"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 61

  • 40 091
  • 740
# 255
Здравейте мили момичета, на някоя от Вас,случвало ли се е да види такъв резултат 😒
Виж целия пост
# 256
Аз бих казала невалиден.
Виж целия пост
# 257
Да,то на нищо не прилича. Ще направя нов да видим. 6 дена закъснение, луд да стане човек от мисли😀
Виж целия пост
# 258
Като го гледам има потенциал Grinning Успех!
Виж целия пост
# 259
И на мен ми се иска да има потенциал ама ..😀😀😀😀 Сега ще направя другия и да видим ще рева ли ще се смея ли 😀
Виж целия пост
# 260
Здравейте мили момичета, на някоя от Вас,случвало ли се е да види такъв резултат 😒
Ели да не си го напоила малко повече?Ако има в аптеката по добре си вземи обикновени тест лентички,че този шуър чек хич му нямам доверие и не го харесвам.. и от доста момичета тук прочетох,че не го препоръчват
Виж целия пост
# 261

Здравейте мили момичета, на някоя от Вас,случвало ли се е да види такъв резултат 😒
Ели да не си го напоила малко повече?Ако има в аптеката по добре си вземи обикновени тест лентички,че този шуър чек хич му нямам доверие и не го харесвам.. и от доста момичета тук прочетох,че не го препоръчват
Тъкмо направих нов тест и още стоя опулена 😳😳
Виж целия пост
# 262
Изглежда ми положителен...Честито и успех до финал
Виж целия пост
# 263
Благодаря ти много
Виж целия пост
# 264
Мога да те посъветвам ако искаш да пуснеш чхг и след 48 часа още веднъж да видиш дали се удвоява...и другото което бих те посъветвала да изследваш е прогестерон да провериш да не е нисък...
Виж целия пост
# 265
Благодаря ти за съвета ,ще те послушам ❤️
Виж целия пост
# 266
Здравейте, цикъла трябва да ми дойде на 6ти или 7ми август, според вас рано ли ще е утре сутрин (тоест шест дни преди очаквания цикъл) да направя уринен или кръвен тест? Овулация съм следила само с приложение. Знам, че е най-добре да изчакам закъснение, но умирам от нетърпение и не спирам да мисля за това... Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 267
Здравейте, цикъла трябва да ми дойде на 6ти или 7ми август, според вас рано ли ще е утре сутрин (тоест шест дни преди очаквания цикъл) да направя уринен или кръвен тест? Овулация съм следила само с приложение. Знам, че е най-добре да изчакам закъснение, но умирам от нетърпение и не спирам да мисля за това... Disappointed Relieved

Ако си вземеш с чувствителност 10 ,ще покаже,но може и да изчакаш още малко
Виж целия пост
# 268
Може ли да препоръчате марка?
Виж целия пост
# 269
Може ли да препоръчате марка?
На мен белив про ми отчете на тези дни преди цикъл, а за най-сигурно направете кръвен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия