Милано и северна Италия - тема 16

  • 54 735
  • 751
# 345
Здравейте,

Имам билети рано сутринта на 1ви януари от Бергамо до София. Сега се зачудих дали ще има транспорт от Милано център до летището толко рано, понеже полета е сутрешен и ми трябва тръгване от центъра към 03:00. Някакви идеи какво е положението на този ден?
Виж целия пост
# 346
Ние летим утре вечер от Бергамо за София. Ще попитам шофьора на шатъла от Милано до Бергамо дали ще работят на 31.12 и 01.01.
Виж целия пост
# 347
Здравейте,

Имам билети рано сутринта на 1ви януари от Бергамо до София. Сега се зачудих дали ще има транспорт от Милано център до летището толко рано, понеже полета е сутрешен и ми трябва тръгване от центъра към 03:00. Някакви идеи какво е положението на този ден?
В колко ви е полета? Задайте си на гугъл мапс с желано време на пристигане и ще ви покаже опциите за придвижване. По принцип щом има полет, трябва да има и шатъл, който да пътува, иначе мисля, че към 4 е първият автобус сутрин.
Виж целия пост
# 348
Автобусите пътуват всеки ден, през 30 мин, като на една от фирмите първият тръгва в  3.50 ч.
Виж целия пост
# 349
За посещение на езерата, коя е най-добрата локация?
Виж целия пост
# 350
Зависи на кои езера имате предвид.
За Лаго ди Гарда-Десенцано дел Гарда, Пескиера дел Гарда.
За Лаго ди Комо- Варенна, Беладжио, Комо.
Виж целия пост
# 351
Опитвам се да направя програма за 8 пълни дни, като идеята ми е нощувките да са на едно място, за да не губим време по настаняване/ако е възможно/ и всеки ден да пътуваме до някъде....
Виж целия пост
# 352
Проверете Südtirol Alto Adige Guest Pass. С него можете да пътувате неограничено
Виж целия пост
# 353
Не е уточнено за кои езера става въпрос, но обикновено не са тези в Алто Адидже.
Виж целия пост
# 354
За Дуомо да купувам ли предварително билети / ден събота/ или е спокойно по това време на годината?
Виж целия пост
# 355
Ясно, че не се пита за тези езера конкретно.
Посочих само опция за почивка в Северна Италия и как да се пътува безплатно.
Някои градове подаряват безплатни карти за градския транспорт само в града, но не знам за други случаи на толкова мащабни бонуси.
Виж целия пост
# 356
И аз се интересувам от Дуомо, свободен ли е достъпът?
Виж целия пост
# 357
Здравейте,
Ще пътуваме до Милано и сме запазили кола под наем за 2 дни от летището Бергамо чрез фирма Cartrawler.

Има ли запознати дали ще приемат дебитна карта за депозита, изисква ли се някакъв друг документ към шофьорската ми книжка и изобщо всякаква и информация би ми била полезна. Благодаря много!
Виж целия пост
# 358
Най-добре им изпратете запитване с мейл предварително. Да имате време да реагирате, в случай че няма да приемат дебитна карта...
Виж целия пост
# 359
За Вernina express къде е най-удачно да се нощува? Отиването и връщането е от Бергамо, като обмислям да разделя нощувките /8 на брой/ между Бергамо и някъде около Комо и си мисля дали да не направим нощувка и някъде по-близо до влака?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия