Кралски работи и клюки - юли 2023

  • 77 280
  • 742
# 480
Шарлот истинска малка дама с тези очила! Джордж много се вживява, явно му харесва и разбира играта.
Виж целия пост
# 481
И двамата изглежда, че истински се вълнуват.
 Шарлот си е кръстосала пръстите.🤣








Виж целия пост
# 482
Може би няма да е доволен накрая, но елегантен крал Фелипе на финала


Харесват ми папарашките снимки на Мегън и Раджва, а и те двете са свежарки .
За банския само цветово ми допада, но пък е приятно да видим принцът и принцесата неглиже 🙂. Предполагам си изкарват добре на почивката.
Виж целия пост
# 483
Принцеса Шарлот се е вживяла в играта.



Виж целия пост
# 484
Да, това са дали като модел.
Какво хубаво женствено тяло има Раджва.

Щях да слагам полата на Рания от онзи ден, знам че и ти харесваш такива

 В средата на юли Маргрете ще стане най-дълго управлявал Дания монарх. Вчера е имало частна вечеря в чест на събитието в рицарската зала.
Я каква е свежарка. Много модерна и лятна. 😄



Ехааа Лана, страхотно изглежда Фелипе.♥️ Елегантен и вълнуващ.
Давай още ако има.
Виж целия пост
# 485



Принца и принцесата на Кент, Лейди Габриела, Софи Уинкълман също присъстват днес.


Виж целия пост
# 486
Цитат на: daviz

О, наистина е свежарка Маргрете, има някакъв артистизъм в нея.

Полата на Рания съм я изпуснала, страхотна е, да. Нещо ми се върти, че Мери и Летисия съм виждала с подобни.
Виж целия пост
# 487
Принцеса Майкъл Кент изглежда добре и днес и онзи ден.

Невероятни сладури са всички. Двете принцеси определено са перлите в короната.
Виж целия пост
# 488
Прекрасна гледка са малките Уелс, колко са се вживяли в играта, страшни сладурчета са! Красиви деца, изписани са! Шарлот на едно клипче много сладко си играеше с косата.
https://www.instagram.com/reel/CuwpcvCMTZI/?igshid=MmU2YjMzNjRlOQ==





Виж целия пост
# 489
Да те двете и Меган имат подобни.
Каква чаровна усмивка.

Виж целия пост
# 490
Върна му се усмивката на Фелипе след втория сет Simple Smile, радвам се заради него.

Маргрете изглежда чудесно и в добра форма предвид възрастта и операцията ѝ.
Виж целия пост
# 491
Чудесно изглежда Меган! Има ли марка на роклята, иска ми се да я видя без риза. Чантата е идеална за лятото! И едно нещо за Меган, винаги е обичала цветя.

Раджва е с хубав бански, но и самата тя е много красива жена, така че...
Тази полана Рания много я харесвам.
Фелипе как се е нахилил, а 😂
Виж целия пост
# 492
Страхотни са Уелс днес на Уимбълдън - и големи и малки. За принцесата на Уелс няма какво да се каже, освен класа и стил, и грацията, с която носи всяка дреха. Прави впечатление, че не само нейните тоалети и тези на Уилям са безупречни. На всяка публична поява децата са облечени също изключително добре, Шарлот винаги е с някаква прическа.
Виж целия пост
# 493
Гледах клипчета специално заради Фелипе, много интересни неща забелязах.Определено Фелипе е повече футболен фен, от моята група е.

Много ми харесва Меган и "връзката" ѝ с цветята. Орхидеи май носеше този път ?
Тирамису имаше я някъде марката. Сега ще си допълня поста.
Ето тук има марките на някои от нещата.
https://www.instagram.com/p/CuukP_yM1L7/?igshid=MzRlODBiNWFlZA== 
Виж целия пост
# 494
Снимкит от днес на Уелс са много приятни, явно всички се забавляват.
Принцесата е очарователна, както винаги стилна и изискана. Децата са пир за окото

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия