Клуб "Полицейска съпруга" - 8 тема

  • 52 968
  • 566
# 450
Здравейте ! Някой да е бил в Долна Баня, може ли отзиви
Виж целия пост
# 451
Здравейте, интересувам се в Тилия има ли проблем с топлата вода, ако някой може да каже?
Виж целия пост
# 452
Здравейте ! Някой да е бил в Долна Баня, може ли отзиви


Добра база, огромен двор, вкусна храна, супер отзивчиви служители, но ако търсите купони, места за разходка вечер, комуникация с околния свят каквато има на другите бази - не е вашето място.
Виж целия пост
# 453
Здравейте, интересувам се в Тилия има ли проблем с топлата вода, ако някой може да каже?
Топлата вода е минерална, богата на сяра и смърдяща на развалени яйца. Това като качество. Като наличност и количество няма проблеми.
Виж целия пост
# 454
Здравейте, интересувам се в Тилия има ли проблем с топлата вода, ако някой може да каже?

Трябва да се пусне да тече известно време, докато се стопли достатъчно за къпане.
За миризмата са Ви казали. .
Виж целия пост
# 455
Здравейте, за пръв път ще почивам в база на МВР. Може ли някой да каже има ли телевизор в стая "екстра" на Боровец ( база Къпина)?
Виж целия пост
# 456
В стая екстра по принцип има всичко - хладилник, телевизор, климатик. Били сме в двойна стая в Боровец. Хубава е. Има телевизор. Подходяща е за трима.
Виж целия пост
# 457
В стая екстра по принцип има всичко - хладилник, телевизор, климатик. Били сме в двойна стая в Боровец. Хубава е. Има телевизор. Подходяща е за трима.
Като се разпънеше фотьойлът, за да спи детето на него, не можеше да се отвори изцяло вратата към терасата и да се вкарат/изкарат столовете (на терасата нямаше пластмосови). Отделно, младежът каза, че разпънатият фотьойл хич не е удобен.
Виж целия пост
# 458
В стая екстра по принцип има всичко - хладилник, телевизор, климатик. Били сме в двойна стая в Боровец. Хубава е. Има телевизор. Подходяща е за трима.
.       Климатици няма на Боровец , ама такива не ви и трябват!
Виж целия пост
# 459
В стая екстра по принцип има всичко - хладилник, телевизор, климатик. Били сме в двойна стая в Боровец. Хубава е. Има телевизор. Подходяща е за трима.
А в стандартните стаи няма ли хладилник ? Мъжът ми запази за септември двойна стая ( триста и някоя ) и ми е много интересно какво ще представлява.  За пръв път ще почиваме на МВР база и се надявам да си изкараме добре .
Виж целия пост
# 460
Би трябвало да има хладилник. Базата в Боровец е хубава, спокойно. Ще си изкарате добре. Храната е хубава според нашия вкус. Има и места за разходка, както и топли басейни в Долна баня.
Виж целия пост
# 461
Здравейте, съпругът ми е служител в системата на МВР вече 22 години. Никога не сме ползвали карта за почивка.
Едната ни дъщеричка се придвижва с електрическа инвалидна количка. Може ли мнение кои бази на МВР (на море и планина) са достъпни за количка? В Несебър е абсолютно недостъпна - стъпала в базата, стъпала към плажа. Търся мнения за другото лято вече, да знаем предварително накъде да се насочим. Благодаря!
Виж целия пост
# 462
Созопол е абсолютно недостъпна със сигурност има много стълби. Китен до асансьора евентуално не помня им ли рампа.
Варна може би има рампа за първи етаж на блок две само, оттам на ръце по стълби, плажа е със стълби.
Може би само Китен и пак има стълби обаче не толкова много.
Виж целия пост
# 463
Здравейте, съпругът ми е служител в системата на МВР вече 22 години. Никога не сме ползвали карта за почивка.
Едната ни дъщеричка се придвижва с електрическа инвалидна количка. Може ли мнение кои бази на МВР (на море и планина) са достъпни за количка? В Несебър е абсолютно недостъпна - стъпала в базата, стъпала към плажа. Търся мнения за другото лято вече, да знаем предварително накъде да се насочим. Благодаря!

Несебър няма стъпала на плажа, които да се недостъпни. Този плаж има опция за потапяне във водата на хора с инвалидни колички. Също така има и рампа за слизане на плажа. Единствено самата станция има две стъпала, които трябва да се преодолеят, за да стигате до асансьор и стол.
Виж целия пост
# 464
Здравейте, съпругът ми е служител в системата на МВР вече 22 години. Никога не сме ползвали карта за почивка.
Едната ни дъщеричка се придвижва с електрическа инвалидна количка. Може ли мнение кои бази на МВР (на море и планина) са достъпни за количка? В Несебър е абсолютно недостъпна - стъпала в базата, стъпала към плажа. Търся мнения за другото лято вече, да знаем предварително накъде да се насочим. Благодаря!

Несебър няма стъпала на плажа, които да се недостъпни. Този плаж има опция за потапяне във водата на хора с инвалидни колички. Също така има и рампа за слизане на плажа. Единствено самата станция има две стъпала, които трябва да се преодолеят, за да стигате до асансьор и стол.

Кръстиците ни всяка година са в тази база, тази ми снимаха всичко наоколо. Абсолютно недостъпна е станцията за инвалидни колички. Рампа за слизане не съм видяла по снимките, може би и те не са я видели. Може би най-добре е един уикенд да се разходим до там и да разгледаме лично. Благодаря за информацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия