Клиники в Истанбул - тема 17

  • 60 022
  • 728
# 465
Много ви благодаря за изчерпателния отговор , още се чудя дали да се насочим в Турция или да продължим в България . Благодаря ви .
Виж целия пост
# 466
Много ви благодаря за изчерпателния отговор , още се чудя дали да се насочим в Турция или да продължим в България . Благодаря ви .
Ако имате финансовата възможност за Турция, не се колебайте. Не мога да се похваля с успех, но съм сигурна, че тук се прави максимума. Лично аз съжалявам за изгубеното време в БГ.
Виж целия пост
# 467
veni_ina, може ли да споделите и на мен. Благодаря предварително Simple Smile
Здравейте, може ли да ми ги споделите и на мен? 😊
Благодаря!
Писах ти на лично, защото не знам дали е ок просто така да нахраня някакви клиники.

Може ли да споделите в кои клиники в България сте имала трансфер? Аз за съжаление не мога да се лекувам в Турция и ме интересува, за да ги избягвам. Успешна бременност Ви пожелавам!
Виж целия пост
# 468
Момичета, някой дали е посещавал или да е чувал отзиви за офиса/клиниката на Бахчеджи, който отвориха в София до мол Парадайз?
Здравейте ние посетихме центъра почти веднага след като го отвориха .Ние лично не сме доволни ,правите онлайн консултация с Карлъкая ,през цялото време говорите и обсъждате .Докторката ви преглежда и той също вижда онлайн какво се случва .Просто при нас нищо конкретно не казаха.
Виж целия пост
# 469
Здравейте, за Мемориал как става записването за първи преглед/консултация? През сайта, или чрез посочените в началото на темата координатори?
Виж целия пост
# 470
Чрез координаторките. Пишете на Зейнеб или Алие.
Здравейте, за Мемориал как става записването за първи преглед/консултация? През сайта, или чрез посочените в началото на темата координатори?
Виж целия пост
# 471
Малко информация от днес от Мемориал. Когато доплащате стартирана процедура ви приспадат сумата за евентуален трансфер и ако и когято се стигне до такъв си го плащате отделно.
Освен това си говорих с Алие за банковите преводи. Каза ми, че имат проблем с получаване на преводи от Револют и Изипей, при банковите нямат проблеми.
Виж целия пост
# 472
Здравейте,
На нас ни се наложи за 1 година да посетим Истанбул 5 пъти и винаги сме отсядали в апартаменти през airbnb. При първия преглед прекарахме една нощувка в Елм Хотел и на мен ми беше тясно и клаустрофобично. От тогава винаги наемаме апартамент. Чувстваш се като у дома си, може да си приготвиш храна, има къде да се раздвижиш. Много са плюсовете за мен.
Преди да наемем апартамент сме питали в съобщение за паркинга и сме чели внимателно ревютата за местата и до сега не сме имали проблеми.
Около Мемориал терена е доста стръмен, за това сме избирали апартаменти по хоризонтала на болницата и нагоре. Под болницата има голям булевард и след него квартала е стръмен и по-трудно се стига до болницата, за това препоръчвам да търсите места над нея.
Ако пътувате с Турмед те осигуряват безплатно 1 нощувка в Елм Хотел за първоначален преглед и като отидете на място може да се ориентирате и за следващ път да сте подготвени.
Успех на всички ❤
Момичета, здравейте! Бихте ли споделили къде отсядат по време на процедурите.? Мемориал ще бъдем
Виж целия пост
# 473
Момичета, които наскоро сте били или сте в момента в процедура, може ли информация кои са сега координаторите в Мемориал? Simple Smile
Виж целия пост
# 474
Зейнеп, Алие и Фериха са в момента координатори в Мемориал.
В някои от дните се включва още едно момиче, което е към отделенията, но не разбрах името.

Момичета има ли някоя от Вас, която в момента да минава процедура в Мемориал и да ползва Гонал Ф или й предстои да стартира скоро. От нова писалка използвах 100 единици и останалото ще трябва да го хвърля след 28 дни, та ако има някое момиче на което е необходим ще го дам на половин цена.
Виж целия пост
# 475
Здравейте, не съм много сигурна че въпроса ми е за тази тема, но засяга клиниките в Истанбул. Ще съм ви много благодарна да споделите личен опит и  да ми препоръчате клиника за хемодиализа, колко е цената ориентировъчно и дали качеството на вливките е по добро отколкото в БГ?
Виж целия пост
# 476
Благодаря много за информацията! Айля и Турхан не работят ли вече в клиниката или просто отсъстват по друга причина? Двамата бяха много надеждни координатори, ще е жалко, ако са напуснали...

Зейнеп, Алие и Фериха са в момента координатори в Мемориал.
В някои от дните се включва още едно момиче, което е към отделенията, но не разбрах името.

Момичета има ли някоя от Вас, която в момента да минава процедура в Мемориал и да ползва Гонал Ф или й предстои да стартира скоро. От нова писалка използвах 100 единици и останалото ще трябва да го хвърля след 28 дни, та ако има някое момиче на което е необходим ще го дам на половин цена.
Виж целия пост
# 477
А с координаторите на какъв език комуникирате, владеят ли български? Като цяло лесна ли е координацията? Има ли смисъл от агенции-посредници или един средно оправен човек с опит в инвитро може да се ориентира лесно там в процеса?
Проучвам, извинете за многото въпроси.
Виж целия пост
# 478
Координаторките в Мемориал говорят български. Не сме използвали фирми посредници.Не сме имали проблеми да се оправим.
А с координаторите на какъв език комуникирате, владеят ли български? Като цяло лесна ли е координацията? Има ли смисъл от агенции-посредници или един средно оправен човек с опит в инвитро може да се ориентира лесно там в процеса?
Проучвам, извинете за многото въпроси.
Виж целия пост
# 479
Координаторките в Мемориал говорят български. Не сме използвали фирми посредници.Не сме имали проблеми да се оправим.
А с координаторите на какъв език комуникирате, владеят ли български? Като цяло лесна ли е координацията? Има ли смисъл от агенции-посредници или един средно оправен човек с опит в инвитро може да се ориентира лесно там в процеса?
Проучвам, извинете за многото въпроси.

А докторите говорят ли английски? Как се разбирате по време на прегледа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия