"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 61

  • 40 099
  • 740
# 360
Благодаря но възможно ли е да не чувствам нищо
да
Виж целия пост
# 361
Не й давайте напразни надежди. Щом има закъснение от 6 дни, на 05.08 е била 26-27-ми ден от цикъла. Трябва да е с много дълъг и нередовен цикъл,че да е била в овулация тогава. Не ,че е невъзможно,но се случва много рядко. Чела съм, че на 1-2 години може да се случи веднъж да имаме закъснение в цикъла.
Ако е била по-късна овулацията, може още и закъснение да няма или да е ден-два


Здравейте момичета имам 6 дни закъснение на 6 трябваше да ми доиде  но още не ми е дошло направих си тест на 3 дни закъснение но беше отрицателен днес отново направи 6ти ден и отново е отрицателен имам и леки болки ниско долу все едно ще ми доиде но нищо не идва а пък на 5 правихме опит и по време на акта ме заболя много ама много корема ниско долу незнам просто много съм объркана ?😥😥😥

Овулацията кога беше?
нямам представа не съм я засичала
Виж целия пост
# 362
Не е казвала колко дни й е цикълът, за да се определи дали е била на 26-28 ден. А и цикъл настъпва 14-15дни след овулация, ако всичко е наред, та затова питах за овулация.

Не й давайте напразни надежди. Щом има закъснение от 6 дни, на 05.08 е била 26-27-ми ден от цикъла. Трябва да е с много дълъг и нередовен цикъл,че да е била в овулация тогава. Не ,че е невъзможно,но се случва много рядко. Чела съм, че на 1-2 години може да се случи веднъж да имаме закъснение в цикъла.
Ако е била по-късна овулацията, може още и закъснение да няма или да е ден-два


Здравейте момичета имам 6 дни закъснение на 6 трябваше да ми доиде  но още не ми е дошло направих си тест на 3 дни закъснение но беше отрицателен днес отново направи 6ти ден и отново е отрицателен имам и леки болки ниско долу все едно ще ми доиде но нищо не идва а пък на 5 правихме опит и по време на акта ме заболя много ама много корема ниско долу незнам просто много съм объркана ?😥😥😥

Овулацията кога беше?
нямам представа не съм я засичала
Виж целия пост
# 363
Anigo, да тя трябва да каже колко дни е цикъла. Но го казах заради друго. Забелязвам , че доста момичета не са правили опити за бебе, правят по няколко теста, все отрицателни и започват да се самонавиват, че теста е грешен, защото при някои момичета късно е отчел положителния резултат. Накрая се оказва, че не са бременни.
Виж целия пост
# 364
О, да. Напълно съм съгласна с теб! И на мен ми се иска да са грешно отрицателни, нооо не са Grin

Anigo, да тя трябва да каже колко дни е цикъла. Но го казах заради друго. Забелязвам , че доста момичета не са правили опити за бебе, правят по няколко теста, все отрицателни и започват да се самонавиват, че теста е грешен, защото при някои момичета късно е отчел положителния резултат. Накрая се оказва, че не са бременни.
Виж целия пост
# 365
Ние от скоро опитваме, но отрицателните са си отрицателни, не правя по няколко. Ако има нещо и са сгрешили ще се усети Laughing Успех ти  желая!
О, да. Напълно съм съгласна с теб! И на мен ми се иска да са грешно отрицателни, нооо не са Grin

Anigo, да тя трябва да каже колко дни е цикъла. Но го казах заради друго. Забелязвам , че доста момичета не са правили опити за бебе, правят по няколко теста, все отрицателни и започват да се самонавиват, че теста е грешен, защото при някои момичета късно е отчел положителния резултат. Накрая се оказва, че не са бременни.
Виж целия пост
# 366
Цикълът ми е на  32 дни и започна и кръстът да ме боли а и гърдите и зърната са ми много чувствителни имам и обилно вагинално течение незнам но дано да е бременност ако продължава да не ми доиде до 3,4 дни мисля да отида на гениколог. Качвам и снимки от календара ми...
Виж целия пост
# 367
Bibi85, И на теб също, скоро! Blush

Xristinasashka, направи един тест или кръвен, то за преглед е рано.
Виж целия пост
# 368
Защо не пуснеш кръвен тест? Поне няма да се чудиш. Каква марка тестове прави? Някои казват, че шуър чек понякога дава грешен резултат в началото.

Цикълът ми е на  32 дни и започна и кръстът да ме боли а и гърдите и зърната са ми много чувствителни имам и обилно вагинално течение незнам но дано да е бременност ако продължава да не ми доиде до 3,4 дни мисля да отида на гениколог. Качвам и снимки от календара ми...
Виж целия пост
# 369
Този шуър чек изобщо не го харесвам, винаги ми е давал някви странни линии и не говоря за изпарителни...Тест лентите поне не са ми показвали нищо, заради което да се надявам Grinning
Виж целия пост
# 370
Този шуър чек изобщо не го харесвам, винаги ми е давал някви странни линии и не говоря за изпарителни...Тест лентите поне не са ми показвали нищо, заради което да се надявам Grinning
използвах шуар чек преди малко видях по бельото си кафеникаво течение Сигорни след няколко минути или часа ще ми доиде😥
Виж целия пост
# 371
А тестът отрицателен ли е?
Този шуър чек изобщо не го харесвам, винаги ми е давал някви странни линии и не говоря за изпарителни...Тест лентите поне не са ми показвали нищо, заради което да се надявам Grinning
използвах шуар чек преди малко видях по бельото си кафеникаво течение Сигорни след няколко минути или часа ще ми доиде😥
Виж целия пост
# 372
А тестът отрицателен ли е?
Този шуър чек изобщо не го харесвам, винаги ми е давал някви странни линии и не говоря за изпарителни...Тест лентите поне не са ми показвали нищо, заради което да се надявам Grinning
използвах шуар чек преди малко видях по бельото си кафеникаво течение Сигорни след няколко минути или часа ще ми доиде😥
да
Виж целия пост
# 373
Уморих се да повтарям  Wink
От Али експрес тест ленти си купувате,  бавят се месец. Зареждате се и действате. В БГ тестовете са компрометирани.
Виж целия пост
# 374
Здравейте момичета някой може ли да ми каже тука дали е била минала овулацията
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия