Удобството на една връзка

  • 8 601
  • 141
# 120
"Шегите" са добро прикрие за атаки Wink
    Виж целия пост
    # 121
    Според него. Те хората така си говорили - например като се шегува, че не знаел детето от него ли е. Мен това много ме дразни и се карах с него, ако толкова се прави да направи днк и да види, и той почва - аз си го обичам и го гледам.
    Uncommon,  на живо не, все още. Аз там знам, че е просто несериозен crush, но ме усмихва и разнообразява.
    Този мъж наистина има страст да говори обидни грубости и после да ги изкарва весело майтапче.
    Започвам да разбирам защо търсиш нещо за разведряване.
    Виж целия пост
    # 122
    Темата е по всички правила на мелодраматичен сериал по ТВ Канал 7 😂

    Обсъждаме дали 30 г жена с брак и дете да си "поживее" с чужду мъже.

    И като чета как някои се палят и дават резки и крайни съвети...

    Няма друга усмихнатост, извън семейството/ брака. Щом мислиш за това, вземи се разделай по живо по здраво, защото голяма доза отрова изглежда ти вкарваш в брака. Започваш да звучиш като ония жени, които са във връзка, заради пари и удобство - нали се сещаш, най-древната професия, или, "меко" казано - "държанка".

    Няма живот без отговорност. Ако си свободолюбива и желаеш да "живееш" - нищо не пречи - дествай, но свободата не е удобна и пари не се изкарват лесно. Лошо, че тези неща не се учат в училище....
    Виж целия пост
    # 123
    Борисе, да не си мъжо на тази, веднага я нарече к***а. Ти в поведението на мъжа виждаш ли нещо нередно?
    Виж целия пост
    # 124
    Борисе, да не си мъжо на тази, веднага я нарече к***а. Ти в поведението на мъжа виждаш ли нещо нередно?

    Нека първо да я видя... Може аз да съм този, с когото си чати в апп-а... 😂🤣😂🤣
    Виж целия пост
    # 125
    Да бе, 'щото най-голямото финансово облагодетелстване за една жена е да роди и гледа децата на мъж, който няма пари. Хахха
    Виж целия пост
    # 126
    Борисе, защо избягваш въпроса дали намираш нещо нередно в поведението на мъжа?
    Виж целия пост
    # 127
    Борисе, защо избягваш въпроса дали намираш нещо нередно в поведението на мъжа?

    Не мога да кажа, темата е зададена без подробности и доста едностранчиво. На нея й е доскучало и й се живее. Какво да коментирам повече?!
    Виж целия пост
    # 128
    Според него. Те хората така си говорили - например като се шегува, че не знаел детето от него ли е. Мен това много ме дразни и се карах с него, ако толкова се прави да направи днк и да види, и той почва - аз си го обичам и го гледам.
    Uncommon,  на живо не, все още. Аз там знам, че е просто несериозен crush, но ме усмихва и разнообразява.
    Този мъж наистина има страст да говори обидни грубости и после да ги изкарва весело майтапче.
    Започвам да разбирам защо търсиш нещо за разведряване.
    Отвратителна шега.
    Виж целия пост
    # 129
    Борисе, къде видя думата брак? Съжителство има, брак няма. Жената е млада още, може да намери някой, който може да носи отговорност като глава на семейство и който уважава жената до себе си. Тук не виждаме нищо от изброеното.
    Виж целия пост
    # 130
    Борисе, защо избягваш въпроса дали намираш нещо нередно в поведението на мъжа?

    Не мога да кажа, темата е зададена без подробности и доста едностранчиво. На нея й е доскучало и й се живее. Какво да коментирам повече?!

    Ясно, не можеш да си обективен.
    Виж целия пост
    # 131
    Скрит текст:
    Борисе, защо избягваш въпроса дали намираш нещо нередно в поведението на мъжа?

    Не мога да кажа, темата е зададена без подробности и доста едностранчиво. На нея й е доскучало и й се живее. Какво да коментирам повече?!

    Ясно, не можеш да си обективен.
    Пффф, това да му беше... 🤣🤣🤣
    Виж целия пост
    # 132
    Моят мъж също прави подмятания и “шеги” от този род с детето - дали е от него. Аз обаче не му оставам длъжна и отговарям “ако не беше твое, отдавна нямаше да съм с теб”.

    От теб зависи дали ще му позволиш да те мачка с репликите си, или не. За жалост такива счупени отношения не знам как се поправят, освен с раздяла, пък била тя и временна. Ще ви накара да преосмислите, ще видите дали тревата е по-зелена другата (сигурно не), пък може и да се преоткриете.
    Виж целия пост
    # 133
    Моят мъж също прави подмятания и “шеги” от този род с детето - дали е от него. Аз обаче не му оставам длъжна и отговарям “ако не беше твое, отдавна нямаше да съм с теб”.

    От теб зависи дали ще му позволиш да те мачка с репликите си, или не. За жалост такива счупени отношения не знам как се поправят, освен с раздяла, пък била тя и временна. Ще ви накара да преосмислите, ще видите дали тревата е по-зелена другата (сигурно не), пък може и да се преоткриете.
    Отвратително! /твоя мъж/.
    Виж целия пост
    # 134
    За такива думи бих изхвърлила навън след жесток скандал. За поне месец.
    При подходящо извинение, бих се събрала.
    Не мисля, че би повторил тъпата шега повече.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия