СЕДМИ КЛАС - голямото чакане - 19-26 юни

  • 85 526
  • 862
# 690
Не се напрягайте от толкова рано. Баш 5 дена по-рано не мисля, че има случай  да са публикувани резултати. На 10 клас са им казали на 26., въпреки че и за тях е 28. срока. Преди това ми се струва нереалистично да се очаква.
Виж целия пост
# 691
От един час в школо са се активизирали. Моята почти по всичко е оформена.
Виж целия пост
# 692
Дъщеря ми вече е оформена по всичко, само стоят в училище и нямат часове. Най-много да мине някоя госпожа да им съобщи годишните оценки. Какво ще правят другата седмица в училище, не знам. 10 клас изобщо и не стъпват.
Виж целия пост
# 693
Някой запознат ли е с състемата на обучение STEM? Какво точно представлява? Отзиви?
Виж целия пост
# 694
Аз пък да попитам за обучение по програма за IB диплома виждам, че се предлага в частните училища, има ли в държавни и изобщо колко е необходима?
Виж целия пост
# 695
Някой запознат ли е с състемата на обучение STEM? Какво точно представлява? Отзиви?

ето тук може да прочетете хубава информация - https://prepodavame.bg/stem-kakvo-tryabva-da-znaem-za-nego/
Виж целия пост
# 696
Има ли къде да се разгледат средните резултати от ДЗИ 2023 предмети и по училища. Коментираше се в темата, че това може да е ориентир с каква подготовка излизата децата от гимназиите, но аз не успях да открия.
Виж целия пост
# 697
Аз пък да попитам за обучение по програма за IB диплома виждам, че се предлага в частните училища, има ли в държавни и изобщо колко е необходима?

Шест частни имат тази възможност. Не ми е известно за държавно училище.
Виж целия пост
# 698
Има ли къде да се разгледат средните резултати от ДЗИ 2023 предмети и по училища. Коментираше се в темата, че това може да е ориентир с каква подготовка излизата децата от гимназиите, но аз не успях да открия.

Мила, мисля тези разбиват излизат юли месец след НВО, но може някой по-запознат да ме поправи.
Виж целия пост
# 699
Не се напрягайте от толкова рано. Баш 5 дена по-рано не мисля, че има случай  да са публикувани резултати. На 10 клас са им казали на 26., въпреки че и за тях е 28. срока. Преди това ми се струва нереалистично да се очаква.

Миналата година са излезли на 24.06. при обявен същия срок като при нас- 28.06.
Така, че аз стартирах рефрешването 😂 , а от утре сутринта и по-начесто ще съм върху бутона 😀
Дано да ни зарадват с високи резултати! Не съм казала на детето, да не го шашкам, но аз ги чакам утре.
Виж целия пост
# 700
Резултатите за 7 и 10 клас няма да ги обявят в един ден. За всеки ден ще има интервюта, равносметка и т. н.
Виж целия пост
# 701
в събота и неделя не бих се надявала на резултати Simple Smile
Виж целия пост
# 702
През 2017г. излезнаха към 20.30часа в петък. Тогава вече се бях отказала да рефрешвам и на девойката и се обадиха, че са качили резултатите в сайта на МОН. И беше една еуфория!
Виж целия пост
# 703
Не се напрягайте от толкова рано. Баш 5 дена по-рано не мисля, че има случай  да са публикувани резултати. На 10 клас са им казали на 26., въпреки че и за тях е 28. срока. Преди това ми се струва нереалистично да се очаква.

Миналата година са излезли на 24.06. при обявен същия срок като при нас- 28.06.
Така, че аз стартирах рефрешването 😂 , а от утре сутринта и по-начесто ще съм върху бутона 😀
Дано да ни зарадват с високи резултати! Не съм казала на детето, да не го шашкам, но аз ги чакам утре.
Не ги очаквайте утре. Утре арбитрирането хо математика продължава. По БЕЛ не знам как е.
Виж целия пост
# 704
в събота и неделя не бих се надявала на резултати Simple Smile
Да, отдайте се на заслужена почивка. Simple Smile

desive, забравям да ти пиша от 2 дни. По случайност като обсъждахме училищата с балообразуване 3хНВО БЕЛ, видях, че в 1 СУ има нова паралелка Икономическо развитие. Зная, че други са ви надеждите и очакванията и силно стискам палци да има късмет младежа и да се сбъдне желанието му. Но просто реших да споделя, защото съм била във филма "имам само 1 желание и друго не знам какво да пиша". Със сигурност нямат опита - нова паралелка е, но не пречи да разгледате и да си решите как да редите надолу.

bubara, успя ли с НГПИ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия