Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче 2/Yali capkini/Проекти и Колеги/Тема 19

  • 34 676
  • 739
Рибарче

Ферит, син от богатото семейство Корхан , е известен с това, че поставя пороците  над здравият разум. След като полицията нахлува в  дома им,  дядо му ,решава да ожени внука си, за дъщерята на семеен приятел от родния му град Газиантеп ,за да го вкара в правия път.



Жанр: драма
Канал: Star Tv
Продуцентска компания: OGM Pictures
Режисьор: Бурджу Алптекин
Сценарий: Мехмед Баръш Гьондер
Ден : петък
Премиера: 23 септември

ГЛАВНИТЕ РОЛИ:Афра Сарачоулу & Мерт Рамазан Демир


Скрит текст:
Афра Сарачоoлу ,родена на 2 декември 1997 г.е турска актриса и модел. През 2017-2018 г. тя играе една от главните роли в сериала " Г-жа Фазилет и нейните дъщери ", след което набира популярност.От малка майка й я отглежда сама.След развода  Афра се премества в Анталия с майка си.
Момичето стартира своята кариера като модел на 14 години,защото иска да помогне на майка си финансово .След няколко неуспешни опита,майка и подписва изгоден договор и така ,Афра се озовава под светлините на прожекторите.

Мерт Рамазан Демир е роден през 1998 г. в Истанбул. Учи в Dialog Lecture Communication и Michelle Danner Acting Studio. Той споделя главната роля с Damla Sönmez, Cansu Tosun и Ushan Çakir в "I Am You", режисиран от Sonia Nassery Cole. Той пое главната роля в мини-сериала „Çıplak.Мерт Рамазан Демир прави впечатление и в телевизионния сериал „Öğretmen",където отново играе с Афра . В момента той играе ролята на Ферит в новия сериал на Star TV "Yalı Çapkını







УЧАСТВАТ ОЩЕ



AbSun



ОФИЦИАЛЕН YOU TUBE КАНАЛ
ОФИЦИАЛЕН КАНАЛ НА СТАР ТВ
РУСКИ СУБТИТРИ И ОЗВУЧКА

НАСРЕД БУРЯ



Не ще свърши тази игра, дори и да се ядосам,
не ще свърши играта...
Дори и да спечеля, каква ползата от това?
Кръвта ми вече е пролята...

Насред буря съм...
Насред буря съм...
Очите ми не виждат това, което познава сърцето ми.

Не си сам, не грешиш, не се срамувай!
Това е твоята мечта!
Това е капката, преляла чашата!

Насред буря съм...
Насред буря съм една...
Очите ми не виждат това, което познава сърцето ми.

Млади момчета са, не ги наранявай.
Лъжите на онзи стар свят са това.
Погледни ме и виж себе си, такъв е езика на сърцето.
Така обичай вече, че въпросите да изчезнат.

Тази кавга трябва да свърши.
Раздялата трябва да свърши.
Войната трябва да свърши
и да се върне в началото.

Антидепресант



Дъното на бутилката е най-близкия ми приятел,
но също като теб и то има своя предел.
Не исках това между нас да свършва, старах се като луд.
Все още имам една последна дума, ще ме изслушаш, нали?

Не си тръгвай оттук!
Без теб не ще мога да живея.
Много интересно, но не успях да разбера защо
ни лекарство, ни антидепресант болката лекуват.
Умолявам те!

Не си тръгвай оттук!
Без теб не ще мога да живея.
Много интересно, но не успях да разбера защо
ни лекарство, ни антидепресант болката лекуват.
Полудявам!

Знаеш добре, че може всякак да
да се живее, дори и без теб!
Поплачи си малко, ще мине.
Трябва време, за да се забрави…


Разбий оковите си



Това е последната ни нощ със теб
Може би за последен път се любим
Остави огънят да погълне тялото ти
Отдай се на чувствата си тази нощ, тази нощ

Нека една по една всички игри изиграем
Да се потопим докрай в греха
Шт… не говори, изобщо не питай
Разкрий тайните ми тази нощ, тази нощ

Разбий оковите, ела
Нека с теб се насладим на любовта
Затвори очи
Останали без дъх да се издигнем в небесата.

Обратното броене започна
Мига на раздялата е близо
Остави тялото си от страст да гори
На всяка минута нека се насладим
Нека всички забрани нарушим
Нека глътка по глътка изпием любовта тази нощ, тази нощ…

Бурята в мен



Буря в мен бушува,
Изгаря и руши…
Аз и ти ще воюваме ли?
Аз и ти ще спечелим ли?
Буря в мен бушува,
Изгаря и руши…
Аз и ти ще воюваме ли?
Аз и ти ще спечелим ли?

Скрих те в сърцето си,
Откакто за пръв път те видях
и пламъци обхванаха всички страхове...

Лутах се във всички страни,
между истини и лъжи,
Пътя е дълъг, нека ти си в неговия край…

Перличке моя


Не намирам изход, трябва да си кажем сбогом
Заминавам надалеч, ухаейки на теб…
 
В спомените подслон ще намерим и копнежа ще преодолеем
Ще се сбъднат нашите надежди и мечти, потърпи
 
Потърпи, перличке моя, чакай ме ти
Непременно ще се върна, потърпи
Не плачи, моля те, не се отказвай – чакай ме ти
Непременно ще се върна, потърпи
 
Не ме притесняват морета, планини, чужди земи,
Разстоянията не са пречка за любовта!
 
Раздялата е временна, сън е – така си мисли,
Накрая ние ще победим, потърпи…
 
Потърпи, перличке моя, чакай ме ти
Непременно ще се върна, потърпи
Не плачи, моля те, не се отказвай – чакай ме ти
Непременно ще се върна, потърпи

ПРЕВОД-Reni-BG

HeartpulseBlue HeartRevolving HeartsKissLips
Саджак Тайм с Ферит и Сейран













БГ СУБТИТРИ, БЛАГОДАРЯ НА ЛЮБИМИ СЕРИАЛИ С ПРЕВОД




AРХИВ:Тема 1,Тема 2,Тема 3,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10, Тема 11,Тема 12,Тема 13,Тема 14,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18





ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА!



Виж целия пост
# 1
Благодаря за темата, I.V HeartFlowers RoseFlowers RoseFlowers Rose

Само с положителни емоции и новини да я изпълним!

Виж целия пост
# 2


Благодаря за новата тема, Ив!

АфРам са си добре, така им е наредено да се държат и затова не са в настроение! Аз си вярвам в АфРам, много са ми хубави Blush

И слагам данните от анкетата
 
Виж целия пост
# 3
Благодаря за новата тема 💐
доколкото успях да разбера, награди Elle щяло да има тази вечер. Афра щяла да присъства уж.
Виж целия пост
# 4
Я да видим дали Афра ще е по-приказлива на тях😆
Виж целия пост
# 5
Ив,благодаря за новата тема
Тези теми хвърчат като времето
И аз като Рени пожелавам да я изпишем само с хубави емоции и снимки
На партито снощи настроението на всички беше на макс
И затова така се откроиха нашите,очеизвадно
Виж целия пост
# 6
Ив,благодаря за новата тема
Тези теми хвърчат като времето
И аз като Рени пожелавам да я изпишем само с хубави емоции и снимки
На партито снощи настроението на всички беше на макс
И затова така се откроиха нашите,очеизвадно

Абсолютно съгласна съм, Вал... Пример Гюзде и Емре...
Лично на мен ми се набиха на очи и това е, ако е бил търсен ефект, постигнаха го! ,
Виж целия пост
# 7
Благодаря за новата тема 🥰
Виж целия пост
# 8
Sparkling HeartRevolving HeartsPurple HeartHeartbeatHeartpulseGreen Heart

Благодаря за новият уютен дом !!!
Виж целия пост
# 9
Здравейте и от мен в новата тема.

Не зная какво толкова сте ги захапали Мерт и Афра, то е ясно, че всичко се случва заради  разпоредби от горе. Не биха си позволили да минат през задния вход, ако продуцента е казал друго. Другото което прочетох е сравнението на Мерт с Джан Яман ...Мерт и за един момент не е залагал и търсил одобрението на загорелите стари моми и бабички жадни за плът, за разлика от другия. Да, той винаги е в публиката и винаги дава да го пипат защото знае какво се продава. Райън Гослинг пък е темерут и на 100% пази своя личен живот в тайна ...ако питам обаче мъжът ми кой е Райън Гослинг и кой Джан Яман....ами единият го знае..другия не. Да не съдим хората за изборите и действята им всеки избира своя път и поведение.
Виж целия пост
# 10
Може ли въпросното видео с дъвката на Мерт? Уж следях всичко, но ако сте го качвали, явно съм го пропуснала..
Виж целия пост
# 11
В събота фенка беше писала на една от големите страници в инстаграм, че е видяла Мерт на бензиностанция на магистралата между Измир и Айдън. В неделя друга фенка публикува снимка с Мерт, срещнала го в заведение в Муула, бил с 3-ма приятели. Поставете се на негово място, събота цял ден биеш път (700км) от Истанбул до Муула, седиш един ден, след това в понеделник, пак да трябва да се връщаш в Истанбул (без значение дали със самолет или не) за някакво тъпо фирмено парти, на което дори няма да можеш да се държиш като себе си, камо ли да се забавляваш с партньорката си.
Прощавайте, ако мненията ни се разминават, обаче аз Мерт напълно го разбирам!
10 месеца всеки ден поне 12 часа снимаш и се занимаваш с безумиците на продукцията, излезеш в лятна ваканция и пак не можеш да си починеш, много ясно, че ще се изнерви, и какво като е дъвчел дъвка?...знае какво го чака, като пристигне - "пресата"...🙄

Още като излезе новината, че OGM ще правят такова парти т.нар. журналисти се нахъсана, че ще могат да напишат някоя драма, пардон - новина. Те не отидоха там добронамерено,  отидоха за да създадат хаос.

Ако забелязохте, Мерт дори не дойде със собствената си кола, докараха го с кола на продукцията , накрая и охранител влезе в колата. Така че, това всичко е творение на продуцента.. Не е звездеене нито на Мерт, нито на Афра..
Ами после вътре, тоя Онур седнал до Мерт, като даскал на училищна екскурзия до ученик, за миг не ги изпуска от поглед. 🤨🫠😒
Виж целия пост
# 12
Ela1,аз написах за Джан
Повярвай ми,нито ми е приоритет,нито съм му кой знае какъв фен,че да го споменавам
Направих сравнение не заради това кой дава да го пипат и кой не-исках само да покажа,че един любимец на публиката може да и се раздаде на макс,ако иска,а ако иска-не
Колко е известен Джан и колко Мерт не се наемам да сравнявам,пък и няма нужда
В случая Джан с достатъчно глуповати роли успя да се задържи на повърхността и даже да продължи да прави кариера,а някой турски актьори с пренебрежителното си отношение към журналисти и фенове ще си останат само с единия си известен образ
Любовта на артисти,спортисти,певци,танцьори и фенове трябва е взаимна и да се крепи на взаимно уважение и симпатии
Това е мое мнение,не държа да съм права
Виж целия пост
# 13
Може ли въпросното видео с дъвката на Мерт? Уж следях всичко, но ако сте го качвали, явно съм го пропуснала..

Това е видеото

https://twitter.com/mruiiix/status/1668328756740489237

Това не видях някой да го е качвал Simple Smile

https://twitter.com/Rajawia23/status/1668441943800512513

Благодаря за новата тема!

Добавям и този клип, излезе преди малко
https://twitter.com/huyde12/status/1668542161049010179
Виж целия пост
# 14
И като,че ли влизането им щеше да е простено,ако не обърнаха внимание на себе си вътре на партито
Едва ли някой щеше да им попречи да потанцуват,та ако ще и да са в различни краища на залата
А то явно се вижда нежеланието им да са там и сърдитите им пози
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия