Клуб "Полицейска съпруга" - 8 тема

  • 53 331
  • 576
# 285
Здравейте, един такъв въпрос - който е ходил в санаториума на МВР в Хисаря може ли да каже дали е възможно да се ползва вътрешния басейн от служител, който не е настанен там, срещу заплащане? Опитах да се свържа с базата, но не успях, и за телефон ще съм благодарна
Виж целия пост
# 286
Вътрешният басейн всъщност е едно горещо топило с размери около 2/5 м.  Не допускат външни. Срещу заплащане може да се ползва басейна към санаториума на военните, но не е топъл, а хладък. Става за плуване, с коридори е.
Виж целия пост
# 287
Вътрешният басейн всъщност е едно горещо топило с размери около 2/5 м.  Не допускат външни. Срещу заплащане може да се ползва басейна към санаториума на военните, но не е топъл, а хладък. Става за плуване, с коридори е.

Благодаря, ние точно във военния ще бъдем, но не искам хладка, а топла вода, и като служител на МВР мислех, че ще може да се ползва срещу заплащане горещия "басейн" в базата на МВР, дори да не си пациент там. Нищо, ще му мислим.
Виж целия пост
# 288
Здравейте момичета, мъжът ми е в системата на МВР от мноого години, но само веднъж сме ходили на базата в Созопол. Сега искаме да отидем на Боровец, но са казали на мъжът ми, че той сам трябва да си направи резервацията. Може ли малко информация как си запазвате вие и къде звъните? Направо в почивната база или в отдел Почивни бази в София?
Виж целия пост
# 289
Здравейте момичета, мъжът ми е в системата на МВР от мноого години, но само веднъж сме ходили на базата в Созопол. Сега искаме да отидем на Боровец, но са казали на мъжът ми, че той сам трябва да си направи резервацията. Може ли малко информация как си запазвате вие и къде звъните? Направо в почивната база или в отдел Почивни бази в София?
звъните в почивно дело, там ще Ви кажат дали има свободни места. Честно да кажа, съмнявам се да има свободни, там зимния период е за началниците. Успех!
Виж целия пост
# 290
Здравейте момичета, мъжът ми е в системата на МВР от мноого години, но само веднъж сме ходили на базата в Созопол. Сега искаме да отидем на Боровец, но са казали на мъжът ми, че той сам трябва да си направи резервацията. Може ли малко информация как си запазвате вие и къде звъните? Направо в почивната база или в отдел Почивни бази в София?
звъните в почивно дело, там ще Ви кажат дали има свободни места. Честно да кажа, съмнявам се да има свободни, там зимния период е за началниците. Успех!

Благодаря за бързия отговор! Аз искам за май месец да запазя.
Виж целия пост
# 291
Здравейте, може ли някой да сподели актуален номер на базата в Хисаря. Знаете ли какви заболявания се лекуват там? Имам доста въпроси и искам да се свържа с тях. Предварително благодаря
Виж целия пост
# 292
033 762 146, на този номер съм звъняла в Хисаря миналата година. Малко трудно вдигат, трябва упорито звънене. Лекуват болести на опорно двигателния апарат. По клинична пътека приемат от понеделник до четвъртък, с карта МВР приемат всеки ден. В неделя процедури не се правят и затова последните процедури са в деня на тръгване.
Ако нещо ви интересува, питайте.
Виж целия пост
# 293
033 762 146, на този номер съм звъняла в Хисаря миналата година. Малко трудно вдигат, трябва упорито звънене. Лекуват болести на опорно двигателния апарат. По клинична пътека приемат от понеделник до четвъртък, с карта МВР приемат всеки ден. В неделя процедури не се правят и затова последните процедури са в деня на тръгване.
Ако нещо ви интересува, питайте.
благодаря
Виж целия пост
# 294
Здравейте. ММ ми показа списък с актуални дати за почивните база за това лято. За Велинград и Боровец датите продължават до декември. Малко се учудих, че е наличен, рано ми се струва. Досега списъците идваха през март с конкретни дати и стаи, а сега има само дати.
Виж целия пост
# 295
Здравейте, има ли вече карти някъде?
Виж целия пост
# 296
Здравейте, има ли вече карти някъде?


За Габрово - не, ако друг знае нещо друго - нека пише. Аз също се ослушвам и ако не е темата, ще разбера последна, щото ММ все забравя да провери
Виж целия пост
# 297
Рано е още за карти. Вероятно в средата или края на март.На мен ми се иска да вземем за Велинград. Отдавна не сме ходили, а и това лято ще сме трима и ще е по - лесно с настаняването.
Виж целия пост
# 298
Рано е още за карти. Вероятно в средата или края на март.На мен ми се иска да вземем за Велинград. Отдавна не сме ходили, а и това лято ще сме трима и ще е по - лесно с настаняването.
много е занемарена базара. Издънени легла и дивани, стари и захабени чаршафи. Две години поред бяхме там, като и двете стаи бяха зле, при това, че бяхме в по-хубавия блок.
Виж целия пост
# 299
Миналия месец бяхме във Велинград и си изкарахме страхотно! Стаята беше добра и чиста, леглата удобни, чаршафите и хавлиите не са били скъсани. Единствено имах забележки към разтегателния диван за детето, походно легло вкарахме и също беше зле, но успяхме някак да й го нагласим да й е комфортно.
Персоналът изключително любезен, всеки ден предлагаха ако има нужда да почистят. Храната беше много вкусна, макар и да нямаше много избор. И бонус, барчето работеше с цени "без пари".
Ходихме 3 пъти на Спа, на разходки в планината....и за 7 нощувки си прекарахме страхотно!
Всяка година ходим и занапред ще е така ✌️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия