СЕДМИ КЛАС - голямото чакане - 19-26 юни

  • 85 532
  • 862
# 420
Аз идвам с два въпроса - знае ли се вече кога ще могат да се разгледат работите на децата? И необходимо ли е пълномощно, ако изпратя бабата на детето да ги види вместо мен?
Обикновено РУО пуска инфо за това деня след като излязат резултатите.
В темата имаше баба, която разказа, че е гледала изпита по БЕЛ. Не беше споменала за нужно пълномощно. Май трябва само за записването ако няма да присъства родител.
                 Аз съм бабата! Yum Отидох да видя работата на детето като носех служебната бележка.Никой не ме попита каква съм на детето.
Виж целия пост
# 421
Резултатите от езиковите НВО ги качват заедно с другите Hands V
Виж целия пост
# 422
Резултатите от езиковите НВО ги качват заедно с другите Hands V
Имах предвид самите тестове с решенията. За резултатите - да, всичко ще е наведнъж. Simple Smile
Виж целия пост
# 423
Детето ме питаше всеки ден, и аз проверявах, проверявах... Мина ми мерака вече, а и тя забрави какво е писала, но все пак... редно е да ги качат.
Виж целия пост
# 424
Здравейте, трябва ли ученикът да присъства при записване в училището, в което е приет, или може само родителят да иде да го запише?
Виж целия пост
# 425
Здравейте, трябва ли ученикът да присъства при записване в училището, в което е приет, или може само родителят да иде да го запише?
Принципно трябва. Но това си е и до решение на училището. Когато преди 4 години записвах дъщеря си в конкретното училище много държаха да присъства детето. Е тя влезе и в друга стая, с друг родител и се представи за друго дете. "дете назаем" Grin
Виж целия пост
# 426
Здравейте, трябва ли ученикът да присъства при записване в училището, в което е приет, или може само родителят да иде да го запише?
На нашата родителска среща директорът ни каза, че ако при тях дойде родител за записване без дете няма да му приемат документите. Нещо по линията за свободния избор на детето къде и какво да учи
Не съм сигурна как и колко е законно 13 г да го питат за каквото и да било, но сега е модерно всеки да има повече права отколкото задължения 😁
Виж целия пост
# 427
Миналата година след изпитите заминахме на дълго море. Направихме пълномощно от наше име и от името на детето да бъде представлявано от двама души, единият от които беше дядото. Той я записа. Попитали са го защо я няма, той е обяснил, че е в чужбина и не е имало проблем.
Виж целия пост
# 428
и аз не разбрах какъв е смисълът от езиковата матура и изобщо не ми е минало през ума да карам детето да се яви...
Виж целия пост
# 429
Практически смисъл би имало само за училища, в които е включено в балообразуването, в София няма такива.
Учителките по език доста говореха на децата да се явят (да си имат ново А2 по Европейска езикова рамка, не че за нещо ще им трябва). Линка за заявяване им го бяха пратили в Школо на тях, до нас копие на писмото с неактивен линк... Само подписах някакво заявление за явяване на това НВО, връчено ми от детето с положен вече негов подпис. Искаше да се яви, яви се Hands V
Виж целия пост
# 430
Здравейте, трябва ли ученикът да присъства при записване в училището, в което е приет, или може само родителят да иде да го запише?
Ако детето е навършило 14г трябва да присъства.
Виж целия пост
# 431
и аз не разбрах какъв е смисълът от езиковата матура и изобщо не ми е минало през ума да карам детето да се яви...

Той пожела и се яви. Учителката им по АЕ, както при peneva_a, доста им говореше и няколко деца от класа се записаха. Доколкото разбрах, идеята е да се изведе някакви информация с какво ниво на език децата завършват седми клас.
Виж целия пост
# 432
Мисля, че доста повече деца ще се явят на изпита по език, ако го направят след НВО-то по математика. От випуска на дъщеря ми са се явили само 4 деца, а от класа и нито едно.
Виж целия пост
# 433
Мисля, че доста повече деца ще се явят на изпита по език, ако го направят след НВО-то по математика. От випуска на дъщеря ми са се явили само 4 деца, а от класа и нито едно.
Както и беше до сега... сега сложила математиката в петък и два дни между БЕЛ и Мат, абсолютно излишно според мен Rolling Eyes
Виж целия пост
# 434
Здравейте, трябва ли ученикът да присъства при записване в училището, в което е приет, или може само родителят да иде да го запише?
Ако детето е навършило 14г трябва да присъства.
Това не е така. И двамата нямаха навършени 14 години и при записване ги искаха в училищата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия