Къде в Пловдив??? - 101

  • 33 665
  • 736
# 495
Ботичели да, вярно. Колкото до дъски - търся истински дебели дъски. В хипермаркетите са тънки или пластмасови. Моята дъска бе купена от пазар на занаятите....  Последната купена от хипермаркет се разпадна на две части без особени усилия от моя страна.
Виж целия пост
# 496
Вкъщи ползваме големи бамбукови дъски. От тук
https://www.mira-n.net/daski_wood.html
Не са мръднали 10+ години.
Имам и за сервиране от Лидъл, също са чудни.
На ММ му подариха дебела дървена дъска занаятчийска, не знам с какво масло са я мазали, ама вони ужасно. Вече 5м се изветрява на въздух, ама за ползване не става, само за декорация евентуално 😁
Виж целия пост
# 497
Не ме устройват бамбуковите. Пухи, съжалявам за твоят опит с дъска от занаячии, но моя е чудесен. Пробвай с шкурка и минаване с вряла вода.
На моята дъска принципно ѝ няма нищо, но една калпазанка я сложила под обувките ни. Сега въпреки че мога да изшкуря, залея с вряла вода и да напръскам евентуално с етилов спирт, освен да я измия с препарат..... Ами ще ми бъде гнус да режа върху нея 🥴
Виж целия пост
# 498
Нищо й няма на дъската, измий я с препарат и вода и си я ползвай.
На ММ любимо му е любителското дърводелство, дъски и ножове. Таз миризливата си я е запазил да я обработва като му остане време, та ще се ползва със сигурност в един момент. Но е много тежка и не особено практична за ежедневна (60*40 см е).
Предпочитам бамбуковите защото са по-леки, а са много издържливи на всякакво подмятане. И в миялна са влизали чат-пат, нямам забележки.
Виж целия пост
# 499
Не ме устройват бамбуковите. Пухи, съжалявам за твоят опит с дъска от занаячии, но моя е чудесен. Пробвай с шкурка и минаване с вряла вода.
На моята дъска принципно ѝ няма нищо, но една калпазанка я сложила под обувките ни. Сега въпреки че мога да изшкуря, залея с вряла вода и да напръскам евентуално с етилов спирт, освен да я измия с препарат..... Ами ще ми бъде гнус да режа върху нея 🥴

Не е в Тракия, но по рано в месарския магазина на Южен полъх на Полиграфията имаше дървени дъски.
Иначе аз мойте съм ги взимала от една дърводелска група във ФБ.
Виж целия пост
# 500
Дебели дъски сигурно ще има през септември на някой фест - Капана фест или занаятите.
Също, ако имате път към Бачково, отпред пред манастира съм виждала.
Виж целия пост
# 501
За дъски +1 за Месарницата на Южен полъх - Полиграфия. Изключително здрави!
Виж целия пост
# 502
За чехли или сандали с платформа мога да препоръчам марката Тенденз. Сега май имат магазин и в мол Марково тепе.
Виж целия пост
# 503
Магазина на Паоло Ботичели, който е преди/след Халите ли работи? Най- малкия, който беше на главната?
Виж целия пост
# 504
Момичета, в Пловдив има ли машини за жълти стотинки?
Виж целия пост
# 505
Момичета, в Пловдив има ли машини за жълти стотинки?

Не
Виж целия пост
# 506
Здравейте.Някъде да сте засичали хубав сушилник за чинии на 3 нива от хромираите?
Виж целия пост
# 507
Здравейте

Събирам препоръки за ортодонт за поставяне на брекети на дете.
Виж целия пост
# 508
Лас Вегас, ние имахме събрани жълти стотинки в една чаша( 3-4лв) и ги изсипах в машината за плащане на самообслужване    (отделението за монети) в Кауфланд Grinning
Виж целия пост
# 509
Здравейте

Събирам препоръки за ортодонт за поставяне на брекети на дете.
Ние ходихме при Йорданови на ул.Иван Вазов - доц.Мира Йорданова и доц.Светла Йорданова

Мои познати пък са доволни от К-дент (мисля, че така се казваше) - намират се врата до врата с Йорданови Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия