СЕДМИ КЛАС - голямото чакане - 19-26 юни

  • 85 530
  • 862
# 555
A вътре как е 18- то ремонтирано ли е? Или ли хубав физкултурен салон, игрище, тоалетните ?
Може ли да споделите?
Виж целия пост
# 556
A вътре как е 18- то ремонтирано ли е? Или ли хубав физкултурен салон, игрище, тоалетните ?
Може ли да споделите?
18то е едно от най-добре обзаведените училища.
Виж целия пост
# 557
A вътре как е 18- то ремонтирано ли е? Или ли хубав физкултурен салон, игрище, тоалетните ?
Може ли да споделите?
Нямам представа 🙄 В момента е извън страната и няма възможност да питам. Ако искате пишете ми на лично и когато се върне ще ви отговоря.
Виж целия пост
# 558
A вътре как е 18- то ремонтирано ли е? Или ли хубав физкултурен салон, игрище, тоалетните ?
Може ли да споделите?
18то е едно от най-добре обзаведените училища.
И с голямо текучество на учители по математика.
Виж целия пост
# 559
A вътре как е 18- то ремонтирано ли е? Или ли хубав физкултурен салон, игрище, тоалетните ?
Може ли да споделите?
18то е едно от най-добре обзаведените училища.
И с голямо текучество на учители по математика.
Безспорно мога да се съглася.
В същото време отбелзвам, че синът ми, след големия сакатлък в 9 клас, тази години попадна на чудесна учителка и силно се надявам тя да продължи с тях и догодина и по-специално ПП математика, защото от алтернативата ми се изправя косата.
Виж целия пост
# 560
A вътре как е 18- то ремонтирано ли е? Или ли хубав физкултурен салон, игрище, тоалетните ?
Може ли да споделите?
18то е едно от най-добре обзаведените училища.
И с голямо текучество на учители по математика.
Че кой ходи в 18то, та да учи математика Simple Smile
Виж целия пост
# 561
A вътре как е 18- то ремонтирано ли е? Или ли хубав физкултурен салон, игрище, тоалетните ?
Може ли да споделите?
18то е едно от най-добре обзаведените училища.
И с голямо текучество на учители по математика.
Нашия седмокласник е в 18-то. Държи да НЕ остане там. Нямат свестен салон, тоалетните са умерено мизерни и като цяло всичко, с изключение на местообитанието на "японците" не е много добре. 5 и 6 клас им се сменяха по 3-4 пъти преподавателите. Истинско щастие е, че учителите по мат. и БЕЛ,тази година бяха наистина добри и учудващо не се смениха за основните часове, за избираемите се смениха по няколко пъти.
Виж целия пост
# 562
A вътре как е 18- то ремонтирано ли е? Или ли хубав физкултурен салон, игрище, тоалетните ?
Може ли да споделите?
18то е едно от най-добре обзаведените училища.
И с голямо текучество на учители по математика.
Че кой ходи в 18то, та да учи математика Simple Smile
В СУ не се учат само езици.
Виж целия пост
# 563
А има ли училище, в което няма или има слабо текучество на учители? Тъй като от доста места чувам за голямо текучество и наистина ми стана интересно.
Виж целия пост
# 564
A вътре как е 18- то ремонтирано ли е? Или ли хубав физкултурен салон, игрище, тоалетните ?
Може ли да споделите?
18то е едно от най-добре обзаведените училища.
И с голямо текучество на учители по математика.
Безспорно мога да се съглася.
В същото време отбелзвам, че синът ми, след големия сакатлък в 9 клас, тази години попадна на чудесна учителка и силно се надявам тя да продължи с тях и догодина и по-специално ПП математика, защото от алтернативата ми се изправя косата.
Какъв беше вашият сакатлък , ако не е тайна , на лично може. Че подозирам се печем на същия сакатлък...
Виж целия пост
# 565
Аз съм много разочарована от факта , че няма училище , което да предлага НЕ и профил математика.  Или ако не е профил да има сериозни учители по предмета. ( мат) . Такива са СМГ и НПМГ, а нещо подобно с по - среден бал ? За нас е важна математиката и искам да попаднем на сериозен учител. Но  кое е това училище ? Идеи?
Виж целия пост
# 566
ganis преподава математика в 73СУ, което е точно с НЕ. Тя е отличен преподавател. Там отиде и учителката по математика в 8 клас на сина ми, г-жа Тричкова, също отличен преподавател.
За съжаление, с ПП математика дори доста учители имат затруднения в преподаването, в т.ч. такива в МГта в провинцията.
Виж целия пост
# 567
Мнения за “втора” испанска някой дали може да сподели? За София ….. като че ли, чувам повече негативни отзиви
Виж целия пост
# 568
То за жалост проблеми има с преподавателите по много предмети. Дълго време работата като учител беше не особено желана като бъдеща професия, най-вече подари ниското заплащане. За голямо съжаление, гладът за добре подготвени кадри тепърва ще се задълбочава.
Добри учители обаче се намират дори и в кварталните училища, в каквото учи моето дете. Изключително съм доволна от преподавателите на дъщеря ми по БЕЛ и математика от 5-7 клас. Наистина имаха желание и положиха усилия да научат децата на това, което им позволяваше учебната програма, въпреки недостаъчните, според мен часове /тъй като тя е в общообразователна паралелка/.
Да си учител е призвание, така че не всеки добър специалист в своята сфера ще съумее да бъде и добър педагог.
Виж целия пост
# 569
Аз съм много разочарована от факта , че няма училище , което да предлага НЕ и профил математика.  Или ако не е профил да има сериозни учители по предмета. ( мат) . Такива са СМГ и НПМГ, а нещо подобно с по - среден бал ? За нас е важна математиката и искам да попаднем на сериозен учител. Но  кое е това училище ? Идеи?

2 АЕГ май имаше такава паралелка, виж там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия