Клиники в Истанбул - тема 17

  • 60 034
  • 728
# 270
Аз ще спомена, че съм с два опита там, и неуспех, и мои познати също. Но всички над 43, та предлагам, че част от лошата статистика се дължи на факта, че общо взето много от българските пациенти там са на такава възраст, след като са били къде ли не, и там е последната спирка. И трите двойки имахме опити в други клиники в Истанбул, те и в България, аз само нямах в България. Та според мен това е причината, че ни е последният влак.
Виж целия пост
# 271
Здравейте, момичета

Имам голяма молба към тези от вас, които ще пътуват към Истанбул или вече са тук, но имат повече опит. Дадоха ми една късички инжекции за стимулацията, които са много дебели и корема ми кърви от тях (кожата ми е дебела и трудно пробива). В България имаше едни по-тънки и по-дълги игли, мисля, че номерацията им беше 27G , размер 19 мм, СИВ ЦВЯТ( отзад я пише номерацията на опаковката). Дали някой би могъл да ми купи няколко от аптека в БГ, аз ще му ги платя или да ми каже тук откъде мога да си купя такива? Днес обиколих 5 аптеки и никъде нямаше такива. Аз съм при д-р Тургут, в кв. Шишли / Бешикташ.
Виж целия пост
# 272
има такива в аптеката до бехчеджи аз съм си купуваоа от там съм сигурност как то и в тази срещу мемориал. Те са кафяви в Турция и са 26 номер но са едно и също като дебелина с тукашните.
Виж целия пост
# 273
Здравейте. Има ли тук пациенти на д-р Серкан Орал. Работи ли добре с 40+, ИЯР? Много малко информация има за него. Кой в Турция се захваща и има успех с ниско АМХ, напреднала възраст?
Виж целия пост
# 274
Здравейте. Има ли тук пациенти на д-р Серкан Орал. Работи ли добре с 40+, ИЯР? Много малко информация има за него. Кой в Турция се захваща и има успех с ниско АМХ, напреднала възраст?
Здравейте,
Всеки в Турция, никой няма да ви откаже.
Бях при д-р Орал, 40+ нямаме успех при него, но и при нас проблемите са много.
Направете си среща и преценете дали е вашият доктор.
Виж целия пост
# 275
Бях на консултация при него и останах с добри впечатления, но не съм му била пациентка.
Може да погледнеш и клиника Брюксел (Bruksel Tup Bebek). В Инстаграм качват доста публикации за успехи при жени в тази възрастова група и с ниско АМХ. Аз обмислям да направя преглед и при тях и да преценя след това.
Бивша пациентка съм на Мемориал, нямах успех там.
Здравейте. Има ли тук пациенти на д-р Серкан Орал. Работи ли добре с 40+, ИЯР? Много малко информация има за него. Кой в Турция се захваща и има успех с ниско АМХ, напреднала възраст?
Виж целия пост
# 276
Здравейте.Нова съм тук.Искам да попитам при ЗЕТ трансфер до коя седмица пихте естрофем?Да разкажа и нашата история.На 07.08 ни беше ЗЕТ и на 21.08 видяхме така желаните две чертички.Всичко беше наред,отидохме на 07.09 в 6с.+6д. да чуем сърчице.Всичко беше наред и размери и силен сърдечен пулс.И докторката ме посъветва да спра естрофема.Останаха ми само коремни инжекции Прогестан сутрин и вечер.И така до 23.09 когато прокървях.Направиха ми ултразвук и не установиха сърдечна дейност.Ходихме на още две места,където го потвърдиха и обясниха че е спряло развитие в 7с+4д или 8мя седмица.И товя съвпада със спирането на естрофема.Дали има нещо общо?Първо ми бяха казали да го пия до 12г.с или 14г.с но после го спря.Някой да е имал подобен случай?В сряда ще вляза в болница за медикаментозен аборт,защото се опасяват от прекалено кървене.Моля,ако някой има подобен случай да пише.Беше ни първи опит и бях подготвена да не се захване,но не и да го загубя по този начин…
Виж целия пост
# 277
Здравейте, бихте ли споделили впечатления от Аджъбадем Маслак. Имахте ли успех?

Потвърждавам за АМ че искат декларация свободен текст, но заверена нотариално за съжителство. Брак не е задължителен, но декларация да. Вчера бях там и това е новото. Освен това заради байрама много аптеки както и лекари няма да са на работа до понеделник. Инак Истанбул е рай в момента няма коли толкова.
[/quote]
Виж целия пост
# 278
Здравейте, бихте ли споделили впечатления от Аджъбадем Маслак. Имахте ли успех?

Потвърждавам за АМ че искат декларация свободен текст, но заверена нотариално за съжителство. Брак не е задължителен, но декларация да. Вчера бях там и това е новото. Освен това заради байрама много аптеки както и лекари няма да са на работа до понеделник. Инак Истанбул е рай в момента няма коли толкова.
[/quote]

Къде ще имате успех не зависи от болницата честно казано. Късмет. Инвитрото не е нищо повече от опит грешка и чакане на заветната яйцеклетка. Когато тя не се появи след някоя процедура казваме че нямаме успех в дадена болница.  Понякога просто тя не идва.

Аз имам само 2 стимулации там. Впечатленията са ми добри откъм отношение, техника и методи. модерна клиника. Хора с познания които се учат и развиват в репродуктивната наука. Това е мястото където на моите години не ме отписаха. Вярно е там има много пациенти 40 над. С ИЯР. Шансовете са по малки. Повече време отива. Но работят индивидуално и нагласят при нужда от промени.

Коя клиника е най добре решавате вие. Всяка има успех и неуспех. Зависи колко тежък случай и тн. Не е леко. Пътуване нон стоп, отпуски...но пък добри напреднали методи и ембриолози.
Виж целия пост
# 279
Аз не съм съгласна, че ин Витрото е късмет. Смятам, че е въпрос на компетентност и некомпетентност.Не мога да си представя професор Кахраман да ми каже “дано да имате късмет”….
Пациенти на Мемориал, можете ли да ми кажете там работат ли в
Момента ? Координаторите не ми отговарят.
Виж целия пост
# 280
Аз не съм съгласна, че ин Витрото е късмет. Смятам, че е въпрос на компетентност и некомпетентност.Не мога да си представя професор Кахраман да ми каже “дано да имате късмет”….
Пациенти на Мемориал, можете ли да ми кажете там работат ли в
Момента ? Координаторите не ми отговарят.
Съгласна съм с Вас! Трябва си и опит и умение и техника и т.н Късмета идва и той с добри специалисти и методи !
Виж целия пост
# 281
Да, и ембриолозите и генетиците всички са сериозни и отговорни. Никой не си измива ръцете с “нямате късмет”.
Виж целия пост
# 282
Аз не съм съгласна, че ин Витрото е късмет. Смятам, че е въпрос на компетентност и некомпетентност.Не мога да си представя професор Кахраман да ми каже “дано да имате късмет”….
Пациенти на Мемориал, можете ли да ми кажете там работат ли в
Момента ? Координаторите не ми отговарят.

Работят, но имайте търпение с отговорите, че са леко мудни.
Виж целия пост
# 283
Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 284
В Аджъбадем се правят вливки, много други неща се правят при трансфер, промивки, инжекции против контракции и т.н. Казвам защото битува мнение, че в Турция имунология не се гледа, на тромбофилия не се обръща внимание. Впечатлението ми е, че на всички,с които говорих, се правят тези неща, независимо от показанията. Честно казано, в моя случай това беше излишно, защото и без тези екстри съм имала имплантация на друго място, при нас проблема е възраст+тежък мъжки фактор, и кофти ембриони съответно. Но го казвам в смисъл, че много неща се правят, за тези, които се притесняват, че не се обръща внимание на определени проблеми в Турция. Само за прп съм скептична, не знам има ли някой който е бил там и да не му е правено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия