91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 10

  • 94 196
  • 773
# 480
Антоан Тонев е страхотен! Само мога да съжалявам, че не пое училището по-рано!


И кое точно му е страхотното? Това че съсипа СМГ ли?
Виж целия пост
# 481
Simone Simons, нали се надяваш, да се махне от СМГ?
Вчера се регистрира, само, за да го критикуваш.
Стискай палци да не ви е вече директор и ме остави да продължа да съм във възторг от него.

Аз съм сънувала, че по ТВ обявяват, че директор е станала 70 годишна немкиня в немощно физическо състояние Joy
Виж целия пост
# 482
Ще се разбере след няколко дни,  на 15 -ти. Може би човек от инспектората.
Един от многото слухове в пространството ( в стил ЕЖК, разбира се) е именно за човек оттам.
Виж целия пост
# 483
Ох, сега ще се пошегувам. Не ме приемайте насериозно.
Но има слухове, че Синеочка ще се пенсионира. Да не би да е решила пък да стане директор?
Виж целия пост
# 484
Ще се разбере след няколко дни,  на 15 -ти. Може би човек от инспектората.
Един от многото слухове в пространството ( в стил ЕЖК, разбира се) е именно за човек оттам.
На мен пък мъж ми го каза това и то вътрешен човек , преподавател в Н Е Г.
Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 485
Савина, значи в конкретния случай е  "един мъж каза".  В моя е жена, майка на дете в НЕГ. Simple Smile Когато го каза,  даже споделих с една майка оттук Heart.  Ако се окаже права,  може и другите й "предположения" за  директори на  още две-три училища от списъка да са верни.

И не, не става дума за Синеочка, ни на майтап, ни сериозно.
Виж целия пост
# 486
Ако е така, най-вероятно ще е Нели Георгиева.
Виж целия пост
# 487
Ако е така, най-вероятно ще е Нели Георгиева.

Същата, която е била зам. директор на НПМГ?
Виж целия пост
# 488
Май била инспектор по ИТ или математика?!
Виж целия пост
# 489
Старши експерт е по информатика и ИТ, да, ама  е преподавала преди това в НПМГ. Ама нека се  види със сигурност, че е тя. Малко или много са си слухове това.
Виж целия пост
# 490
Simone Simons, нали се надяваш, да се махне от СМГ?
Вчера се регистрира, само, за да го критикуваш.
Стискай палци да не ви е вече директор и ме остави да продължа да съм във възторг от него.

Аз съм сънувала, че по ТВ обявяват, че директор е станала 70 годишна немкиня в немощно физическо състояние Joy

Какво значение има датата на регистрацията за обстоятелството колко много учители (включително най-голямата звезда ако мога да се изразя жаргонно) напуснаха СМГ?
След директори като Маркова, Катранджиева училището не заслужава подобна подигравка.
Виж целия пост
# 491

Какво значение има датата на регистрацията за обстоятелството колко много учители (включително най-голямата звезда ако мога да се изразя жаргонно) напуснаха СМГ?
След директори като Маркова, Катранджиева училището не заслужава подобна подигравка.

Коя е най-голямата звезда? Simple Smile
И честно казано в СМГ продължават да преподават уникални учители.
Катранджиева? За пример?
Виж целия пост
# 492

Какво значение има датата на регистрацията за обстоятелството колко много учители (включително най-голямата звезда ако мога да се изразя жаргонно) напуснаха СМГ?
След директори като Маркова, Катранджиева училището не заслужава подобна подигравка.

Коя е най-голямата звезда? Simple Smile
И честно казано в СМГ продължават да преподават уникални учители.
Катранджиева? За пример?

В темата за НЕГ едва ли е важно, но имам предвид учители със статут например като Грегъри (ако трябва да използвам аналог от Немската)...
Виж целия пост
# 493
Има си тема за СМГ, продължавай да плюеш директора там.
В твой интерес е той да се махне, така че не виждам защо пишеш тук.
Пък и ще искаш да ти обяснявам какво му е страхотното.
Аз го харесвам. Ти не. Толкова по въпроса.
Виж целия пост
# 494

Какво значение има датата на регистрацията за обстоятелството колко много учители (включително най-голямата звезда ако мога да се изразя жаргонно) напуснаха СМГ?
След директори като Маркова, Катранджиева училището не заслужава подобна подигравка.

Коя е най-голямата звезда? Simple Smile
И честно казано в СМГ продължават да преподават уникални учители.
Катранджиева? За пример?

В темата за НЕГ едва ли е важно, но имам предвид учители със статут например като Грегъри (ако трябва да използвам аналог от Немската)...

Наистина ли даваш Катранджиева за пример на добър директор? Или просто си плюеш Тонев?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия