Клиники в Истанбул - тема 17

  • 60 021
  • 728
# 420
Моята втора веднага след пункция без никаква болка и неприятни усещания.
Виж целия пост
# 421
Момичета, има ли значение цветната снимка на кой ден от цикъла се прави? За България лекарката ми каза от 8 до 13 ден. В Турция как е, може ли след овулация?

Бяха ми тазали на 09/10 ден, че трябва да се направи, но поради пътуване при мен се направи на 7 ден и нямаше проблем.
Виж целия пост
# 422
Момичета, някой дали е посещавал или да е чувал отзиви за офиса/клиниката на Бахчеджи, който отвориха в София до мол Парадайз?
Виж целия пост
# 423
Здравейте,
Предстои ми ЗЕТ през декември е клиника в Истанбул. Имаме 2 балансирани ембриона след ПИД, след няколко години неуспешни опити.
По повод подготовката за ЗЕТ, можете ли да препоръчате специалист в София, който да измери лигавицата?
В коя лаборатория пускате хормони?
Виж целия пост
# 424
Момичета, има ли някоя от вас която е в Турция в момента? Моля за едно лекарство!
Виж целия пост
# 425
Здравей,
Не мога да ти препоръчам лекар, който да те измерва, защото аз бях в Турция през цялото време и там ме следяха и бих ти препоръчала, ако ти е възможно и ти да направиш така. Чела съм по форумите за случаи, в които заради лошо проследена лигавица и хормони нещата не са се случвали. Пишеш, че години правите опити и моят съвет е да не рискуваш, ако не е крайно наложително ❤
Стискам палци ❤❤❤

Здравейте,
Предстои ми ЗЕТ през декември е клиника в Истанбул. Имаме 2 балансирани ембриона след ПИД, след няколко години неуспешни опити.
По повод подготовката за ЗЕТ, можете ли да препоръчате специалист в София, който да измери лигавицата?
В коя лаборатория пускате хормони?
Виж целия пост
# 426
Благодаря много за съвета! За измерването на лигавицата се колебая много дали не е по-добре да отида, точно защото не ми се рискува ❤
Виж целия пост
# 427
Аз се проследявах в София. След всеки преглед ми даваха снимки от ехографа, които изпращах в Мемориал, заедно с резултите от изследванията на хормоните. За целия период на подготовката имах точно 3 прегледа. От Мемориал ми казваха кои дни искат преглед и кога какви хормони да изследвам.  И аз не си го представях как ще се случи цялото това нещо, но премина много лесно. Проследявах се при др. Чучумишев, тъй като съм пациентка на др. Калчев, а когато не можеше при др. Николов от Малинов. Резултатът беше положителен, след 2 неуспешни опита в БГ.
Важното е да сте спокойна с избора си Simple Smile. Пожелавам успех, където и да решите да го направите!
Виж целия пост
# 428
Да, има момичета, които се справят и така, но много пъти съм чела как лекари отказват да дойдат уикенда и жената е принудена да търси в последния момент друго място и за мен това е голям стрес. Още повече, че не всеки апарат е добър, не всеки лекар е прецизен и ако се проследяваш в различни места може да има отклонения в резултатите и от там да стане проблем.
Ако си намериш сигурен лекар и успееш да се договориш с него, че ще те проследява дори да е събота или неделя може и да се получи. И си пускай изследванията в една и съща лаборатория, ако решиш така да процедираш ❤
Усхех!❤
Виж целия пост
# 429
Момичета, кое приложение използвате за придвижване в Истанбул?
Виж целия пост
# 430
Офлайн карта на гугъл мапс!


Момичета, кое приложение използвате за придвижване в Истанбул?
Виж целия пост
# 431
И ние сме ползвали Гугъл мапс, като ММ задава локацията и след това си спира данните, като не излиза от приложението и така пътуваме. Но сваляме и офлайн карти за всеки случай.
Виж целия пост
# 432
Аз ползвам maps.me, до сега не съм имала проблем с нея. Вчера бях с офлайн гугъл. Ползвала съм и wase, но онлайн.
Между другото съм установила, че офлайн гугъл не предлага различни маршрути, а само един.
Виж целия пост
# 433
На А1 пакета за 5лв на ден, получаваш достатъчно мегабайти, за да не се налага да ползваш офлайн карти. И така и google maps го ползваш на 100% ефективно.
Виж целия пост
# 434
На А1 пакета за 5лв на ден, получаваш достатъчно мегабайти, за да не се налага да ползваш офлайн карти. И така и google maps го ползваш на 100% ефективно.

И ние ползваме същия пакет, много е удобно, ако ти свършат мегабайтите ти изпращат съобщение и можеш да си активираш срещу още 5 лв нови.
Препоръчвам този вариант и аз. 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия