Бръмбарите в главите ни

  • 94 508
  • 1 363
# 255
AIDA, слагай сандалите, че скоро жегите ще свършат (и дано) 😃 Аз така уж смятах да си взимам нови, но докато се наканя и то ще дойде септември.
Виж целия пост
# 256
При чорапите се придържам към абсолютния минимализъм. Купувам си само един вид - къси, черни, от тези най-тъничките, като чорапогащник. (Ако толкова много ми притрябват малко по-плътни, си присвоявам от мъжа ми. Почти никога е това.) Така е много лесно, изобщо не ги събираш по двойки, а като се скъса един го изхвърляш и другия пак става с всички останали Simple Smile.

Скрит текст:
А спестените от чорапи пари отиват за парфюми Simple Smile.
Виж целия пост
# 257
AIDA, слагай сандалите, че скоро жегите ще свършат (и дано) 😃 Аз така уж смятах да си взимам нови, но докато се наканя и то ще дойде септември.
Слагам бе, "старите" 8 чифта, те са си хубави и сравнително нови. Grinning
Виж целия пост
# 258
Когато ми е много тъжно си купувам ножици.Събирам ги в чашки и ми е страшно чак да ги гледам.Много ножици и ножички и продължавам!
Много интересно.Ако не е много лично,би ли сподели какво точно те кара да купуваш ножици?
Зимата нося предимно черни чорапи с преобладаващ процент памук.Не мога да нося вълнени и каквито там още има.Обаче!Като ми харесат някакви заради десена или защото са заешки,или камилска вълна,нежнички,ги купувам.Това е причината да обичам да купувам и подарявам чорапи.
Виж целия пост
# 259
Елора, ти поне носиш чорапите. И аз обичам да си купувам, при положение, че много рядко слагам чорап. Само през зимата, когато излизам. Вкъщи съм на бос крак. Дори, ако не е студено и излизам с колата, някой път и зимно време нахлузвам някои маратонки на бос крак.
Виж целия пост
# 260
Елора, ти поне носиш чорапите. И аз обичам да си купувам, при положение, че много рядко слагам чорап. Само през зимата, когато излизам. Вкъщи съм на бос крак. Дори, ако не е студено и излизам с колата, някой път и зимно време нахлузвам някои маратонки на бос крак.

JoyJoyJoy

А не, уникат си.
Ами ако си 40 номер да ми ги пратиш Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 261
38 съм.
Виж целия пост
# 262
Ех, жалко Grinning
Виж целия пост
# 263
И аз си купувам само химикали, които пишат тънко 😂 с дебелите и аз пиша грозно и не ги обичам 🤭.
Преди години не можех да заспя вечер, ако не си хапна шоколадче или нещичко сладичко 😂. Отвикнах от това да видим кога пак ще изплува.
Яденето по нощите на моменти и аз го имам, но си и го готвя 😂😂. Скоро в 2 или 3 часа вечерта ми се приядоха пресни картофки на фурна и ставах да си правя 😂.
Виж целия пост
# 264
Слаби ли сте?
Не бих преживяла стреса да си готвя картофи нощес и да ям. Ще се гътна
 от угризения.
Като пишете за ядене вечер си мислех, че става дума за две три, хапки, а не ядене буквално.
Аз пък не понасям топлина. Когато се налага фризьор да ползва сешоар съм на нокти през цялото време, изнервям се, криво ми е.
Вкъщи ползвам но си имам начин.
Виж целия пост
# 265
Това с купуването не са бръмбари, а обсебия
Виж целия пост
# 266
Когато ми е много тъжно си купувам ножици.Събирам ги в чашки и ми е страшно чак да ги гледам.Много ножици и ножички и продължавам!
Много интересно.Ако не е много лично,би ли сподели какво точно те кара да купуваш ножици?
Зимата нося предимно черни чорапи с преобладаващ процент памук.Не мога да нося вълнени и каквито там още има.Обаче!Като ми харесат някакви заради десена или защото са заешки,или камилска вълна,нежнички,ги купувам.Това е причината да обичам да купувам и подарявам чорапи.

Не знам как стана това с ножиците.Преди беше ориз.Като ми е много нервно и хоп пакет ориз в кошницата.Успокоява ме малко.С ножиците започна преди 12 години от малка ножичка.Контролирам се вече,но все пак имам доста ножици.Последно купих 2 преди месец.
Виж целия пост
# 267
Аз, ако много "бръмбарясам" ще събирам ножове. Някак си ме привличат. И сега си купувам, но умерено, подбирам.
Виж целия пост
# 268
Славче, започни да слагаш по левче в буркан,или друго подобно -примерно цвете в саксия купувай..В смисъл,дори и тъгата да ти носи нещо хубаво .
След някоя година, ще имаш примерно 120 лева "тъга". И с тях ще си купиш примерно парфюм за добро настроение.Или нещо друго, което ти носи добро настроение.
Виж целия пост
# 269
Слаби ли сте?
Не бих преживяла стреса да си готвя картофи нощес и да ям. Ще се гътна
 от угризения.
Като пишете за ядене вечер си мислех, че става дума за две три, хапки, а не ядене буквално.
Аз пък не понасям топлина. Когато се налага фризьор да ползва сешоар съм на нокти през цялото време, изнервям се, криво ми е.
Вкъщи ползвам но си имам начин.
🤣🤣🤣 Ооо... и аз се радвам, че тези бръмбари не се появяват всяка вечер, че ще стана 100 кила.Угризения нямам, но ми става много тежко на стомахчето 😂.  Иначе съм нормална нося С-М, ако не ме мързеше да правя упражнения щях и по-слаба да изглеждам😂. Не че сега изглеждам дебела, но имам малко сланинка около бедрата, която не харесвам, но съм мързелива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия