"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 61

  • 40 085
  • 740
# 285
Страхотно ЧХГ! Според мен направо записвай час за АГ ако все още не си, би трябвало да се види сакче. Relaxed
Виж целия пост
# 286
Дааа, записах за утре . Благодаря Ви 🥰
Виж целия пост
# 287
Дааа, записах за утре . Благодаря Ви 🥰
Честито и лека бременност! Flowers Rose
Виж целия пост
# 288
Реално си те послушах Hug

Честито лека и безпроблемна бременност 😇
Според мен е добре да си скриеш ЕГН-то
Виж целия пост
# 289
Yonichka, не помагаш и ти като цитираш поста й, но добра вметка. Simple Smile
Виж целия пост
# 290
Здравейте момичета днес направих тест според вас положителен ли е
Виж целия пост
# 291
Тони, положителен е теста. Честито и до щастлив финал! Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 292
Тони, положителен е теста. Честито и до щастлив финал! Благодаря не мога да повярвам защото правих инвитро без успех
 Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 293
Ели супер е чхг...Честито и успех до финала!Пусни и прогестерон ако имаш възможност за да видиш как са му нивата и като идеш на АГ да му покажеш резултата...и аз бих те посъветвала да си скриеш ЕГН-то
Виж целия пост
# 294
Здравейте момичета на 14.07 бях на доктор на 14дни от цикъла имах доминантен фоликул 14мм доктора каза че овулацията ще е на 19 или 20 тогава да правим опити,заминавах ме за почивка и нямаше как да ида да я проследя.Та вече имам 4дни закъснение на цикъла.Попринцип съм с нередовен цикъл пия прахчетата на спайкъл баланс.Та възможно ли е да не се е спукал фоликула и затова да закъснява?Благодаря!
Виж целия пост
# 295
Ако си имала овулация на 20 юли, то трябва да очакваш цикъл днес. Нямаш закъснение.
Виж целия пост
# 296
Кога беше последния ви цикъл? Аз съм редовен, но се случва някой месец да се забави с 2-3 дни. Щом сте с нередовен цикъл, може и да няма закъснение още. Правихте ли тест?

Здравейте момичета на 14.07 бях на доктор на 14дни от цикъла имах доминантен фоликул 14мм доктора каза че овулацията ще е на 19 или 20 тогава да правим опити,заминавах ме за почивка и нямаше как да ида да я проследя.Та вече имам 4дни закъснение на цикъла.Попринцип съм с нередовен цикъл пия прахчетата на спайкъл баланс.Та възможно ли е да не се е спукал фоликула и затова да закъснява?Благодаря!
Виж целия пост
# 297
Цитат на: YSt Извинявай грешката е моя на 17или18.Последния цикъл ми беше на 30Юни!link=topic=1569334.msg46776922#msg46776922 date=1691070757
Ако си имала овулация на 20 юли, то трябва да очакваш цикъл днес. Нямаш закъснение.
Виж целия пост
# 298
Правихте ли тест?

Цитат на: YSt Извинявай грешката е моя на 17или18.Последния цикъл ми беше на 30Юни!link=topic=1569334.msg46776922#msg46776922 date=1691070757
Ако си имала овулация на 20 юли, то трябва да очакваш цикъл днес. Нямаш закъснение.
Виж целия пост
# 299
Все още.Все не вярвам че станало 😀 затва се чудя сега дали може да е от това че не се е спукал фоликул
Правихте ли тест?

Цитат на: YSt Извинявай грешката е моя на 17или18.Последния цикъл ми беше на 30Юни!link=topic=1569334.msg46776922#msg46776922 date=1691070757
Ако си имала овулация на 20 юли, то трябва да очакваш цикъл днес. Нямаш закъснение.
[/quote]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия