Кралски работи и клюки - юли 2023

  • 77 280
  • 742
# 450
Катрин ми е ретро с това горнище към зеления костюм.
Виж целия пост
# 451
Принц Уилям ще придружи съпругата си на Уимбълдън в неделя, за да гледат финала на сингъл при мъжете, съобщи дворецът Кенсингтън.






С победителката

Виж целия пост
# 452
Ооо супер, че ще присъстват и утре!
Когато на първо място си човек, а след това принцеса и известна личност!

Виж целия пост
# 453
Не е случаен този цвят на Катрин - погледнете и столовете, на които седят - в светло зелено с лилави ръбчета.
Много красива стойка има!
Виж целия пост
# 454
Сладурчетата
Виж целия пост
# 455
Много красива прическа.
Виж целия пост
# 456

 Принцеса Раджва и Принц Хюсеин от Йордания
Меден месец / Ваканция
Виж целия пост
# 457
1986 и 2023 - едно хубаво момченце се е превърнало в един прекрасен мъж.

Виж целия пост
# 458
1986 и 2023 - едно хубаво момченце се е превърнало в един прекрасен мъж.


Жив и здрав да е Уелският принц, съдбата му е уникална,едва ли всичко му е цветя и рози както изглежда отстрани,но си я носи с достойнство. Има късмета да попадне на жена, която изглежда е най-добрият му приятел и неизменен поддръжник,а е и красива. Да  не забравим и трите прекрасни деца. Абе дълъг и щастлив да е животът му!
Виж целия пост
# 459


[/center]



Много фина жена е Кейт. Направо изящна.


Виж целия пост
# 460
Да кажа, че в момента по Нова дават филм с участието на Мегън Маркъл, ако не се лъжа.
Да, тя е, филмът е "Искри в небето ".
Виж целия пост
# 461
Кейт и Уилям са с Джордж и Шарлот днес на Уимбълдън. Роклята ѝ е на Roland Mouret, страхотна е и много елегантна.




Виж целия пост
# 462
Ох, страхотни са! Джордж има зелено на вратовръзката, за да е в тон с майка си, а Уилям има синьо, за да е в тон с Шарлот Simple Smile
Виж целия пост
# 463
Еха, цялото семейство на Уимбълдън, супер Simple Smile
Вчера гледах, но не видях Кейт да прегръща загубилата, а пък има доста снимки. Има ли някъде видео?
Раджва има страхотна усмивка, много ми харесва. Откъде са снимките от медения месец? И както телце има, изглежда като фина талия и прилично голям бюст, късметлия е този Хюсеин Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Еха, цялото семейство на Уимбълдън, супер Simple Smile
Вчера гледах, но не видях Кейт да прегръща загубилата, а пък има доста снимки. Има ли някъде видео?
Раджва има страхотна усмивка, много ми харесва. Откъде са снимките от медения месец? И както телце има, изглежда като фина талия и прилично голям бюст, късметлия е този Хюсеин Simple Smile
Ето видео:
https://twitter.com/Wimbledon/status/1680239054330241025

Красиви и възпитани дечица.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия