Гримиране - идеи и техники. Тема №88

  • 97 103
  • 1 011
# 120
Ей, тъкмо влизах да видя дали е коментирано Латтето и Agent се е отчела. Сега се загледах и определено ще пробвам да направя такъв грим, поне знам, че няма да сбъркам с цветовете.

Днес съм така. Качвам нова снимка, защото по-добре се вижда.


Забравих да кажа, че KOKONDRELLA много ми хареса.
Виж целия пост
# 121
Кокондрела и Scalestone , нежни гримове за фини дами. Харесвате ми много .
Аз днес въодушевена от прохладната юлска сутрин
Виж целия пост
# 122
Кокондрела и Scalestone , нежни гримове за фини дами. Харесвате ми много .
Аз днес въодушевена от прохладната юлска сутрин

Много ти отива зелено
Виж целия пост
# 123
Scalestone много хубав нежен грим.
Лъвицата не бях виждала в зелено, но наистина много ти отива.
Виж целия пост
# 124
Благодаря и на двете!
Виж целия пост
# 125
Скъпи дами, допитвам се до вас какъв официален грим( на сватба съм) да направя на този десен рокля:

Роклята е перлено бяла, сатенирана материя, има лек блясък.Това са обувките, същия цвят чанта, косата ми е тъмно кестенява.Аз съм матова, златист цвят кожа.

Лъвичке, много ми харесваш в синьо, зелено, черно облекло и съответния грим.
Всички сте много красиво гримирани.
Виж целия пост
# 126
Лъвице, грима ти е топ, уникален е.🍀
ДХЗ, с тази прекрасна рокля и семпъл грим да сложиш, ще сияеш.🌺
Виж целия пост
# 127
ДХ3, aз те виждам като много контрастна, т.е. или по-подчертани очи или драматични устни ще са уместни. Прецени си какво предпочиташ и какво би ти било по-приятно в жегата:




PS Усетих се, че винаги съм те мислила за по-скоро зимен тип (т.е. неутрална или студена кожа)
Виж целия пост
# 128
ДХЗ, аз гласувам за матов неутрален грим на очите и червени устни в цвета на роклята.





Виж целия пост
# 129
Наснимах предложенията и ще се гримосам някой ден да покажа.Благодаря.😍
Виж целия пост
# 130
Ако заложиш на червено червило, гледай да е изпитано. Била съм на лятна сватба само веднъж с такова и съжалих, трудно се поддържа при уелкъм дринк, после сто чукания с шампанско, ядене, танци и потене (ако не сте във вътрешна зала). Оттгова на сватба гледам да съм с някое по-телесно, което набързо да поправя в тоалетната и слагам молив на целите устни.
Виж целия пост
# 131
И аз бих заложила на очна линия и червено червило.

Много готина рокля Heart
Виж целия пост
# 132
Роклята е убиец! Да си изкараш супер и да ни се покажеш!

Аз днес съм с пастелни цветове и грим, направен с пръст и мааалко четка.
Виж целия пост
# 133
scalestone, много нежен грим, свеж и летен и ти стои прекрасно.🌸
ДХЗ, направо се влюбих в роклята.
По поръчка ли е правена?
Виж целия пост
# 134
Не, купих я от Пловдив,но и онлайн я има, даже в много цветове( смотан е сайтът, трябва да се рови):
https://www.dizi.bg/bg-product-details-2996.html
Отидох за синя, излязох с такава на цветя Simple Smile))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия