирам с паспорта.
Все пак него не го разнасям навсякъде с мене.
Не пътувам от България. Загубих си личната карта, можеше да е паспорта. В случая няма значение. Просто имам късмет, че нося и двата документа. По принцип много пъти съм минавала с различния документ от този с който съм чекирана, но основният е бил в мен. Сега се притеснявам ако все пак някой го поиска какво ще се случи.
Нищо няма да се случи и никой няма да гледа с кой документ сте се чекирали. Важното е имената на бордната карта да съвпадат с имената от личния документ, да има необходимата валидност (най-често 3 или 6 месеца) и да е достатъчен за влизане в дадена държава (става въпрос за визи или да не се опитвате да влизате с лична карта в държава, за която е необходим паспорт).
Ако става въпрос за прибиране в България, може да се приберете както с българска лична карта, така и с български международен паспорт без да е необходима валидност за няколко месеца напред и без значение с кое от двете сте се чекирали.
Добавям и тези коментари, защото съм запомнила, че ztztt работи на летището и дава най-актуалните и верни отговори на въпросите ни.
Виж целия пост
# 113
Линк към днешната промоция:
https://www.ryanair.com/bg/bg/lp/promotion/flash-sale

Цени от 14 евро нагоре

<
Виж целия пост
# 114
Здравейте,имам проблем с влизането в профила ми.Когато вкарам паролата ми изписва ,че са надградили цифровата сигурност и да вкарам кода от имейла.Вкарвам кода ,но постоянно ми изписва невалиден код 😤.Сто пъти пробвах и не става.От телефона влизам ,но няма как от телефона да принтирам бордни карти.Ако го направя да сваля приложението и да са електронен вариант ,дали ще е проблем 4билета на моят телефон да показвам?Егати загубената работа.
Виж целия пост
# 115
принципно не е проблем да показвате 4 бордни карти от телефона, те може да се прелистват
може и да си ги сложите в уолет някакъв, принтирането е общо взето излишно
Виж целия пост
# 116
Няма проблем от приложението да са, но за всеки случай си ги свалете и в уолета на телефона.
Преди 3 месеца на Станстед нямах връзка с приложението на Райънер и не можех да покажа картите на гейта. Уж с приоритет, ама изчакаме докато качат почти целия самолет и чак като се поосвободиха ни принтираха бордните карти и ни пуснаха да се качим. Ама докато ни пуснат бая се изпопритесних.
Виж целия пост
# 117
Защо да няма как да се принтират бордните карти от телефона?
Моя е старичък, но винаги от него принтирам, ходя в Мания.
Може и да ги изпратиш на телефоните на останалите пътуващи и всеки да си показва неговата.
И при мене го има това с кода на мейл - все е невалиден. Предполагам, че ще го оправят тия дни.
Виж целия пост
# 118
Няма проблем от приложението да са, но за всеки случай си ги свалете и в уолета на телефона.
Преди 3 месеца на Станстед нямах връзка с приложението на Райънер и не можех да покажа картите на гейта. Уж с приоритет, ама изчакаме докато качат почти целия самолет и чак като се поосвободиха ни принтираха бордните карти и ни пуснаха да се качим. Ама докато ни пуснат бая се изпопритесних.

А защо не си правите скрийншот на бордната карта? Винаги може да има някакъв технически проблем с приложението или да прекъсне интернета, а като снимка в телефона ще е проблем само ако свърши батерията. Simple Smile Тогава пък опираме до телефона на другарчето, защото бордните карти ги има и в двата телефона.
Виж целия пост
# 119
Винаги си ги запазвам и в уолета, но никога до тогава не е имало засечка.
Но специално този ден имахме два полета. Беше след цяла седмица неспане, организиране на погребение и всичко произтичащо от това в емоционален план. И просто забравих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия