Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче 2/Yali capkini/Проекти и Колеги/Тема 19

  • 34 676
  • 739
# 705
Нали таткото постоянно харесва публикации и снимки на двамата.Там е патриархат , каквото каже бащата.А и жена отгледала такова дете , вече мъж .. не мисля , че ще е лоша.
Виж целия пост
# 706
Бирсен и тя да се изкаже, беше интересна, полезна влогърка навремето, сега започна да се занимава с връзките на хората... Факт, каквото е казала е вярно.
Здравейте, момичета!

П. П. Еда да е много щастлива. Готина мацка е!
Виж целия пост
# 707
Края не им виждам просто си казвам кой ми е по на сърце от сега 😂😎
Иначе Еве знаеш ми мнението за ситуацията аз бих ги сбъркала да си мислят каквото желаят..
Виж целия пост
# 708
Да го докарат поне до внуци викам аз Joy Шегувам се... Ще стане това, което трябва да стане.

Виж целия пост
# 709
Почивката свърши🥲






(Снимките са от днес)


Май, май, Мерт е отишъл до Анталия да остави Афра при майка ѝ, а той се връща в Истанбул. 😊😉🌞
Виж целия пост
# 710
Ахх ,Афра къде се е покрила ?
Веднага доразказаха.Братовчед на Афра жени този уикенд.Нашия джентълмен я е изпратил до майка й и сега се е върнал в Истанбул.
Виж целия пост
# 711
Душица Мердо Heart Eyes



Това не разбрах, мечти за Сейфер или за АфРам Grinning

Виж целия пост
# 712
Изловиха ги, нащракаха ги, вече спокойно могат да ходят да си почиват Joy
Виж целия пост
# 713
Е по сами ли да ходят да си почиват вече?
Виж целия пост
# 714
Е по сами ли да ходят да си почиват вече?

Както им душата иска... Няма да ги ограничаваме Wink
Има време до 1 август, ще се съберат все някъде по пътя те...
Виж целия пост
# 715
Странно ми е. Иначе, както си искат ще почиват.

Пишат, че тези снимки са от Даламан.
Афра от сутринта била активна в ИГ, всичко следят тези фенове.
Виж целия пост
# 716
Да, така се оказало - човекът летял за Истанбул от Даламан. Не били компютри, а компоти Joy
Виж целия пост
# 717
Да, така се оказало - човекът летял за Истанбул от Даламан. Не били компютри, а компоти Joy

Мхм, и не ги изнесли, а ги върнали.
Виж целия пост
# 718
Ще  си липсват Joy

Добре,че Мерт няма километраж... Колко още път го очаква ? Joy

Това е само от любов да знаете:joy: Не се спира...
Виж целия пост
# 719
Големи сладури 🥰
Мерт няма ли да е на сватбата?
Много бърза почивка.
Или после ще ходят в чужбина заедно? Там, ако избягат, може да си починат хората😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия