Клиники в Истанбул - тема 17

  • 60 022
  • 728
# 390
До 2 седмици макс ми каза координаторка от Мемориал. А в упътването пишеше до 1 месец по спомен.
И аз да попитам за Гонал, ако е използвана част от писалката, остатъка може ли да се ползва 2 месеца по-късно?
Виж целия пост
# 391
Благодарение на др Каврут ние си имаме син много добър и внимателен лекар той ми направи операция за премахване на миомни възли и корекция на матка почти не усетих някакви нетърпими болки постоянно и той и координаторката му минаваха да ме видят как съм и дали имам нужда от нещо ме питаха. Ще ме нападнете в групата може би но го обожаваме с мъжа ми и според нас няма толкова добър лекар в света. Знам че всеки ще похвали лекаря при който е успял но той освен че е лекар и е човек с главно Ч.
За Нигер също нямам думи усмихната весела много мила.
Виж целия пост
# 392
Здравейте момичета, включвам се в темата с питане има ли пациентки на този лекар, който ще има уикенда безплатни консултации в София? 🍀
Виж целия пост
# 393
Аз съм негова пациентка в Мемориал
Виж целия пост
# 394
За тези от вас, които не са напълно наясно, в Мемориал няма голяма разлика и значение при кой лекар си, защото системата на работа им е такава, че като минат сутрешните прегледи около обяд всички лекари се събират и обсъждат всички случаи. Мисля, че проф. Кахраман също присъства и така решават как да продължи лечението на пациента, не зависимо чий се води той. За това и в Мемориал не ви казват веднага след прегледа какво да правите и как се променят дозите на лекарствата, а информацията идва в ранния следобед.
Чела съм, че понякога координаторките подават късно информация и се бавят и винаги съм си мислила, че най вероятно през деня е имало спешен случай и се е забавило цялото обсъждане.
За мен тази система е супер, защото лекарите имат упора и се минимизира възможността за грешки.
Така че не се чудете дали е добър този лекар. Веднъж щом му станете пациент, вие сте пациент и на проф. Кахраман ❤
Успех на всички
Виж целия пост
# 395
Здравейте, момичета!
Нова съм в темата, попрочетох някои неща, но е абсурд да прочета всичко. Накратко - на 42 започнахме процедура през фонда, която днес приключи много бързо още след края на пункцията. За съжаление имах само 3 фоликула от единия яйчник ( другия изобщо не се повлия) и трите бяха празни.😢 Д-р Калчев ни посъветва директно да правим опит в Турция. До тук добре, но аз изобщо не знам от къде да започнем. Консултации онлайн ли се правят, колко често се ходи до там, как да изберем клиника, колко ще ни струва приблизително, комуникацията с асистенти и доктори на български/английски ли е? Извинявам се ако въпросите ми за някой ще се сторят глупави, но все от някъде трябва да тръгнем, за което имаме нужда от помощ.🍀
Успех на всички в борбата и благодаря предварително!🍀🌺
Виж целия пост
# 396
Както е посочила veni_ina няма никакво значение, кой ви е лекаря в Мемориал, защото нашите случаи се гледат на съвет всеки ден от екип от лекари и проф.Кахраман.
Виж целия пост
# 397
vabeni, на първа страница на темата има си синтезирана информация и контакти на някои клиники. Моят опит за избор на клиника беше следният - свързахме се с 3 клиники, запазихме час в две. Свързах се директно с координаторките на български. Отидохме на място в Истанбул за двата прегледа и цветна снимка. Спряхме се на едната клиника. След неуспешни опити там, започнах да търся друг вариант.Нови прегледи и нов избор на клиника. Вариант е да следиш и за безплатните консултации в България, които организират  фирмите-посредници. Но това е консултация по документи, а не преглед. В един момент пак ще трябва да отидеш в Истанбул. Относно цените, пакета е около 2500-3000евро (прегледи, пункция, първи трансфер), не включва лекарства, настаняване и т.н. Има разлики в цените на клиниките, затова най-точна информация от координаторките. Отделно се заплаща, ако правите ПИД изследване на ембрионите. Според мен човек трябва да има готовност с около 8-10хил лв, а може и по-малко да отидат.
Виж целия пост
# 398
Аз в момента съм направила връзка с кординаторката на д-р Каврут и Орал, като за Каврут ще ходим на безплатната консултация тук, а за Орал днес ми изпратиха абсолютно подробно инфо на база снетата анамнеза за мен и партньора ми. Признавам си, че малко ме шашнаха с цени в евро и то по-различни от това, което е написано в темата, така че със сигурност ще направя връзка с още няколко места да сравня и да си избера. Най-общо признават кръвни изследвания, правени в рамките на 6 месеца/те изпращат списък/, от там нататък искат на място при тях цветна снимка/нищо че моята е от миналия месец/, спермограма и преглед с доплер и ехограф на мъжа и вече каквото още се прецени вследствие на прегледите. От една страна разбираемо, от друга е супер сдухващо, че си хвърлил една торба пари в България и трябва да хвърлиш двойно повече в Турция за същите неща....иначе са много мили, подробни и задават въпроси, които малко лекари се сещат да дадат в България.
Здравейте, момичета!
Нова съм в темата, попрочетох някои неща, но е абсурд да прочета всичко. Накратко - на 42 започнахме процедура през фонда, която днес приключи много бързо още след края на пункцията. За съжаление имах само 3 фоликула от единия яйчник ( другия изобщо не се повлия) и трите бяха празни.😢 Д-р Калчев ни посъветва директно да правим опит в Турция. До тук добре, но аз изобщо не знам от къде да започнем. Консултации онлайн ли се правят, колко често се ходи до там, как да изберем клиника, колко ще ни струва приблизително, комуникацията с асистенти и доктори на български/английски ли е? Извинявам се ако въпросите ми за някой ще се сторят глупави, но все от някъде трябва да тръгнем, за което имаме нужда от помощ.🍀
Успех на всички в борбата и благодаря предварително!🍀🌺
Виж целия пост
# 399
Аз в момента съм направила връзка с кординаторката на д-р Каврут и Орал, като за Каврут ще ходим на безплатната консултация тук, а за Орал днес ми изпратиха абсолютно подробно инфо на база снетата анамнеза за мен и партньора ми. Признавам си, че малко ме шашнаха с цени в евро и то по-различни от това, което е написано в темата, така че със сигурност ще направя връзка с още няколко места да сравня и да си избера. Най-общо признават кръвни изследвания, правени в рамките на 6 месеца/те изпращат списък/, от там нататък искат на място при тях цветна снимка/нищо че моята е от миналия месец/, спермограма и преглед с доплер и ехограф на мъжа и вече каквото още се прецени вследствие на прегледите. От една страна разбираемо, от друга е супер сдухващо, че си хвърлил една торба пари в България и трябва да хвърлиш двойно повече в Турция за същите неща....иначе са много мили, подробни и задават въпроси, които малко лекари се сещат да дадат в България.
Здравейте, момичета!
Нова съм в темата, попрочетох някои неща, но е абсурд да прочета всичко. Накратко - на 42 започнахме процедура през фонда, която днес приключи много бързо още след края на пункцията. За съжаление имах само 3 фоликула от единия яйчник ( другия изобщо не се повлия) и трите бяха празни.😢 Д-р Калчев ни посъветва директно да правим опит в Турция. До тук добре, но аз изобщо не знам от къде да започнем. Консултации онлайн ли се правят, колко често се ходи до там, как да изберем клиника, колко ще ни струва приблизително, комуникацията с асистенти и доктори на български/английски ли е? Извинявам се ако въпросите ми за някой ще се сторят глупави, но все от някъде трябва да тръгнем, за което имаме нужда от помощ.🍀
Успех на всички в борбата и благодаря предварително!🍀🌺

Здравейте,
Какви са цените в момента които ви дадоха, ако е удобно да споделите?
Виж целия пост
# 400
Момичета от това, което успях да прочета да разбирам ли, че цветната снимка е задължителна без значение от случая?
Виж целия пост
# 401
Аз така разбрах, защото чрез нея се оглеждат не само тръбите/както е тук/, ами и матката. Тоест се застраховат, че са видяли всичко предварително.
Момичета от това, което успях да прочета да разбирам ли, че цветната снимка е задължителна без значение от случая?
Виж целия пост
# 402
Да кажем силно препоръчителна, защото супер много проблеми може да излязат оттам, които да саборират успеха на инвитро процедурата. В Турция се съмнявам някой да се съгласи да ти започне процедура без нея, като моят съвет е да я направиш там. Аз лично съм си патила от некачествено направена ЦС в България, на която не се видя проблем с формата на марката. В Турция няма нужда от упойка, става за 10-15 мин. цялата работа, нищо страшно.
Момичета от това, което успях да прочета да разбирам ли, че цветната снимка е задължителна без значение от случая?
Виж целия пост
# 403
Разбирам. Аз понеже имам в годините 2 бременности и раждания и реших, че само в определени случаи искат снимка. Да си призная честно, малко си ме е страх от тази снимка, не знам защо.🙄
Виж целия пост
# 404
Разбирам. Аз понеже имам в годините 2 бременности и раждания и реших, че само в определени случаи искат снимка. Да си призная честно, малко си ме е страх от тази снимка, не знам защо.🙄
Аз също имам успешна бременност и раждане, но и сраствания заради секциото. На снимката видяха полип, който пречи на забременяването, както и малка субмукозна миома, която също би могла да е проблем. Снимката отне броени минути, напълно безболезнена беше, на екрана пред себе си виждах как контраста изпълва матката и тръбите и преминава свободно. Нямах никакви неприятни усещания, лекарят говореше английски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия