Клуб "Полицейска съпруга" - 8 тема

  • 53 382
  • 576
# 225
Здравейте,тъй като темата е много обширна исках да попитам за базата в Боровец,как стои въпроса,ако искат да почиват външни лица там?
Виж целия пост
# 226
Здравейте, някой с отзиви за
Тилия - Варна? Ще сме в блок 2, стая екстра 4-ка
Виж целия пост
# 227
Преди две години бяхме в Тилия в "Св. св. Константин и Елена", във втори блок. Много ни хареса. Плажът е на две минути път. Има много голяма дворно място с катерушки и място за игра на децата. Има къде да се паркират колите. Храната беше много вкусна и евтина. Имаше барче, в което цените бяха народни:)
Виж целия пост
# 228
Дали някой разполага с информация за базата в Созопол блок 6, стая 9 - екстра, с 4 легла, какво представлява?
Какво мога да очаквам за там, разбрах, че била на гърба на блока, на две нива ли е? Паркинга на базата платен ли е?

Prashinkova, много добре Ви е запознала, всичко е точно така. През 2020 г. бяхме там в същата стая.
Ето схема на базата.
Търсих, но се оказа, че не съм снимала стаята отвътре. Единствено тази снимка. - Както се вижда стаята е на два етажа. На среща е банята с тоалетната, от двете страни има по едно единично легло. По стълбите на горе има спалня и точно над банята, нещо като вътрешна тераска с малка масичка и два фоьойла. Има нещо като тераса 1х1 м. /може и да няма толкова, която гледа към двора.
  -  това е гледката срещу стаята, от верандата.
- в ляво на снимката е бл.6, по средата между дърветата е барчето, което тогава работеше все още, а в дясно се влиза за стола.
Лично аз и моето семейство няма да повторим, много ни беше подтискашта базата. Ние не сме претенциозни, но определено не ни хареса. Зависи от нагласата на човек, а и това ходене всеки ден на плаж с колата и после голямото търсене къде да паркираш. Нещо не ни беше ОК! Втория ден като се прибрахме от плаж за обяд, водата беше спряла и нямаше такава до вечерта.  На Вас ви желая приятно изкарване и весела ваканция. Дано да съм Ви била полезна.
Виж целия пост
# 229
Здравейте, някой с отзиви за
Тилия - Варна? Ще сме в блок 2, стая екстра 4-ка
Здравейте, преди две години бяхме в базата, втори блок, стая 216. Останахме много доволни от обзавеждането в стаята, която беше с голяма тераса, обслужването на рецепцията и в стола, храната беше приемлива.Голямо спокойствие. Вземах в кутии закуската, тъй като детето ми ставаше много късно. Всеки ден ни почистваха стаята.Детето ми много хареса детската площадка с тренировъчните уреди.  Единствено не ни допадна плажа-мръсен, морето в началото е дълбоко /бяхме с малко дете/ и разхождаха много кучета на плажа. Поради тази причина ходихме на плаж - "Слънчев ден".  Тази година не успяхме да вземем карта, за съжеление. В случай, че имате някакъв проблем, управителя на базата г-н Иванов е много отзивчив и отговорен.
Виж целия пост
# 230
Здравейте! В момента сме в базата в Боровец. Много е хубаво всичко, базата, локацията, храната, чистия въздух, Всичко! По-специално искам да кажа за басейн наблизо който се интересува. В хотел Рила цената е 30 лв. на възрастен, 47 лв. басейн и спа зона. В хотел Самоков цената е 15 лв. / 30лв. И двата басейна са големи и хубави, като на втория е по-спокойно. Приятна почивка!
Виж целия пост
# 231
Ако ви се пътува наблизо е Долна баня, където басейните са външни с минерална вода. Посещавали сме басейна на хотел Никол и много ни хареса.

Здравейте! В момента сме в базата в Боровец. Много е хубаво всичко, базата, локацията, храната, чистия въздух, Всичко! По-специално искам да кажа за басейн наблизо който се интересува. В хотел Рила цената е 30 лв. на възрастен, 47 лв. басейн и спа зона. В хотел Самоков цената е 15 лв. / 30лв. И двата басейна са големи и хубави, като на втория е по-спокойно. Приятна почивка!
Виж целия пост
# 232
Дали някой разполага с информация за базата в Созопол блок 6, стая 9 - екстра, с 4 легла, какво представлява?
Какво мога да очаквам за там, разбрах, че била на гърба на блока, на две нива ли е? Паркинга на базата платен ли е?

Prashinkova, много добре Ви е запознала, всичко е точно така. През 2020 г. бяхме там в същата стая.
Ето схема на базата.
Търсих, но се оказа, че не съм снимала стаята отвътре. Единствено тази снимка. - Както се вижда стаята е на два етажа. На среща е банята с тоалетната, от двете страни има по едно единично легло. По стълбите на горе има спалня и точно над банята, нещо като вътрешна тераска с малка масичка и два фоьойла. Има нещо като тераса 1х1 м. /може и да няма толкова, която гледа към двора.
 -  това е гледката срещу стаята, от верандата.
- в ляво на снимката е бл.6, по средата между дърветата е барчето, което тогава работеше все още, а в дясно се влиза за стола.
Лично аз и моето семейство няма да повторим, много ни беше подтискашта базата. Ние не сме претенциозни, но определено не ни хареса. Зависи от нагласата на човек, а и това ходене всеки ден на плаж с колата и после голямото търсене къде да паркираш. Нещо не ни беше ОК! Втория ден като се прибрахме от плаж за обяд, водата беше спряла и нямаше такава до вечерта.  На Вас ви желая приятно изкарване и весела ваканция. Дано да съм Ви била полезна.


Благодаря ви момичета за изчерпателните отговори! Simple Smile
Ние се отказахме за Созопол. Ако някой има желание да пише на лично, ще му предоставим картата!
Виж целия пост
# 233
Ние сме били също в Созопол 2021. Това ни е една от хубавите почивки. Бяхме точно в блок 6. Чистеше се всеки ден. Храната беше ок. Базата е голяма и децата се пускаха сами. Играеха до късно на какви ли не игри без устройства. Единствено плажът е на 5мин пеша. Опитайте все пак.

Това ще ни е второ море на станция. Можете ли да ми кажете за Несебър как стои въпросът с паркирането. Колко е голям паркинга? Налага ли се да се търси място отвън? От колко е настаняването и има ли специфики за там? Плажа колко е близо?
Виж целия пост
# 234
Ние сме били също в Созопол 2021. Това ни е една от хубавите почивки. Бяхме точно в блок 6. Чистеше се всеки ден. Храната беше ок. Базата е голяма и децата се пускаха сами. Играеха до късно на какви ли не игри без устройства. Единствено плажът е на 5мин пеша. Опитайте все пак.

Това ще ни е второ море на станция. Можете ли да ми кажете за Несебър как стои въпросът с паркирането. Колко е голям паркинга? Налага ли се да се търси място отвън? От колко е настаняването и има ли специфики за там? Плажа колко е близо?

Ами в Несебър паркинга не е малък, но имайки се предвид двата големи блока, мръднеш ли мястото ти е заето.
Иначе не ни се е налагало да търсим място отвън. Настаняването е от 15ч, но по някога и по-рано са ни настанявали. Носите си акта за граждански брак и на децата актовете за раждане.
Иначе всичко е както по другите бази.
Плажа е близо, на 100/200 м, защото се заобикаля поради загражденията, но свободната зона е близо (срещу станцията се пада).
Хубаво лято на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 235
Здравейте, някой успял ли е по телефона скоро да запази свободна карта за море за 2-ма души?
Предните години все така запазваме, но сега малко ме обезвери жената по телефона, че едва ли не нямало, а колеги се редили пред вратата им за карти. Което ми е малко странно, как ще отида да се редя пред вратата и кой ще ме допусне там?
Виж целия пост
# 236
Здравейте, някой успял ли е по телефона скоро да запази свободна карта за море за 2-ма души?
Предните години все така запазваме, но сега малко ме обезвери жената по телефона, че едва ли не нямало, а колеги се редили пред вратата им за карти. Което ми е малко странно, как ще отида да се редя пред вратата и кой ще ме допусне там?
това казват наистина! На колега от нашите са казали същото! Ще ме извиняват, ама ...картите пак ще са за наши и ваши! Явно само софиянци ще ги вземат, те имат възможност да висят пред вратите, останалите дирекции...те не са част от министерството
Виж целия пост
# 237
Да, също и за пенсионери..  Все още имам някаква надежда, че може и да има една едничка останала карта.
Ние сме близо до София, но някакси ми се струва ъпсурдно да отида и да висна пред вратата им
Виж целия пост
# 238
Привет на всички!
Искам да споделя впечатления от база "Къпина" Боровец. Бяхме смяна от 11.07- 18. 07 . Днес се върнахме. Много ни хареса! Реновирана, навсякъде  беше чисто и приятна обстановка. Храната много вкусна. Бяхме в стая с голяма тераса с масичка и два стола.
Виж целия пост
# 239
Здравейте. Днес се настанихме в Несебър. Бяхме за последно преди 10 г и сякаш времето е спряло в някои отношения. Настанено сме в стая 41, блок 2, гледа към вътрешния двор и стола. Води се 3+ф, но вместо фотьойл има издърпващо се легло. Доста е тясно. Банята е ужасна, единствената ни лампа е на стената и едва свети. Много е горещо, вратата на терасата е отворена изцяло и едва се диша. Принудих се да отворя частично входната врата, за да става течение. Общо взето съм разочарована. Ние не сме капризни по принцип, ходим на бюджетни места но тук не виждам да се влага нещо в подобрения.
Ако някой се интересува от плажа и морето, споделям , че е плитко, топла вода, но днес духаше доста, а свободната зона беше пренаселена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия