Естетични процедури за лице и тяло – 51 тема

  • 90 274
  • 742
# 585
Аз започнах на 40 с филър в назолабиални, защото бяха много изразени. Слагах общо 5 пъти, последния беше преди 5 години, нямам нужда оттогава. Ботокс сложих през февруари тази година, на 48. Ще подновя тази седмица. Отвреме навреме слагам по малко в устните.

Пестелива съм откъм корекции и много внимателно подхождам.
Виж целия пост
# 586
На 40+ започнах, след дълго дърпане, отричане и инатене...
Виж целия пост
# 587
И аз на 44 тази година започнах с мезо шия, ботокс баркод и филър , блефаропластика долна с липофилинг и предстои плазмотерапия.
Виж целия пост
# 588
Аз стартирах с ботокс на 41. Сега съм на 46 и имам 4 пъти ботокс и 2 пъти скин-бустер. От филъри ме е страх😆
А тази скулптра филър ли е? Харесва ми резултатът.
Много трудно ги запомням тия неща, звучат ми еднакво и постоянно ги бъркам😂
Виж целия пост
# 589
Биоревитализиращ филър- кара кожата сама да образува колаген, не прави обеми както хиалурон.Но се прави протокол от 3бр., ако добре съм разбрала, през около месец и после 1 път годишно поддръжка. Така не знам докога.Добре звучи; но цената от 1000лв на една ампула не ми е ок.😃
Виж целия пост
# 590
Да, знам цената и броя и на мен ми казаха същото.
Но ме притеснява, че хем не е филър, хем е😆 А аз нищо не разбирам от тия неща, само запомних за себе си от всичко, което съм виждала, че филъри не ща. Сигурно има и добри резултати с тях, но всъщност лошите се забелязват.
Виж целия пост
# 591
Филър се казва, защото нещо се инжектира, но няма свойствата на филър, което ние разбираме.
Виж целия пост
# 592
Аз започнах с ботокс на 36. Слагам 2 пъти в годината.
Филъри 3 пъти слагани и разграждани веднъж.
Един Радиес, една Хармоника и един път скин бустер.
Това ми е пипано по лицето за 4г:)
Виж целия пост
# 593
Аз започнах с ботокс на 36. Слагам 2 пъти в годината.
Филъри 3 пъти слагани и разграждани веднъж.
Един Радиес, една Хармоника и един път скин бустер.
Това ми е пипано по лицето за 4г:)
от Радиес не си доволна,а от Хармониката?
Виж целия пост
# 594
Аз започнах с ботокс на 36. Слагам 2 пъти в годината.
Филъри 3 пъти слагани и разграждани веднъж.
Един Радиес, една Хармоника и един път скин бустер.
Това ми е пипано по лицето за 4г:)
от Радиес не си доволна,а от Хармониката?

Хармониката ми хареса повече определено.
Но при мен се получават един задържания на продуктите и стават на бучки, затова за съжаление не мога да я повторя.
Не е проблем с продутка, а с мен и други продукти ми правят тия бучки.

Grosdanat, мога ли да те помоля за снимка на белези от долна блаферо без филтри на снимката. На лична, както искаш.
Виж целия пост
# 595
Аз започнах с ботокс на 36. Слагам 2 пъти в годината.
Филъри 3 пъти слагани и разграждани веднъж.
Един Радиес, една Хармоника и един път скин бустер.
Това ми е пипано по лицето за 4г:)
от Радиес не си доволна,а от Хармониката?

Хармониката ми хареса повече определено.
Но при мен се получават един задържания на продуктите и стават на бучки, затова за съжаление не мога да я повторя.
Не е проблем с продутка, а с мен и други продукти ми правят тия бучки.

Grosdanat, мога ли да те помоля за снимка на белези от долна блаферо без филтри на снимката. На лична, както искаш.
Ели, къде слага Хармоника, на лице или на шия?
Виж целия пост
# 596
Аз започнах с ботокс на 36. Слагам 2 пъти в годината.
Филъри 3 пъти слагани и разграждани веднъж.
Един Радиес, една Хармоника и един път скин бустер.
Това ми е пипано по лицето за 4г:)
от Радиес не си доволна,а от Хармониката?

Хармониката ми хареса повече определено.
Но при мен се получават един задържания на продуктите и стават на бучки, затова за съжаление не мога да я повторя.
Не е проблем с продутка, а с мен и други продукти ми правят тия бучки.

Grosdanat, мога ли да те помоля за снимка на белези от долна блаферо без филтри на снимката. На лична, както искаш.
Ели, къде слага Хармоника, на лице или на шия?

Хармониката на мен ми я слагаха как Радиеса. Моето лице е слабо и ми трябваше да се позапълни.
После проучих продукта и видях, че го слагат като филър навсякъде, директно в бръчки.
За шия не видях, но е вярно и че не съм търсила.
Виж целия пост
# 597
И на мен ми станаха бучки на челото от скин-бустера. На лицето,шията и ръцете беше ОК, ама на челото бях, като извънземно😂
Виж целия пост
# 598
Аз бях с впечатление, че скин бустер не се слага на чело. Там само мезотерапия ми беше казала.
Виж целия пост
# 599
Ох, едни казват, че се слага, други че не се. Аз там повече не искам де. На моя приятелка и слагат на челото и няма нито бучки, нито точки даже.
А при мен станаха от два различни вида/марка/модел, не знам как се води😆
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия