Добре дошли в света на настолните игри 2

  • 15 753
  • 122
# 120
Здравейте!
Как се казва тази игра и как се играе?
Виж целия пост
# 121
Здравейте!
Как се казва тази игра и как се играе?


АИто на Гугъл каза това:

Играта се нарича Foosball Winner. Това е бърза игра с прашка (slingshot) или ластик, която се играе по следните основни правила:
Цел на играта: Всеки играч се опитва да прекара всичките си шайби през малкия отвор (портал) в центъра на дъската към полето на противника.
Начало: Всеки играч поставя петте си шайби от своята страна на дъската.
Начин на игра:
Играчите играят едновременно.
Използва се ластикът в края на дъската, за да се изстрелват шайбите през централния отвор.
Шайбите могат да се изстрелват само с една ръка.
Няма ред за изчакване; играчите стрелят възможно най-бързо.
Победител: Първият играч, който успее да прекара всичките си шайби на страната на противника, печели рунда.
Виж целия пост
# 122
Здравейте! А дали някой ще може да препоръча игра подобна на Туистър. Нещо което да включва движение, но и да е като придизвикателство?
играта която е подобна на Туистър е Yogi.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия