Дюни Роял Ризорт - 2023 / 2024 / 2025 / 2026 г.

  • 47 367
  • 447
# 435
Благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 436
Здравейте,предстои ни почивка в хотел Белвил 02.08.2026 Чета много негативи относно храната,чистотата и започвам да се отчайвам.
Виж целия пост
# 437
Ние ходим последните 4 години всяка година. За хигиената видимо има доста какво да се желае, но в интерес на истината никога не сме хващали чревни вируси там. Почиваме винаги през август.
Виж целия пост
# 438
Ние бяхме в Белвил края на юни предната година, когата все още се предполага, че на персонала му се бачка и не са минали стотици хора през комплекса - ами мизерничко си беше. Храната като качество доста занижено от предни години, вкуса и той. Не сме се натровили и гладни не сме останали, но не бяхме щастливо нахранени така да го кажа. Но почистването навсякъде беше скандално... пък има персонал, ама не им се бачка. И се отказахме от Дюни. Тази година към Сол Несебър резорт сме се насочили.
Виж целия пост
# 439
Този курорт колко точно години ще го точат без да вложат и лев отгоре в ремонт? От построяването на аквапарка не съм чула за нищо такова, а още тогава стаите си бяха овехтели.
Виж целия пост
# 440
Има ли някой, който да е в Дюни вече?
Виж целия пост
# 441
Здравейте, търся мнения за Белвил Дюни. Ще се радвам да споделите.
[/quote]
7 години сме в Белвил. В началото в двойна стая, а после в апартаменти. За мен този хотел е с най-добро разположение- близо до морето, аквапарка и амфитеатъра. забавленията за деца са там. Ако имате конкретни въпроси питайте
[/quote] Може ли да ми кажете тези разгъваеми фотьоли удобни ли са ? Започвам да се отчайвам,а парите никак не са малко.
Виж целия пост
# 442
Ако имате предвид разтегателните дивани в апартаментите - за мен не са удобни, въпреки че имат топ-матрак отгоре.
Но се изкарват 7 дена там.
Тази година пак сме в апартамент.
Виж целия пост
# 443
Здравейте, отдавна сме били на Дюни (преди 9 год) , но беше началото на сезона и не можахме да се насладим на морето и атракциите. Сега се чудим за началото на септември, семейство с 2 деца (7 и. 12г ) и се чудим дали работят аниматорите, водните атракции, как е морето тогава? От години почиваме на Гърция и сега се чудим за едно ал инклузив море на Турция или Дюни... Става въпрос за Холидей Вилидж, цената е около 2100 евро за 7 нощувки
Виж целия пост
# 444
Здравейте, отдавна сме били на Дюни (преди 9 год) , но беше началото на сезона и не можахме да се насладим на морето и атракциите. Сега се чудим за началото на септември, семейство с 2 деца (7 и. 12г ) и се чудим дали работят аниматорите, водните атракции, как е морето тогава? От години почиваме на Гърция и сега се чудим за едно ал инклузив море на Турция или Дюни... Става въпрос за Холидей Вилидж, цената е около 2100 евро за 7 нощувки

Здравейте,
последните години често сме били в Дюни точно през септември. / от 11.09, защото е най-икономично /
Аниматорите са на линия, има представления, аквапаркът е до 15 септември.
Като цяло, е много приятно и спокойно, морето е топло / пак си зависи и от времето в конкретния момент /.
За мен вече септември е предишният август Simple Smile
Имайте предвид, че в този период е възможно да ви пренасочат към по-голям хотел / ако сте резервирали Холидей Вилидж /.
Виж целия пост
# 445
Запазих за началото на септември, пък да видим тази спартаниада на ВИК кога ще е, имам право на плащане до 20.08 Wink
Виж целия пост
# 446
Спартакиадата се проведе през юни, тази година.
Виж целия пост
# 447
Спартакиадата се проведе през юни, тази година.

Здравейте,
може ли да споделите впечатления за курорта тази година?
Как ви се стори комплекса, програмата, храната, хигиената?
Чакам ги като топъл хляб пресните впечатления Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия