
- Както се вижда стаята е на два етажа. На среща е банята с тоалетната, от двете страни има по едно единично легло. По стълбите на горе има спалня и точно над банята, нещо като вътрешна тераска с малка масичка и два фоьойла. Има нещо като тераса 1х1 м. /може и да няма толкова, която гледа към двора.
- това е гледката срещу стаята, от верандата.
- в ляво на снимката е бл.6, по средата между дърветата е барчето, което тогава работеше все още, а в дясно се влиза за стола.
- Както се вижда стаята е на два етажа. На среща е банята с тоалетната, от двете страни има по едно единично легло. По стълбите на горе има спалня и точно над банята, нещо като вътрешна тераска с малка масичка и два фоьойла. Има нещо като тераса 1х1 м. /може и да няма толкова, която гледа към двора.
- това е гледката срещу стаята, от верандата.
- в ляво на снимката е бл.6, по средата между дърветата е барчето, което тогава работеше все още, а в дясно се влиза за стола.
Препоръчани теми