Къде в Пловдив??? - 101

  • 33 669
  • 736
# 240
Аз търся в Гагарин или Кършияка. Да работи добре, да може да рисува, до 30 лв.
За Кючука утре ще пиша, колежка ходи.
Ако е удобно, да напомня за координатите на маникюристката?
Виж целия пост
# 241
Здравейте! Къде в Пловдив се вадят карти за градския траспорт за ученици. Не ни се е налагало досега. Сменяме кварталното училище и ще се пътува. Ако може и малко повече информация за цени да ме посъветвате откъде да получа.
Виж целия пост
# 242
Заповядай, само превърти надолу до цени и гишета
https://www.plovdiv.bg/item/transport/%D0%B0%D0%BA%D1%82%D1%83%D … 1%86%D0%B8%D1%8F/
    Виж целия пост
    # 243
    карти - в началото на ул. Отец Паисий, на автогара Север, на гарата, на 6-ти септември от областна управа, като се тръгне към прелеза, на сточна гара, където си продават карти от 100 години, има и някъде в Тракия, но не знам точно къде е. Със сигурност има и на други места.
    Цената беше 16 лв/месец, но покрай ковид и не знам какви помощи/компенсации май ги намалиха.
    Непоискан съвет - правете карти месец за месец. Случва се да се изгуби карта, не се преиздава, а се купува нова.
    Може с едно ходене да купите карти за колкото месеца искате.
    Може детето да е с вас, за да го снимат и да знае къде се "вадят" карти или да носите снимка.
    Искат уверение и документ със снимка на детето.
    Виж целия пост
    # 244
    Ако сега вземете уверение за новата учебна година, може да се купят карти, на от септември.
    Виж целия пост
    # 245
    С уверение от старото училище може да извадите карти за август и септември. След това от новото училище от октомври. Искат и ученическа карта, в която има снимка. Ако има лична карта детето може без ученическа карта.
    В Тракия бюрото за карти е в Оазис-а до Йегерхоф.
    Виж целия пост
    # 246
    Аз търся в Гагарин или Кършияка. Да работи добре, да може да рисува, до 30 лв.
    За Кючука утре ще пиша, колежка ходи.
    Ако е удобно, да напомня за координатите на маникюристката?
    0882285630-Жана, не знам адрес.
    0879045680 - Нели ул. Николай Коперник 12, зад Айсберга
    Виж целия пост
    # 247
    13 лв. е вече картата за ученици
    Ученическа лична карта;
    Уверение;
    И снимка, ако сте без детето.
    Виж целия пост
    # 248
    Къде мога да занеса да ми изперат 2 малки килима, доста светли при това , но да е сигурно, че наистина ще ги изперат? По възможност в и около Кючука ми е най-удобно след работа.
    Виж целия пост
    # 249
    Много благодаря на всички, безценни сте! ❤️🍀
    Виж целия пост
    # 250
    Някой случайно да има път към Пешеходния мост? Има един магазин за бижута, стоманени. Намира се от лявата страна, ако идваш от към Главната. Трябва ми името, ако изобщо има на витрината. Момичето ми даде визитка, имат Инстаграм и Фейсбук май, та искам да я намеря, защото не мога да стигна до моста.
    Ако някой се присети, когато минава, ще съм ви много благодарна Simple Smile
    Виж целия пост
    # 251
    Здравейте, много ще съм благодарна, ако някой сподели телефон на читав майстор, който да ми поправи бойлера днес или утре...
    Виж целия пост
    # 252
    Да ми препоръчате оптика? Досега все в Сиопси съм ходила на преглед и изработка на очила, но бих била благодарна и за други предложения.
    Виж целия пост
    # 253
    Оптодент
    На "Мария Луиза" срещу гробищата, под блока.
    Виж целия пост
    # 254
    Оптодент
    На "Мария Луиза" срещу гробищата, под блока.
    И аз препоръчвам същата. Имам 4 чифта правени очила там и съм много доволна.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия