91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 10

  • 94 200
  • 773
# 450
Извинявам се за спама 😀, но присъствието на Антоан Тонев в този списък е много интересно, а СМГ не е едно от 26 училища, за които е обявен конкурса!!!
Виж целия пост
# 451
За Антоан Тонев че стискаме палци разбрах, освен него има ли друг/а  благонадежден в списъка, да споменем и още някой в молитвите?
Виж целия пост
# 452
Извинявам се за спама 😀, но присъствието на Антоан Тонев в този списък е много интересно, а СМГ не е едно от 26 училища, за които е обявен конкурса!!!
Това точно попитах по-горе. Защо името на настоящия директор на СМГ е в списъка?
Виж целия пост
# 453
А защо не? Човекът е амбициозен, способен и може да иска промяна.
От разговорите ми с него съм останала точно с това впечатление - че смята, че промените са необходими на всеки няколко години, че подкрепя и ротацията на учениците всяка година в различна паралелка, така че да се опознаят с целия випуск и тн. Определено имаше интересни идеи и беше запознат с практиките в други европейски държави.
Виж целия пост
# 454
Чудех се и аз как така не се коментира присъствието на Тонев в този списък. Даже рових да надникна в темата на СМГ, че отдавна не я следя. Но то пък там сигурно и не подозират, че господинът е решил да сменя раб. място.
В списъка от 26 гимназии са и Първа и Втора АГ, та не се знае за къде се е запътил г-н Тонев. Но и аз се изненадах кое го е подтикнало да остави СМГ.
До колкото четох след писмения има устно събеседване. Някой знае ли колко във времето ще отнеме конкурса, ако сте следили назад във времето подобни? Могат ли да се надяват 12класниците поне на връчване на дипломи от нов директор или по-скоро назначенията ще са от септември?
Поне следващите класове дано имат късмет със съвестен и деен директор!
Виж целия пост
# 455
Преди този конкурс (по отменения) ми бяха казали, че е най-вероятен някакъв мъж, много напорист от 32-ро. Има ли сега такъв? Не помня име, защото се деактуализира.
Виж целия пост
# 456
Преди този конкурс (по отменения) ми бяха казали, че е най-вероятен някакъв мъж, много напорист от 32-ро. Има ли сега такъв? Не помня име, защото се деактуализира.

Дано помниш правилно и не е 35то и коментираният по-нагоре от Русалка Hands Pray

Jiema, струва ми се прекалено оптимистично да се случат нещата до края на тази учебна година. По-скоро за следващата. Дано излязат новите имена до реденето на желания след НВО Laughing
Виж целия пост
# 457
Дано излязат новите имена до реденето на желания след НВО Laughing
Дано! Hands Pray Ще ви улеснят доста в решенията. Hug
Виж целия пост
# 458
Дано помниш правилно и не е 35то и коментираният по-нагоре от Русалка Hands Pray

Замисли ме. По-разколебана съм от момента, в който писах.
Виж целия пост
# 459
Няколко от имената ми говорят "нещо". До колкото съм запозната кандидатите подават за кои училища кандидатстват.

Много се надявам да не е решено предварително (от високо) кой кое училище ще поеме и да се оценят реално кандидатите.
Виж целия пост
# 460
Антоан Тонев не е ли към момента директор на СМГ? И дано да е друг Стелиан Димитров,а не този, за който се сетих първосигнално. И на още една  дама името ми звучеше познато, но не помнех откъде. Пуснах я  в търсачка и да, сетих се -  скандална директорка на детска градина..

Този Стелиан Димитров е кандидат за НЕГ, бил е учител по немски и изгонен от директорката, а после и от 35-то.
Виж целия пост
# 461
Междинно и от СМГ Wink Именно защото знам кой е, изразих надежда да не се окаже в НЕГ. Но ако не е той, дано поне други да стават, независимо за кое училище става дума... Че не знам как хора като него, гонени от 3 места, се допускат до конкурс. Няма как МОН/РУО да не знае...
Виж целия пост
# 462
Много се надявам да не е решено предварително (от високо) кой кое училище ще поеме и да се оценят реално кандидатите.
Май е по-добре да има предварително решение и за да вдигнат НЕГ, да са увещали Тонев да я поеме. Той се справи в труден момент с отношения в СМГ. Ще бъде полезен за НЕГ.
Виж целия пост
# 463
Чудех се и аз как така не се коментира присъствието на Тонев в този списък. Даже рових да надникна в темата на СМГ, че отдавна не я следя. Но то пък там сигурно и не подозират, че господинът е решил да сменя раб. място.
В списъка от 26 гимназии са и Първа и Втора АГ, та не се знае за къде се е запътил г-н Тонев. Но и аз се изненадах кое го е подтикнало да остави СМГ.
До колкото четох след писмения има устно събеседване. Някой знае ли колко във времето ще отнеме конкурса, ако сте следили назад във времето подобни? Могат ли да се надяват 12класниците поне на връчване на дипломи от нов директор или по-скоро назначенията ще са от септември?
Поне следващите класове дано имат късмет със съвестен и деен директор!

В списъка е сегашната временна директорка на 2АЕГ,  така че надали се цели там.
Виж целия пост
# 464
Е, то в списъка е и настоящият директор на СМГ, и  учителка с дългогодишен опит в 1 АЕГ... Ако едната дама се е насочила към 2 АЕГ, където и в момента е на ръководна длъжност, а втората вероятно има за цел да  стане директор на училището, в  което от години преподава, то г-н Тонев по тази логика къде се цели?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия