Клиники в Истанбул - тема 17

  • 60 033
  • 728
# 285
Вероятно не сте имала нужда от ПРП, а аз отидох в АБ-М точно заради това. Тъй като съм 45+ и правех по един, много рядко два фоликула. В Бг предлагат донорска яйцеклетка, а терапиите в АБ-М оставят отворена възможността за забременяване със собствена. Разбира се шансовете са минимални дори и с терапия на тази възраст. Все пак вече правя по четири фоликула вследствие на терапията, резултатите се появиха от четвъртия цикъл след ПРП и стволови клетки.
Виж целия пост
# 286
Според професора трябваше, защото бях на 44. Въпреки, че имах последно зрели 8 яйцеклетки от 8 фоликула, в единия яйчник на последната стимулация в Бахчеджи. Защото то имало, но качеството не се знае. Е, след прп имах един фоликул. След половин година имах 5 фоликули, дефакто след като мина действието на прп. Започнах да задържам фоликули, преди това никога.
Хубаво е да се знае и тази страна на прп.
Виж целия пост
# 287
Здравейте, може ли да ме ориентирате какви са цените за офис хистероскопия в Турция?
Виж целия пост
# 288
Според професора трябваше, защото бях на 44. Въпреки, че имах последно зрели 8 яйцеклетки от 8 фоликула, в единия яйчник на последната стимулация в Бахчеджи. Защото то имало, но качеството не се знае. Е, след прп имах един фоликул. След половин година имах 5 фоликули, дефакто след като мина действието на прп. Започнах да задържам фоликули, преди това никога.
Хубаво е да се знае и тази страна на прп.
Еха, 8 фоликула! Явно просто не е било необходимо и затова се е получил негативният ефект. При мен няма задържани фоликули, но и изходното ми състояние е коренно различно.
Виж целия пост
# 289
Аз не съм съгласна, че ин Витрото е късмет. Смятам, че е въпрос на компетентност и некомпетентност.Не мога да си представя професор Кахраман да ми каже “дано да имате късмет”….
Пациенти на Мемориал, можете ли да ми кажете там работат ли в
Момента ? Координаторите не ми отговарят.

Ако ви е спешно им пишете отново. При мен в петък на обяд изпратени изследвания от подготовка за трансфер, не ми отговориха, писах отново към 18 часа, пак нямах отговор  и накрая в 23 часа ми върнаха да си сложа Овитрел, което си е най-важния етап.
До сега не съм имала проблем с обратната връзка, но тогава доста ме напрегнаха!

Използвам случая да попитам дали е нормално според вашия опит, да сложа Овитрел в петък вечерта и трансфера ми е да бъде на 28.09? По принцип деня на овулацията и съответно пункцията нали не се брои и т.е. не се ли пада 4ти ден, а не 5ти? Ще имам ЗЕТ на 5 дневни бластоцисти. Споделете как е било при вас, моля! Като цяло им имам доверие, но нали знаете, да не пропуснем нещо 😑
Виж целия пост
# 290
И при мен се бавят с отговора, след като вече не съм в стимулация. Предполагам, че е нормално, аз бих им досаждала през няколко часа, докато не отговорят.
Някой да е бил с инжекция Золадекс преди трансфер? При мен искат да предизвикат изкуствена менопауза за 1 месец и после директно да минат към подготовка за трансфер, без да ми е идвал цикъла, подари аденомиоза и ендометриоза. Но не ми обясниха много подробно как ще се случат нещата, а аз искам да знам😅 чакаме сега резултати от ПИД.
Виж целия пост
# 291
Бие се золадекса, и на определен от тях ден се почва естрофем, после и прогестерон, когато кажат, кръворазреждащи също. Преди естрофем преглед и хормони, после също в определени дни. Това е от друга клиника, но логиката е тази горе долу.

Да попитам, има ли вече лукрин по аптеките, или трайно не. Веднъж със золадекс го замествах, сега как е положението.
Виж целия пост
# 292
Аз не съм съгласна, че ин Витрото е късмет. Смятам, че е въпрос на компетентност и некомпетентност.Не мога да си представя професор Кахраман да ми каже “дано да имате късмет”….
Пациенти на Мемориал, можете ли да ми кажете там работат ли в
Момента ? Координаторите не ми отговарят.
Разбира се че трябва и компетентност. Но и късмет. Неуспехите не винаги означават некомпетентност. Няма лекар който може да каже кое лекарство в каква доза ще действа на организма. За някой работи за други не. Някой отговарят други не. И индивидуално да е пак няма гаранция. Имам 3 стимулации. И трите с различни дози и лекарства. Резултат няма. Все от големи специалисти. Освен те да са некомпетентни. А други имат успехи. Та и за това и късмет.

Отплеснахме се. Аз имам въпрос дали др Джем прави стволови клетки? Къде или коя клиника в Истанбул се предлага?
Виж целия пост
# 293
Здравейте. Има ли тук пациенти на д-р Серкан Орал. Работи ли добре с 40+, ИЯР? Много малко информация има за него. Кой в Турция се захваща и има успех с ниско АМХ, напреднала възраст?

Бях на първичен преглед при него, цветната снимка също я правих в Истанбул. Не съм му била IVF пациентка, в момента съм бременна в 5 месец след инвитро в България.

Въпреки малкото ми впечатления, всичките до едно са отлични. Той е първият репродуктивен специалист, който посетихме. За кординаторките нямам думи, прекрасни жени. ❤️ Забременях след първата стимулация тук в София, но първият трансфер беше неуспешен. Въпреки че нямаше нищо общо с доктора в България, при който бях, Севда през цялото време ми беше опора, отговаряше на въпроси и ми вдъхваше кураж и надежда, даже предложи д-р Орал да ме подготви за втория трансфер.

Ако мога да обобщя, наистина прекрасно отношение и от доктора (май е доцент вече), и от екипа му.
Виж целия пост
# 294
Аз не съм съгласна, че ин Витрото е късмет. Смятам, че е въпрос на компетентност и некомпетентност.Не мога да си представя професор Кахраман да ми каже “дано да имате късмет”….
Пациенти на Мемориал, можете ли да ми кажете там работат ли в
Момента ? Координаторите не ми отговарят.

На мен след първия неуспешен трансфер, д-р Умут точно това ми каза: Каквото и да правим винаги има и доза шанс и късмет. Инвитро процедурите не гарантират 100% успех. Успеваемостта е грубо казано 50% в световен план, така че късметът си е голям фактор и в тази игра, както и във всяка друга.

А за кординаторките на Мемориал, човек трябва да развие едно нечовешко търпение. Отговарят бавно и трябва доста настояване от ваша страна.
Виж целия пост
# 295
За Мемориал координаторките, като не ви отговорят, звънете им в Whatsapp или Вайбър. Аз последно така процедирах. Нахално, но какво да направя като не се отговаря иначе на важен въпрос.
Виж целия пост
# 296
Звънях, затвориха ми 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 297
Благодаря, много се радвам за вас!Ако искате ми пишете къде сте били в София, вие под 40 ли сте?

Здравейте. Има ли тук пациенти на д-р Серкан Орал. Работи ли добре с 40+, ИЯР? Много малко информация има за него. Кой в Турция се захваща и има успех с ниско АМХ, напреднала възраст?

Бях на първичен преглед при него, цветната снимка също я правих в Истанбул. Не съм му била IVF пациентка, в момента съм бременна в 5 месец след инвитро в България.

Въпреки малкото ми впечатления, всичките до едно са отлични. Той е първият репродуктивен специалист, който посетихме. За кординаторките нямам думи, прекрасни жени. ❤️ Забременях след първата стимулация тук в София, но първият трансфер беше неуспешен. Въпреки че нямаше нищо общо с доктора в България, при който бях, Севда през цялото време ми беше опора, отговаряше на въпроси и ми вдъхваше кураж и надежда, даже предложи д-р Орал да ме подготви за втория трансфер.

Ако мога да обобщя, наистина прекрасно отношение и от доктора (май е доцент вече), и от екипа му.
Виж целия пост
# 298
Момичета, в инфото което ми изпратиха от Мемориал е посочено, че имат хотелска част. Някоя от вас отсядала ли е в хотелската част на Мемориал - интересувам се къде се намира и какви са цените. Гледах на сайта, но не намерих нищо.
Виж целия пост
# 299
Момичета, в инфото което ми изпратиха от Мемориал е посочено, че имат хотелска част. Някоя от вас отсядала ли е в хотелската част на Мемориал - интересувам се къде се намира и какви са цените. Гледах на сайта, но не намерих нищо.
Не съм отсядала. Ако те интересува, мога да ти изпратя линкове на апартаменти от Airbnb, в които съм отсядала и са близо до болницата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия